VPN Master
VPN Master

VPN Master v2.6.010 APK + MOD (VIP Kilidi Açık) indir 2022


VPN Master, çeşitli kullanımlara sahip modern bir uygulamadır. Herhangi bir garip web sitesinin engellemesini kaldırmanıza veya her yerde canlı videolar ve diğer birçok yeni ve değerli özellik izlemenize yardımcı olacaktır.

Android Android Araçlar
4 ( 465 puan )
Fiyat: $0
İsim VPN Master
Yapımcı Fruit Security Studio
Tür Araçlar
Boyut 26M
Versiyon 2.6.010
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
VPN Master is the most famous version in the VPN Master series of publisher Fruit Security Studio
Mod Version 2.6.010
Total installs 10,000,000+

İndir (26M)

Güvenli internet erişiminiz var mı? Eğer bir ihtiyaç varsa bu uygulama sizin için yanlış bir tercih değil. Kullanıcıların tercihlerine göre herhangi bir web sitesine özgürce ve rahatça erişmelerine yardımcı olma yeteneğine sahiptir. Ayrıca, cihazınızdaki oyunları hızlandırmak ve yenilemek için de kullanabilirsiniz.

VPN Master – Sınırsız Hızlı

ENGELLİ WEB SİTELERİNİN İÇERİĞİNE KOLAYCA ERİŞİN

VPN Master’a gelen kullanıcılar, engellenen web sitelerindeki doğru bilgilere ve gizemli içeriklere basit ve hızlı bir şekilde erişme fırsatına sahip olacaklar. Sonunda birkaç tıklama ile bu sayfalarda bilmek istediklerinizi görebilirsiniz. Bunun şimdiye kadar birçok kişi tarafından bilinen ve güvenilen en ünlü ve prestijli engelleme kaldırma uygulaması olduğu söylenebilir.

CİHAZINIZDAKİ HERHANGİ BİR OYUNU HIZLANDIRIN

VPN Master ile telefonunuzda bulunan oyunlar hızlandırılacak ve güçlü, hızlı ve kesintisiz bir şekilde oynanacaktır. Değerli özellikleri sayesinde harika bir eğlence alanının keyfini rahatlıkla sürebilirsiniz ve bu birçok kullanıcı için büyük ilgi uyandıran bir vurgudur. Birçok insan bu özelliği sever çünkü stresi, baskıyı ve yaşamdaki diğer birçok sorunu rahat bir şekilde gidermelerine yardımcı olmuştur.

VPN Master – Sınırsız Hızlı

HER ZAMAN, HER YERDE FİLM İZLEME, CANLI PROGRAM İZLEME İMKANI SAHİPTİR

VPN Master, en çok zevk aldığınız ünlü filmleri izlemenize izin verecek. Üstelik, izleyecek yeni ve anlamlı içeriğe sahip kendinize uygun bir film seçme hakkınız var. Netflix, Disney plus ve diğer birçok film sitesinde kendi ihtiyaçlarınıza bağlı olarak istediğiniz zaman, istediğiniz yerde film izleyebilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda canlı TV programlarının keyfini hızlı, sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde çıkarmakta özgürsünüz.

GİZLİLİĞİNİZİ SAYGILI KORUYUN

Bu uygulama gizliliğinizi mutlak bir şekilde koruyacaktır. Temel bilgileriniz ve günlükleriniz gizemli bir şekilde tutulacak ve son derece güvenli güvenlik sistemimiz sayesinde dışarı sızmayacaktır. Lütfen VPN Master’a güvenin; bu, hayatta ve işte birçok gizli konu ile ilgili dosyaların güvenliğini sağlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, bu uygulama, kullanıcıların özel bilgilerini yönetmenin ve korumanın çok etkili ve güvenilir yolu nedeniyle birçok kişi tarafından takdir edilmekte ve beğenilmektedir.

VPN Master – Sınırsız Hızlı

SAHTE IP VERİN, GERÇEK IP’NİZİ GİZLEYİN

VPN Master, gerçek IP’nizi otomatik olarak değiştirir; bunun yerine, kullanıcılara erişmeleri için sahte bir IP verecektir. Bu uygulama sayesinde o sitelerin engellerini hiç olmadığı kadar güvenle aşabilirsiniz. Bu yöntemi bazı özel durumlarda uygulamalısınız ve özel bilgilerinizi korumak için gerçek IP’nizi gizlemenize yardımcı olacaktır.

AKILLI BAĞLANTI ALGORİTMASI DESTEĞİYLE

Bu uygulama size en hızlı VPN sunucusunu sağlayacak akıllı bir bağlantı algoritması getirecektir. Tek dokunuşla aradığınız şeye erişebilirsiniz. Ayrıca, VPN Master çalışırken tüm trafik kolayca şifrelenir. Öncelikle, bu VPN sunucusu ABD için ??VPN gibi küresel olarak geçerli olabilir; ??Singapur için VPN; ??Almanya için VPN… ve diğer birçok ülkede bulunan daha birçok VPN sunucusu.

VPN Master – Sınırsız Hızlı

BAZI ÖZELLİKLER

  • VPN sunucusu, 20’den fazla farklı ülkede küresel olarak yaygın olarak kullanılmaktadır ve ayrıca birçok saygın incelemeye sahiptir ve herkes tarafından güvenilmektedir.
  • Tüm gizemli web sitelerinin engellemesini kaldırma ve kullanıcıların bu içeriğe erişmesini kolaylaştırma işlevine sahiptir.
  • Cihazınızdaki her oyunu hızlandırın ve yükseltin, her oynadığınızda onları daha hızlı ve daha güçlü hale getirin.
  • En sevdiğiniz filmleri rahatça izleyebilir ve bazı ünlü canlı TV şovlarını farklı sitelerde izleyebilirsiniz.
  • Gizliliğinizi en güvenli şekilde korumanıza yardımcı olur, böylece çok fazla endişelenmenize gerek kalmaz.
  • Bu yasaklı web sitelerine kolayca erişmek için sahte bir IP oluşturmanın önündeki tüm tehlikeli engelleri aşın.
  • Yetkin bir kullanıcı olun, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için tüm değerli işlevlerden nasıl yararlanacağınızı bilin ve deneyiminizi birbirleriyle paylaşmak için bu faydalı uygulamayı arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza önermeyi unutmayın.
  • Birçok kullanıcıyı heyecanlandıran ve etkileyen, net, ayrıntılı ve görülmesi kolay bir dekorasyon ve yerleşim düzenine sahip benzersiz bir arayüz.


İndir (26M)

Artık indirmeye hazırsınız VPN Master ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanFruit Security Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir