Voloco
Voloco

Voloco v7.0.1 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Voloco, gelişmiş AI ve kullanıcının benzersiz manuel özelleştirmesi sayesinde kullanıcının sesini dönüştüren bir yardımcı programdır. Bu, harika anlar yaratmak için bozuk seslerle şarkı söylese bile, deneyimlemek istedikleri en etkileyici başarıları

Android Android Müzik ve Ses
4 ( 360 puan )
Fiyat: $0
İsim Voloco
Yapımcı RESONANT CAVITY
Tür Müzik ve Ses
Boyut 18M
Versiyon 6.9.5
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Voloco is the most famous version in the Voloco series of publisher RESONANT CAVITY
Mod Version 6.9.5
Total installs 10,000,000+

İndir (18M)

Voloco, gelişmiş AI ve kullanıcının benzersiz manuel özelleştirmesi sayesinde kullanıcının sesini dönüştüren bir yardımcı programdır. Bu, harika anlar yaratmak için bozuk seslerle şarkı söylese bile, deneyimlemek istedikleri en etkileyici başarıları veya sonuçları elde etmelerine yardımcı olur. Vokal dönüşümün yanı sıra, kullanıcıların mevcut kaynaklar aracılığıyla akılda kalıcı ve yüksek kaliteli parçalar geliştirmeleri için bir mobil stüdyodur.

Voloco: Otomatik Vokal Akort Stüdyosu Voloco: Otomatik Vokal Akort Stüdyosu

DAHİLİ GELİŞMİŞ MİKRO GELİŞTİRME

Kullanıcılar ana özellikleri keşfetmeye başlamadan önce Voloco, alındığında ses kalitesinin iyi ve net olması için cihazın mikrofon kalitesini artırmaya başlayacak. Elbette kullanıcılar, genel kaliteyi iyileştirmek veya seslerini dinlerken kendilerini daha güvende hissetmek için diğer kayıt cihazlarını kullanabilirler. Mikrofon kalitesini yükseltmeye ek olarak, anında, gerçek zamanlı sonuçlar için çeşitli etkileyici ve benzersiz giriş dönüşümleri sunar.

BENZERSİZ DAHİLİ SES EDİTÖRÜ

Kullanıcıların ilham verici şarkılar veya vokaller oluşturmak için ihtiyaç duyduğu ilk özellik, uygulamada yerleşik olarak bulunan profesyonel bir ses düzenleyicisidir. Neyse ki, ayrıntılı bir kılavuza ve tüm ses dosyalarını hassasiyet ve esneklikle düzenlemek için gereken birçok özellik, araç ve tesise sahiptir. Ayrıca, kullanıcılar bir profesyonel gibi ayırt edici bir stille birçok benzersiz ön ayar oluşturabilir.

Voloco: Otomatik Vokal Akort Stüdyosu Voloco: Otomatik Vokal Akort Stüdyosu

ÜCRETSİZ SAYISIZ VİDEO

Kullanıcıların tek ihtiyacı kendi sesleridir ve Voloco, yeni parçalar yaratmanın keyfini çıkarmaları için birçok ücretsiz vuruş sağlayacaktır. Buna müzik endüstrisindeki ünlü isimler tarafından yaygın olarak kullanılan parçalar veya enstrümantaller, hatta çeşitli özelleştirmelerle yaygın olarak paylaşılan ritimler dahildir. Kullanıcılar ayrıca kendi vuruşlarını remiksleyebilir, ardından uygulamaya aktarabilir ve şarkı sözleri ve daha fazlasıyla karıştırmaya başlayabilir.

ÜNLÜ ÜRETİCİLERDEN İLHAM ALIN

Neyse ki, içeriğin tamamı ücretsizdir ve ritimler, şarkı sözleri ve diğer kombinasyonlar gibi birçok ilham kaynağı vardır. Keşif bölgesi, uygulamanın zengin topluluğundaki herkesin müziğini ve yeni eserlerini dinleyebileceğiniz ve insanların şarkıları için kullanacakları yeni materyaller buldukları bir yerdir. Kullanıcılar burada büyük miktarda içeriği arayabilir ve kişisel bir kitaplık düzenlerken rahatça keyfini çıkarabilirler.

Voloco: Otomatik Vokal Akort Stüdyosu Voloco: Otomatik Vokal Akort Stüdyosu

ANLAMLI SÖZLERİNİZİ OLUŞTURUN

Voloco herkese çok yönlü ve kullanışlı bir şarkı sözü yazma işlevi sunacak, bu da onların her bir son noktayı, melodileri ve daha fazlasını hazırlamalarına veya dağıtmalarına yardımcı olacak. Tabii ki, diğer kullanıcıların şarkı sözlerini indirebilir ve kendi şarkılarına remiks yapabilirler, ardından eksiksiz bir parça oluşturmak için ayrı vuruşlarla karıştırmaya başlayabilirler. Şarkı sözü yazma süreci de tamamen basitleştirilecek, böylece kullanıcılar kendilerini müzik dünyalarına kaptırabilecekler.

ÇOK KATMANLI MÜZİKTEN ÖDÜN VERME

Kullanıcının mucizeler yaratmak için yaratıcılığını ifade etmesi gerektiğinden, son aşamalarda müzik yaratmak son derece karmaşıktır. Her kişinin kendi müzik yapma stiline bağlı olarak, çok katmanlı işlev her zaman melodinin ve vuruşun kalitesini doğrudan gösterecektir. Bu, kullanıcıların her katmanda aynı anda birden fazla içerik üzerinde çalışmasına ve ardından çeşitli sonuçlar için bunları düzenlemesine veya bunlarla etkileşime girmesine olanak tanır.

Voloco, kullanıcıların mutlak ses kalitesiyle müzik oluşturmalarına yardımcı olurken yeteneği ve çekici özellikleri nedeniyle büyük beğeni topladı. Ayrıca, birçok beklenmedik sonuç yaratmak için otomatik ayarlamalarla birlikte kullanıcının sesini iyileştirebilir. Her şeyden önce, uygulama insanların sevdikleri dinleme deneyimlerini paylaşmak ve kendilerini ve benzersiz yeteneklerini ifade etmek için bir araya geldikleri canlı ve hareketli bir platformdur.


İndir (18M)

Artık indirmeye hazırsınız Voloco ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRESONANT CAVITY

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir