Waazy
Waazy

Waazy v1.3.4 APK (VIP Kilidi Açıldı) indir


Waazy, diğer tipik portre düzenleme uygulamaları gibi değildir. Olumlu bir değişiklik yaratmak için, yüzü tamamen farklı bir kişiyle değiştirmenize yardımcı olmak için AI teknolojisini kullanır. Kesinlikle, telif hakkı yasalarıyla ilgili sorunlar muh

Android Android Uygulama
4 ( 594 puan )
Fiyat: $0
İsim Waazy
Yapımcı Waazy Face Swap Video Maker & Music Video Editor
Tür Uygulama
Boyut 27.64 M
Versiyon 1.3.4
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Waazy is the most famous version in the Waazy series of publisher Waazy Face Swap Video Maker & Music Video Editor
Mod Version 1.3.4

İndir (27.64 M)

Waazy, diğer tipik portre düzenleme uygulamaları gibi değildir. Olumlu bir değişiklik yaratmak için, yüzü tamamen farklı bir kişiyle değiştirmenize yardımcı olmak için AI teknolojisini kullanır. Kesinlikle, telif hakkı yasalarıyla ilgili sorunlar muhtemelen endişelenmenize gerek yoktur, yayıncı bunu sağlayabilir. Waazy, hem standart araçları hem de özel üst düzey filtreleri, katmanları ve efektleri içerir. İnsanlara zaman kazandırmak için önceden hazırlanmış şablonları uygulayın. Tüm özellikleri tamamen ücretsiz kullanmak için MOD varyasyonumuzu yükleyin.

AI TEKNOLOJİSİNİN UYGULANMASI

Başlangıçta sürekli olarak tartıştığım gibi, Waazy’nin çok sevilen işlevidir. AI teknolojisi, kullandığınız görüntünün portresini tanıyacaktır. O andan itibaren tüketici, değiştirmek istediği görüntü şablonuna karar verebilir. Yüzünüzü yıldızlar, vokalistler, ünlü kişilerle değiştirmeye karar verebilirsiniz. Tamamen yeni bir elbise şekli deneyin, ayrıca görünüşünüzün ne zaman güzel veya muhteşem olduğunu görmek için cinsiyetinizi değiştirin. İlginç ayna hareketine sahip çizgi film stili de birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

1 waazy face swap video maker 3 1 waazy face swap video maker 4

EN SICAK TRENDLERDE İYİLEŞTİRİN

Waazy, her hafta, her ay sürekli olarak yepyeni modeller yayınlayacak. Tercih ettiğiniz konulardaki şablonlar, daha kolay seçim için öneriler bölümünde görünecektir. Bugün sadece müzikli resimli hikayeleri yayınlamayı tercih eden birçok kişi var. Bu ihtiyacı karşılamak için Waazy, insanların sıcak müziği paylaşmak için birleştirmelerini sağlar. Kendi özelliklerinizi yaratmak için ciddiyetle ritmi keseceksiniz. Kendiniz yepyeni trendler üretebilir ve herkesin incelemesi için yükleyebilirsiniz.

HEM FOTOĞRAFLARI HEM VİDEOLARI DÜZENLEYİN

Waazy, kullanıcıların hareketli fotoğraflarla filmler üretmesini veya insanların zaten sahip olduğu video klipleri doğru şekilde düzenlemesini destekler. Düzgün video için değişiklikler ekleyin. Şarkıları doğru ritimde eklemek her şeyi daha çekici hale getirir. Değiştirdikten sonra, yüksek çözünürlüklü olarak bilgisayarınıza kaydedin. Ayrıca, Twitter, Messenger, Instagram aracılığıyla arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize doğrudan paylaşıma normalde tamamen izin verilir.

waazy face swap video maker 5 waazy face swap video maker 6

ANA ÖZELLİKLER:

  • Waazy, başka hiçbir resim düzenleme uygulamasında bulunmayan, tamamen yeni bir işleve sahiptir; yüz değiştirme.
  • Özel olarak tasarlanmış efektleri kullanın, çarpışmaktan korkmayın ve trendin önünde kalın.
  • Çok sayıda kullanıcının katkılarıyla oluşan farklı tasarım hazinesi, sayısız seçenek sunar.
  • Sezgisel uygulama arabirimi, kullanıcıların manipüle etmesi için basit.


İndir (27.64 M)

Artık indirmeye hazırsınız Waazy ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir