VRV Different All Together
VRV Different All Together

VRV v1.21.2 APK indir (Premium Abone) 2022


VRV, bulabileceğiniz üç farklı kanaldan çeşitli türlerde filmler ile eğlenceli zamanlar sunuyor. Beğendiğiniz filmleri birçok şekilde kolayca arayabilir ve beğendiğiniz filmlerin bir listesini oluşturabilirsiniz. Ayrıca, premium sürümü satın aldığını

Android Android Eğlence
5 ( 257 puan )
Fiyat: $0
İsim VRV Different All Together
Yapımcı Ellation LLC
Tür Eğlence
Boyut 15M
Versiyon 1.21.2
MOD Premium Abone
Orjinal Google Play
VRV Different All Together is the most famous version in the VRV Different All Together series of publisher Ellation LLC
Mod Version 1.21.2

İndir (15M)

VRV, bulabileceğiniz üç farklı kanaldan çeşitli türlerde filmler ile eğlenceli zamanlar sunuyor. Beğendiğiniz filmleri birçok şekilde kolayca arayabilir ve beğendiğiniz filmlerin bir listesini oluşturabilirsiniz. Ayrıca, premium sürümü satın aldığınızda reklam görmezsiniz ve çevrimdışı olarak film izleyebilirsiniz.

VRV: Hep Birlikte Farklı VRV: Hep Birlikte Farklı

FAVORİ FİLMLERİNİZİ İZLEYİN

VRV’yi deneyimlediğinizde, istediğiniz film türlerinden çeşitli seçenekler bulabileceksiniz, böylece onları istediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Bu çeşitlilik tamamen uygulamanın üç kanalından istediğiniz kanalı seçebilmenizden kaynaklanmaktadır: Crunchyroll, Mondo ve VRV Select. Özellikle Crunchyroll, herhangi bir anime hayranının bildiği kesinlikle etkileyici Japon eğlence içeriği sağlayan kanallardan biridir.

KULLANICI DOSTU ARAYÜZ

VRV’yi kullanmaya başladığınızda, kullanıcılar ekranın alt kısmında özellik düğmeleri bulunan kullanımı tamamen kolay bir arayüz bulacaklar. Böylece arama, kanal, listem ve daha fazlası gibi özellikleri bulabilirsiniz. Ayrıca izlemek istediğiniz kanalı seçebilirsiniz ve diğer film izleme uygulamalarına benzer arayüz keşfetmeniz için karşınıza çıkacaktır. Böylece kanal önerilerini görebileceksiniz ve istediğiniz filmi seçebileceksiniz.

VRV: Hep Birlikte Farklı VRV: Hep Birlikte Farklı

BEĞENDİĞİNİZ FİLMLERİ KOLAYCA ARAYIN

Yukarıda bahsedildiği gibi kullanıcılar VRV’nin arayüzüne kolayca erişebilmekte ve anime ile ilgili Crunchyroll gibi seçecekleri kanalların özelliklerini kesinlikle bilmektedir. Aynı zamanda kullanıcılar, izlemek istedikleri filmleri aramak için uygulamanın arama özelliğini de kullanabilirler. Ne izleyeceğinizi bilmiyorsanız kanalların önerilerini kullanabilirsiniz.

FİLMLERİ FAVORİ LİSTENİZE EKLEYİN

VRV gibi film izleme uygulamalarının kesinlikle görmezden gelemeyeceği bir özellik, favori listesi oluşturma özelliğidir. Etkilendiğiniz ancak hemen izleyemediğiniz filmleri yavaş yavaş listeye ekleyeceğiniz için bu özellik kesinlikle kullanışlıdır. Böylece zaman içinde filmlerin sayısı ve türü sürekli artacak ve böylece istediğiniz zaman izleyebileceksiniz. Elbette, boş zamanınıza hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz.

VRV: Hep Birlikte Farklı

FİLMİ SEVEN TOPLULUĞA KATILIN

Herhangi bir kullanıcının uygulamayı deneyimlerken göreceği ilginç bir nokta, en sevdiği filmlerle ilgili yorumları kolayca bulabilmesidir. Bu yorumlar genellikle diğer kullanıcılardan gelir, böylece ilginç bir şeyler bulabilirsiniz. Spesifik olarak, filmin bazı detayları, filmin getirdiği eğlence hakkında tartışmalar ve daha birçok faktörle ilgili bir inceleme olabilir. Böylece temel bilgilerin yanı sıra film seçme imkanına da sahip olabileceksiniz.

PREMIUM VERSİYONDA REKLAM YOK

Herhangi bir kullanıcının film izlerken reklamla ilgili sorunları olacaktır, bu nedenle premium sürüme geçmek bu sorunu çözecektir. Özellikle premium sürümde can sıkıcı reklamlar tamamen kaldırılmış olup sorunsuz bir deneyim süresi yaşayacak ve beğendiğiniz filmin sonuna gelmiş olacaksınız. Ayrıca yanlışlıkla bir reklama tıklama konusunda endişelenmenize gerek yok.

VRV: Hep Birlikte Farklı

ÇEVRİMDIŞI MODDA FİLM DENEYİMİ

Premium versiyonun bir başka ilginç özelliği de en sevdiğiniz filmi internet olmadan bile her yerde izleyebilmeniz. Bu, bu sürümün çevrimdışı görüntüleme özelliğinden gelir, böylece önizlemek istedikleri içeriği hazırlayabilirsiniz. Oradan canları ne zaman sıkılsa daha önce özenle hazırladıkları film listelerini izleyebilecekler. Gerçekten de aldıkları film izleme deneyimi harika olacak ve beklentilerini karşılayacaktır.

Kullanıcılar, kaçırmayı göze alamayacakları çeşitli etkileyici film izleme deneyimleri bulabilirler:

  • Üç farklı platformu birleştiren bir film izleme platformu, aralarından seçim yapabileceğiniz etkileyici sayıda film ve tür sağlar.
  • Uygulama arayüzü, herhangi bir kullanıcının film aramanın birçok farklı yolunu bulacağı ve bulabileceği şekilde kullanımı kolaydır.
  • Boş zamanınız olduğunda izlemek ve kolayca hızlı arama yapmak için en sevdiğiniz filmlerin bir listesini oluşturabilirsiniz.
  • Her farklı filmde, filmle ilgili heyecan verici bilgileri öğrenmek için diğer kullanıcıların yorumlarını göreceksiniz.
  • Premium sürüme geçtiğinizde kesinlikle hiçbir reklam görmezsiniz ve herhangi bir filmi çevrimdışı modda izleyebilirsiniz.


İndir (15M)

Artık indirmeye hazırsınız VRV Different All Together ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanEllation LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir