Vont
Vont

Vont v0.4.26 APK indir (Pro Kilitsiz) 2022


Vont – Videolarda Metin, çeşitli özelliklerle videolara yaratıcı bir şekilde metin eklemenize yardımcı olan bir uygulamadır. Sahip olduğu renkleri ayarlayabilir ve uygulama tarafından önerilenleri koordine edebilirsiniz. Ayrıca, güzel yazı tipleri ve

Android Android Video Oynatıcılar
4 ( 863 puan )
Fiyat: $0
İsim Vont
Yapımcı youthhr
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 95M
Versiyon 0.4.26
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Vont is the most famous version in the Vont series of publisher youthhr
Mod Version 0.4.26
Total installs 1,000,000+

İndir (95M)

Vont – Videolarda Metin, çeşitli özelliklerle videolara yaratıcı bir şekilde metin eklemenize yardımcı olan bir uygulamadır. Sahip olduğu renkleri ayarlayabilir ve uygulama tarafından önerilenleri koordine edebilirsiniz. Ayrıca, güzel yazı tipleri ve heyecan verici stiller, içeriği her zaman videoda öne çıkarır. Gerçekten de, kesinlikle yüksek kalitede ve birçok farklı amaç için kullanımı kolay, etkileyici metin içeren bir video oluşturabileceksiniz.

Vont – Videolarda Metin Vont – Videolarda Metin

VİDEOLARA KOLAYCA METİN EKLEYİN

Videolara kelime veya kısa cümleler ekleme konusunda uzmanlaşmış bir uygulama arıyorsanız, o zaman sizin için doğru seçim Vont. Uygulamanın yapabileceği temel özellik, renk ve tarzda etkileyici cümleler veya kelimelerle videolar oluşturmanıza yardımcı olmaktır. Bu uygulamada yapmanız gereken iş, uygulamaya herhangi bir içerik eklemektir. Videoya farklı aralıklarla farklı metinler ekleyebileceksiniz.

Videoya metin veya cümleler ekledikten sonra altında bir katman göreceksiniz. Bu katmanın üzerinde kırmızı bir kenarlıkla çevrili turuncu bir çizgi göreceksiniz. Videoya eklediğiniz içeriğin görünmesi için zaman damgası atan öğedir. Oradan, çok fazla içerik eklerseniz, daha fazla çubuk olacak ve doğru yeri ve zamanı düşünmeniz gerekiyor. Doğru çözümü bulana kadar bu işlem birçok kez tekrarlanacaktır.

Vont – Videolarda Metin Vont – Videolarda Metin

İÇERİĞİNİZİ BENZERSİZ YAPIN

Vont’a herhangi bir içerik ekledikten sonra, çeşitli anahtar kelimelerle ilgili bir sekmenin göründüğünü göreceksiniz. Bu anahtar kelimeler, eklediğiniz içeriğin belirli bir yönü ile ilgili olacaktır. Oradan, orijinal içerikten daha etkileyici olması için bu özellikleri ayarlamak için zaman harcayacaksınız. İlgileneceğiniz ilk özellik, sık kullandığınız türleri işaretlemenin yanı sıra beğendiğiniz türü ayarlamanıza ve seçmenize olanak tanıyan yazı tipidir.

Yazı tipini ayarladıktan sonra, favori renginizi seçmeniz gerekecek. Bu özellik sayesinde, kendi kendine ayarlanabilen ana renk öğelerine sahip zengin bir renk paletinden yararlanacaksınız. Favori renk tonunuzu seçebilecek ve videonuzla eşleştirebileceksiniz. Ayrıca uygulama, etkileyici renk kombinasyonları oluşturabilmeniz için uyumlu özelliklere sahip renkler olan desenlere göre renkler seçmenize olanak tanır.

Metnin rengini seçtikten sonra, getirdiği stili görmezden gelemezsiniz. Metin stili, istediğiniz gibi yararlanabileceğiniz üç öğeden oluşur: gölge, boşluk ve alt çizgi. Gölge ile metne benzer bir gölge oluşturacaksınız ve gölgenin konumunu, seviyesini ve diğer öğeleri ayarlayabilirsiniz. Ek olarak, altını çizmek için çeşitli bir listeden doğru efekti seçeceksiniz. Tabii ki, iyi görünmüyorsa tüm bu unsurları uygulamanıza gerek kalmayacak.

Vont – Videolarda Metin Vont – Videolarda Metin

VİDEOLARI TAM KALİTELİ İHRACAT

Vont’ta kullanıcılar, kaliteli videolarını maksimum kalite olan 1080p’den 4K’ya kadar oluşturabilirler. Bu nedenle, istikrarlı kalite ile, onu birçok farklı amaç için kullanırken tamamen emin olabilirsiniz. Katmanın yanındaki ok düğmesindeki içeriğin efektini hızlı bir şekilde eklemeyi unutmayın. İçeriğin etkileyici görünmesini sağlamak her zaman her kullanıcının uygulama hakkında seveceği bir özelliktir.


İndir (95M)

Artık indirmeye hazırsınız Vont ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdanyouthhr

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir