VSCO
VSCO

VSCO X Fotoğraf Düzenleyici v284 APK indir (Premium/Kilitsiz) 2022


Sosyal ağlardaki herhangi bir trende ayak uydurmanıza yardımcı olabilecek birçok benzersiz işleve sahip bir fotoğraf ve video düzenleme uygulaması VSCO'dur. Kullanıcılar bu uygulamada sıra dışı ve zengin görevler bulabilir ve tam anlamıyla kullanmak

Android Android Video Oynatıcılar
4 ( 276 puan )
Fiyat: $0
İsim VSCO
Yapımcı VSCO
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 83MB
Versiyon 284
MOD Premium/Kilitsiz
Orjinal Google Play
VSCO is the most famous version in the VSCO series of publisher
Mod Version 284
 • VSCO X Aboneliği / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve hizalanmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Aktif izleyici veya reklam yok;
 • AOSP uyumlu mod;
 • Tamamen yerel crashlytics analitiği;
 • Yasaklı ülkeler için kaldırılan kısıtlamalar;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından serbest bırakıldı.


İndir (83MB)

Sosyal ağlardaki herhangi bir trende ayak uydurmanıza yardımcı olabilecek birçok benzersiz işleve sahip bir fotoğraf ve video düzenleme uygulaması VSCO’dur. Kullanıcılar bu uygulamada sıra dışı ve zengin görevler bulabilir ve tam anlamıyla kullanmak için çok zaman harcayabilir. Aynı zamanda, düzenleme işlemi kullanıcılar için basit ve kullanışlıdır ve bu sizin için doğru araçtır.

ETKİLEYİCİ FOTOĞRAF DÜZENLEME KALİTESİ

Diğer fotoğraf düzenleme uygulamaları gibi, uygulama da bu uygulamanın içinde bulabileceğiniz işlevler sayesinde kullanıcıların düzenleme ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilir. Fotoğrafın rengini doygunluk, parlaklık ve diğer birçok faktör açısından değiştirebilirsiniz. Yani herhangi bir görüntüyü etkileyici ve herhangi bir fikri gerçeğe dönüştürebileceğiniz söylenebilir. Ancak uygulamaya yeni başlayanlar için bazen bu işlevler zaman alabilir.

vsco apk indir modkiwi com 1 vsco apk indir modkiwi com 2

Bu işlevleri, kendinizi rahat hissedeceğiniz bir fotoğraf seçtikten sonra bulabilirsiniz. Bu işlevler, tam netlikte görmek için kaydırabileceğiniz bir sıra halinde düzenlenmiştir. Kesin olarak, bazıları Pozlama, Sıcaklık veya Cilt Tonu gibi her bir faktör aracılığıyla görüntünün rengini ayarlayacaktır. Böylece bu düzenleme ile kullanıcılar, kaydırıcıyı ayarlarken kendileri için deneyimleyebilir ve fotoğraflarının tamamen kendi beğenilerine göre değiştiğini görebilirler.

ÇEŞİTLİ FİLTRELER VE ÖN AYARLAR

Manuel ayarlamanızın yanı sıra efektler ve filtreler de fotoğrafınızı daha iyi hale getirmek için ekleyebileceğiniz seçeneklerdir. Bu öğeleri kullanmak tamamen basittir; uygulamanın listesinden gerekli olduğunu düşündüğünüz filtreyi seçmeniz gerekir. Zamanla, hangi filtrelerin kullanılmasının en uygun olduğunu öğreneceksiniz, ancak uygulamanın seçimlerinin doğrudan sizin için ayarlandığını unutmayın.

Birçok farklı filtre türü bulabilirsiniz ve her kategoride arayabileceğiniz ek filtrelerin bir listesi vardır. Farklı özelliklere sahiptirler ve Bu fotoğraf için sekmesinde düzenlemenizi optimize etmek için bir seçenekler listesi bulunur. Ayrıca, son sekmede – Organize Et, Ön Ayarlar, ilgili filtreleri önceki düzenlemelerde kaydettiğiniz Tarifler ile birleştirirken bazı sonuçlar olarak görülebilir. Bu nedenle, uygulamanın sahip olduğu potansiyel, yararlanmanız gereken bir şeydir.

vsco apk indir modkiwi com 3 vsco apk indir modkiwi com 4

VİDEOLARI SON TRENDLERE GÖRE DÜZENLE

Ayrıca, fotoğrafları düzenleyebilirsiniz; VSCO ile videoları düzenlemek de elinizin altında ve fikirlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek birçok fonksiyona sahip. Bu uygulama hakkında takdir edilebilecek bir şey, ağır çekimden anı vurgulamaya ve dramatik efektlere kadar güncel trendlere ayak uydurmanıza yardımcı olacak unsurlara sahip olmasıdır. Böylece tüm bu unsurlar videoda beğeninize görünebilir.

Videoları ve resimleri düzenlemek, bazı ortak noktalara ve kullanıcıların dikkat etmesi gereken diğer noktalara sahip olacaktır. Fotoğraf ve video düzenlemede kolayca bulabileceğiniz renk düzeltme öğeleri. Ayrıca herhangi bir videoyu veya bir dizi görüntüyü düzenlediğinizde, birçok farklı katmanla çalışıyor olacaksınız ve her katmanın ana içerik, ses, efektler ve daha fazlası gibi bir işlevi olacaktır. Bu yüzden iyi bir videoya sahip olmanız uzun zaman alacaktır.

Medya kitaplığınızdaki herhangi bir videoyu uygulamaya ekleyebilir ve ardından düzenlemeye devam edebilirsiniz. Videonuzun çeşitli efektler elde etmesini istiyorsanız, kolayca ayırt edebilmek için videonun her bir bölümünü farklı varlıklara ayırmalısınız. Ardından bu uygulamada bulduğunuz efektleri ve filtreleri düzenlemek istediğiniz videonun altına ekleyeceksiniz. Bir videoda bulabileceğiniz birden fazla efekt olacaktır.

vsco apk indir modkiwi com 5 vsco apk indir modkiwi com 6

Bunun bir örneği, web sitelerinde sık sık ağır çekim eğilimleri görmenizdir, bunu yapmanın yolu basittir. Spesifik olarak, ilki, videoyu birkaç parçaya bölecek ve izleyicide bir izlenim bırakmak için ilk bölüm için kontrast oluşturacaksınız. Ardından yavaşlama efektleri, odakla ilgili filtreler ve doğru müziği ekleyeceksiniz. Bundan sonra, iki zıt öğe arasındaki geçişi canlandırmayı ve dışa aktarmadan önce tekrar gözden geçirmeyi unutmayın.

BASİT VİDEO VE GÖRÜNTÜLERİN SOSYAL AĞA İHRACATI

Videolar veya fotoğraflar oluşturmak her zaman birçok kişinin favorisi olmuştur ve VSCO’yu kullandığınızda kolaylaşır. Tüm düzenleme aşamalarını tamamladıktan sonra çalışmanızı popüler sosyal paylaşım sitelerinde yayınlayabilirsiniz. Aynı zamanda, ileride kullanmak üzere cihazınıza da kaydedebilirsiniz. Hiçbir fikriniz yoksa, yeni trendleri kendiniz kullanmak için güncellemeyi unutmayın.


İndir (83MB)

Artık indirmeye hazırsınız VSCO ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir