WallCandy
WallCandy

WallCandy v1.5.8 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


WallCandy, telefonunuzun duvar kağıdını değiştirmek için size birçok seçenek sunan bir uygulamadır. Burada hayran kalacağınız 10000'den fazla benzersiz ve yeni duvar kağıdı var.

Android Android Araçlar
4 ( 115 puan )
Fiyat: $0
İsim WallCandy
Yapımcı Candy App Co
Tür Araçlar
Boyut 7MB
Versiyon 1.5.8
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
WallCandy is the most famous version in the WallCandy series of publisher Candy App Co
Mod Version 1.5.8
Total installs 100,000+

İndir (7MB)

Telefonunuzdaki duvar kağıdını değiştirmeye ve yenilemeye ihtiyacınız varsa, bu modern uygulamayı kaçırmayın. Ana duvar kağıdı olarak ayarlamak için kendiniz için en güzel ve göz alıcı görüntüyü seçmekte özgür olacaksınız. Her duvar kağıdının benzersiz bir karakteri ve o görüntünün büyüleyici içeriğinin derinliklerinde gizli bir anlamı vardır.

WallCandy – Benzersiz HD, 4K, Amoled Duvar Kağıtları

GENİŞ SANATSAL DUVAR KAĞITLARININ KEYFİNİ ÇIKARIN

WallCandy’ye geldiğinizde, sunduğu sanatsal görüntü sistemi sizi şaşırtacak ve sevindirecek. Farklı renk ve dokularda binlerce resim ile en ünlü sanatçıların bazı harika eserlerini keşfedecek ve hayran kalacaksınız. Ayrıca her pozisyonun gizemli içeriği ve anlamı vardır. Telefon ekranınız için duvar kağıdı olarak alabilir, böylece her açtığınızda her gün daha fazla motivasyon ve neşe yaşarsınız.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ DUVAR KAĞITLARI

Bulanık veya düşük çözünürlüklü görüntüler için endişelenmenize gerek kalmayacak çünkü WallCandy size en keskin, en keskin ve en canlı yüksek çözünürlüklü fotoğrafları getirecek. Çoğu kullanıcı, bu uygulamada mevcut olan benzersiz fikirlerden oldukça etkilenir ve memnun olur. Ayrıca, cihazınızın ekran boyutu ne olursa olsun, her görüntü çerçeveye sığar ve sığar. Yetkin bir kullanıcı olun, bu yaratıcı ve esnek uygulamada sunulan avantajlardan nasıl yararlanacağınızı ve yararlanacağınızı bilin.

WallCandy – Benzersiz HD, 4K, Amoled Duvar Kağıtları

BU UYGULAMADAKİ NEREDEYSE HER DUVAR KAĞIDI ÜCRETSİZDİR

WallCandy’yi deneyimlerken, birçok ücretsiz arka plan görüntüsünün keyfini özgürce ve rahatça çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte, bazı istisnai sanat görüntüleri bir ücret gerektirecektir. Yukarıdaki iki kullanım şekliyle, kullanıcıların herhangi bir formatı seçme hakkı vardır ve bunların tümü, her bir kişinin tercihlerine ve ihtiyaçlarına bağlıdır. Daha spesifik olarak, tüm katılımcılara açık olacaktır. Yeter ki bir amacınız ve arzunuz varsa hemen bu uygulamaya gelin.

KULLANIMI KOLAY, GERÇEKÇİ VE DOĞRUDAN ARAYÜZ

Kullanıcılar, güzel ve güzel grafiklerle yoğun cazibesi ile büyülenecek ve büyülenecek. Bu uygulamanın kullanımı basittir; Tek bir basit dokunuşla, cihazlarınız için arka plan resimleri yükleme işlemini tamamen tamamladınız. Tüm kullanıcılar için son derece kullanışlı ve kolay. Üstelik bu uygulamadaki renkler ve görseller çok gerçekçi ve hayat dolu olarak gösteriliyor, kullanıcılara sanat görsellerine her baktıklarında hafiflik ve rahatlık hissi veriyor. Bu eşsiz çizgi film karakterinin bir görüntüsü olabileceği gibi, parlak bir çiçek de olabilir; hatta güzel bir sahnenin bir görüntüsü bile olabilir,…

WallCandy – Benzersiz HD, 4K, Amoled Duvar Kağıtları

SPAM REKLAMLARIYLA KESİNTİ YOK

WallCandy’ye gelince, reklamlar ve gereksiz videolar tarafından kesintiye uğramadan ve rahatsız edilmeden tüm işlemlerinizden tam olarak yararlanabileceksiniz. Ancak bazı durumlarda hem tanıtım amaçlı hem de eğlence amaçlı izlemeniz için heyecan verici ve eğlenceli içeriğe sahip heyecan verici videolar gösterilecektir.

YOLUNU KULLAN

Her insanın bir zevki ve kişiliği vardır, bu nedenle arka plan görüntüsü seçimleri de sıra dışı ve farklıdır. En yeni arka plan resimleriyle kişiliğinizi ifade etmekten çekinmeyin.

ÖZELLİKLERİ

  • Tercihlerinize uygun güzel bir duvar kağıdını seçmekten çekinmeyin.
  • Bazı anlamlı ve canlı sanat görüntülerinin keyfini çıkarın.
  • Birçok benzersiz ve heyecan verici özellik ile kullanımı ücretsiz.
  • Lütfen çevrenizdeki insanlara tavsiye edin, böylece bu uygulamadan ilginç olan her şeyin tadını çıkarabilirler.
  • Reklamlar ve saçma sapan videolarla kesinti olmaz.
  • Telefon, dizüstü bilgisayar, tablet gibi tüm farklı cihazlara uygulanabilir…


İndir (7MB)

Artık indirmeye hazırsınız WallCandy ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir