Voiky
Voiky

Voiky v3.75 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Japonca, Çince ve İngilizce dinleme: Voiky, Languages ​​Skills Studio tarafından tasarlanmış bir dil öğrenme uygulamasıdır. Uygulama, en temel iki beceriyi geliştirmemize yardımcı olacak: dinleme ve konuşma; bunlar, en iyi iletişim becerilerini geliş

Android Android Eğitim
5 ( 855 puan )
Fiyat: $0
İsim Voiky
Yapımcı Language Skills Studio
Tür Eğitim
Boyut 62MB
Versiyon 3.75
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Voiky is the most famous version in the Voiky series of publisher Language Skills Studio
Mod Version 3.75
Total installs 100,000+

Japonca, Çince ve İngilizce dinleme: Voiky, Languages ​​Skills Studio tarafından tasarlanmış bir dil öğrenme uygulamasıdır. Uygulama, en temel iki beceriyi geliştirmemize yardımcı olacak: dinleme ve konuşma; bunlar, en iyi iletişim becerilerini geliştirmemize yardımcı olmak için gereken becerilerdir. Derslerin makul bir şekilde birleştirilmesiyle, Voiky, kullanıcıların videolar aracılığıyla anlaşılması kolay bir şekilde derslere erişmesini ve bunlara erişmesini kolaylaştırır.

Japonca, Çince ve İngilizce dinleme: Voiky

MODERN ÖĞRENME TARZI

Voiky, yayıncı tarafından tasarlanan, kullanıcılara öğrenme isteği veren ve geleneksel dil öğrenme yöntemleri gibi kullanıcıları sıkmayan bir uygulamadır. Materyalleri kendimiz bulmalı ve geleneksel öğrenme ile kendimiz toplamalıyız. Voiky’nin dil derslerini bir uygulamada tasarlayıp sentezlediğini bilmek, böylece öğrencilerin daha fazla materyal aramak için çok fazla zaman harcamaması.

Japonca, Çince ve İngilizce dinleme: Voiky

BİRÇOK YABANCI DİL DERS SEÇENEKLERİ MEVCUTTUR.

Voiky, İngilizce, Çince ve Japonca dillerinde yayıncı tarafından tasarlanmış bir uygulamadır. Her dilin kendi videoları, ses dosyaları ve oyunları olacak, bu da öğrencilerin uzun süre tek bir tarzda öğrenmeleri gerektiğinden kendilerini fazla baskı altında hissetmemelerine yardımcı olan bir artı.

Makalelerin videolarının aşağıda kendi altyazıları olacaktır, böylece öğrenenler, öğrencilerin duyamadıkları veya yetişemedikleri kelimeleri takip edebilirler, böylece öğrencilerin metni daha uzun süre görselleştirmesini ve hatırlamasını kolaylaştırır.

Japonca, Çince ve İngilizce dinleme: Voiky Japonca, Çince ve İngilizce dinleme: Voiky

UYGULAMA ÜCRETSİZDİR

Voiky’yi Android platformunda yayınlamak ücretsizdir. Müşterilerin beğenisine göre her kullanıcı, ucuz bir uygulama yerine ücretsiz olarak kullanılmasını ister. Ancak bu uygulamada biraz daha reklam olacak. Voiky ayrıca, uygulamayı sonuna kadar kullanmak için daha geniş seçeneklere sahiptir, bu sayede yükseltmeyi reklamsız deneyimlemek ve diğer bazı üst düzey özelliklere sahip olmak için küçük veya büyük değil, küçük bir ücret ödeyeceğiz.

Voiky, görebildiğim kadarıyla, bilgi ve ilham için bir yabancı dil öğrenmeyi deneyimlemek, eğlenceli ve sıkıcı öğrenciler yaratmak isteyen öğrenciler için gerçekten uygun bir uygulama. Uygulama yeterli bilgiye sahip, öğrenmeye daha fazla ilgi duymamı sağlayacak kadar ağır değil, güzel bir düzene sahip ve öğrenirken bizi fazla strese sokmuyor.


İndir (62MB)

Artık indirmeye hazırsınız Voiky ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir