Voice Changer
Voice Changer

Voice Changer v1.9.408 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Voice Changer, kullanıcının sesiyle gerçek zamanlı olarak doğrudan etkileşime girdiği için çok yönlü ve üstün bir araçtır. Ayrıca, birilerini şaka yapmak veya seslerinin muhteşemliğini büyük dönüşümlerle keşfetmek istiyorlarsa ideal bir seçimdir. Sis

Android Android Müzik ve Ses
4 ( 320 puan )
Fiyat: $0
İsim Voice Changer
Yapımcı Ponica Media
Tür Müzik ve Ses
Boyut 27MB
Versiyon 1.9.408
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Voice Changer is the most famous version in the Voice Changer series of publisher Ponica Media
Mod Version 1.9.408
Total installs 5,000,000+

İndir (27MB)

Voice Changer, kullanıcının sesiyle gerçek zamanlı olarak doğrudan etkileşime girdiği için çok yönlü ve üstün bir araçtır. Ayrıca, birilerini şaka yapmak veya seslerinin muhteşemliğini büyük dönüşümlerle keşfetmek istiyorlarsa ideal bir seçimdir. Sisteme bir ses düzenleyici entegre edilecek ve kullanıcıların seslerini profesyonelce düzenlemelerine yardımcı olacak ve tüm kayıtlı içerikle birçok eğlenceli an yaratacak.

GERÇEK ZAMANLI OTOMATİK SES DEĞİŞTİRME

Ses düzenleme, doğrudan aramalar veya uygulamalar aracılığıyla konuşmak gibi gerçek zamanlı olarak yapılabilir. Kullanıcıların sistem için sadece birkaç özel protokol kurmaları yeterlidir ve dışarıdan gelen herhangi bir ses veya ses kaydını otomatik olarak dönüştürecektir. Sesi bozmak, perdeyi değiştirmek veya hızı artırmak olsun, kullanıcıların insanları kızdırmak için seslerini değiştirirken yaratıcı olmaları için her şey mevcuttur.

Ses Değiştirici, Ses Kaydedici ve Düzenleyici – Otomatik ayar

İKİ TARAFTAN HERHANGİ BİR SESİ KAYDEDİN

Uygulama, ses kalitesini dönüştürmenin yanı sıra, iki yönlü konuşmaları kaydederek bunları basit ses formatlarına aktarabilir. Dışa aktarılan sohbetler çeşitli belgeler olarak serbestçe kullanılabilir ve kullanıcılar bunları doğrudan onlarla düzenleyebilir. Sesleri kesmek, ince ayar yapmak ve sonra onları ses tahtası olarak kullanmak gibi şeyler, herhangi birine yapabilecekleri en komik veya en utanç verici şeylerdir.

DAHİLİ KONUŞMA DÖNÜŞTÜRÜCÜ

Kullanıcıların Voice Changer’ın özelliklerinden yararlanmak için içe aktarılan sesi kullanmasına gerek yoktur, ancak çok yönlü metinden konuşmaya doğrudan kullanabilirler. Önceki özellikten dışa aktarılan ses dosyası sayesinde, kullanıcılar birçok şaka yapabilir ve bunları gerçek seslerinin yerine yaygın olarak kullanabilirler. Ağzı sıkı olanlar veya AI’ların metin tanıma potansiyeli hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için şık bir özellik.

Ses Değiştirici, Ses Kaydedici ve Düzenleyici – Otomatik ayar

GELİŞMİŞ SES VE MÜZİK EDİTÖRÜ

Yerleşik müzik düzenleyici, kullanıcıların içe aktarılan her melodiyi veya ses kalitesini düzenlemesi için de kullanışlıdır. Bu sayede, her bir cümlenin konumunu kesip değiştirebilirler, hatta hiç kimsenin haberi olmadan onları gerçek bir konuşma olarak düzeltebilirler. Sadece bu değil, daha sonra birçok şarkı için veya sesli diyalog olarak kullanılabilecek heyecan verici sonuçlar için sesin perdesini veya hızını değiştirebilirler.

ÇOKLU SES EFEKTİ

Ses efektleri de kullanıcının sesini etkileyecek, hatta birçok stille sesin tüm doğasını ve kalitesini değiştirecektir. Voice Changer, her bir sesi veya ses bölümünü özgürce değiştirebilmeleri için akılda kalıcı ve sofistike bir düzenleme paketi ile birlikte kapsamlı bir efekt kitaplığı sunacak. Harika olan şey, kullanıcıların şarkı satırlarını eşleşen videolara eklemek için otomatik olarak ayarlayabilmeleri ve kaydedebilmeleridir.

Ses Değiştirici, Ses Kaydedici ve Düzenleyici – Otomatik ayar

İÇERİĞİNİZİ ÇEŞİTLİ FORMATLARDA İHRACAT YAPIN

Kullanıcı tarafından düzenlenen veya oluşturulan herhangi bir içeriği birden çok biçime aktarmak genellikle üçüncü taraf yazılımlarla ilgilidir. Ancak bu uygulama, dünya çapında popüler ve yaygın olarak kullanılan seçeneklerle formatlarını özgürce değiştirmelerine olanak tanır. Formatın değiştirilmesi ayrıca her bir içeriğin boyutunun değiştirilmesine, hatta kullanıcıların kaydı ayrı adresler veya platformlarla doğrudan paylaşmasına izin verir.

Sesinizi doğrudan gerçek zamanlı olarak veya düzenleme yoluyla değiştirmek istiyorsanız, Voice Changer en iyi araçlardan biridir. Ayrıca, seslerle etkileşime geçme veya onlarla uğraşma potansiyelinin tamamını yaratmak ve keşfetmek için birçok kaynak ve işlevle birlikte gelir.


İndir (27MB)

Artık indirmeye hazırsınız Voice Changer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir