Voila AI Artist Cartoon Photo
Voila AI Artist Cartoon Photo

Voilà AI Artist v1.2.0 b142 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Bir fotoğraf tutkunu musunuz? Kendi eğlenceli ve sanatsal fotoğraflarınızı yaratmak ister misiniz? O zaman Voilà AI Artist – Photo to Cartoon Face Art Editor'ı kaçırmayın. Bu özel uygulama, fotoğraflarınızı komik karikatürler, benzersiz tablolar veya

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 651 puan )
Fiyat: $0
İsim Voila AI Artist Cartoon Photo
Yapımcı Wemagine AI
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 52M
Versiyon 1.2.0 (142)
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Voila AI Artist Cartoon Photo is the most famous version in the Voila AI Artist Cartoon Photo series of publisher Wemagine AI
Mod Version 1.2.0 (142)
Total installs 10,000,000+

İndir (52M)

Bir fotoğraf tutkunu musunuz? Kendi eğlenceli ve sanatsal fotoğraflarınızı yaratmak ister misiniz? O zaman Voilà AI Artist – Photo to Cartoon Face Art Editor’ı kaçırmayın. Bu özel uygulama, fotoğraflarınızı komik karikatürler, benzersiz tablolar veya yapımcıların yaratıcılığıyla birleştirilmiş elle boyanmış tablolar gibi şık sanat eserlerine dönüştürebilir. Bu uygulama size harika fotoğraflar yaratmanın yanı sıra heyecan verici deneyimler getirecek.

Voilà AI Artist – Fotoğraftan Karikatür Yüze Sanat Editörü Voilà AI Artist – Fotoğraftan Karikatür Yüze Sanat Editörü

SİZİN İÇİN SINIRSIZ EĞLENCE YARATIN

Bu olağanüstü bir uygulamadır çünkü fotoğrafları düzenlemek için yapay zeka AI kullanır ve kullanıcılara harika sanatsal fotoğraflar verir. Yapımcılar zekalarıyla özçekimlerinizi eğlenceli 3D animasyonlara dönüştürmenize izin veriyor. Veya arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza göndermek ve onları güldürmek için başka karikatürler oluşturabilirsiniz.

Voilà AI Artist – Fotoğraftan Karikatür Yüze Sanat Editörü Voilà AI Artist – Fotoğraftan Karikatür Yüze Sanat Editörü

FOTOĞRAFLARINIZI 3D HAYVANLARA DÖNÜŞTÜRÜN

Voilà AI Artist uygulamasıyla özçekimlerinizi Disney veya Pixar tarzı 2D veya 3D animasyonlu fotoğraflara dönüştürebilirsiniz. Uygulama, fotoğrafınızı akıllı bir şekilde otomatik olarak ayarladığından, bir fotoğraf seçmekten başka bir şey yapmanız gerekmez. Ayrıca, uygulama aynı zamanda çocukların karikatür çizimlerini de kabul ederek, sevimli ve komik karikatür yüzleri oluşturmanıza yardımcı olur.

SANATSAL VE DOĞRU FOTOĞRAFLAR YARATIN

Kullanıcılar, 3D karikatür tarzı fotoğraflar oluşturmanın yanı sıra, kendi özçekimlerini 15. ve 18. yüzyıllardan kalma eski fotoğraflara da dönüştürebilir. Veya uygulamanın benzersiz araçları ve özellikleriyle kendinizi yirminci yüzyıl tabloları gibi boyayabilirsiniz. Uygulama ayrıca gülümseyen bir ağız, iri gözler veya diğer komik karikatürler gibi komik ayrıntılar ekleyerek karikatürler oluşturmanıza yardımcı olur. Bu özellik, sosyal ağ sitelerinde yayınlarken daha heyecan verici fotoğraflar oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Voilà AI Artist – Fotoğraftan Karikatür Yüze Sanat Editörü Voilà AI Artist – Fotoğraftan Karikatür Yüze Sanat Editörü

UYGULAMA GİZLİLİĞİ

Diğer uygulamalardan farklı olarak, fotoğrafları 3D animasyonlara dönüştürmek, cihaza veri erişimi gerektirir. Ancak bu uygulama kullanıcının gizliliğini etkilemeyecek ve kullanıcının görsellerini reklam amaçlı kullanmayacak ve bu tür tüm veri bilgilerini gizli tutacaktır.


İndir (52M)

Artık indirmeye hazırsınız Voila AI Artist Cartoon Photo ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir