Voice Changer
Voice Changer

Voice Changer With Effects v3.8.10 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Efektli ses değiştirici, sesinizi 40'tan fazla farklı sesle değiştirebildiğinizde size harika bir deneyim sunar. Kullanıcılar sesleri kolayca kaydedebilir, dönüştürebilir ve arkadaşlarıyla paylaşabilir.

Android Android Eğlence
5 ( 710 puan )
Fiyat: $0
İsim Voice changer
Yapımcı Baviux
Tür Eğlence
Boyut 10M
Versiyon 3.8.7
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Voice changer is the most famous version in the Voice changer series of publisher Baviux
Mod Version 3.8.7

Hiç sesinizi başka seslere dönüştürmek gibi ilginç bir şey yaşadınız mı? Hiç yapmadıysanız veya nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, Ses değiştiriciyi efektlerle kullanın, size adımları göstereceğiz. Bu, bir dizi harika özelliğe sahip en özellikli ses değiştirici uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak sesinizi kolayca kaydedebilirsiniz. Değiştirirken iyi eğlenceler ve nihayet değiştiğinde kendi sesinizi dinleyin. Bu uygulama ile sesinizi 40 farklı ses efektine dönüştürebilirsiniz. Efekt uygulanan sesleri arkadaşlarınızla kolayca paylaşın.

Efektli ses değiştirici

ROBOT ETKİSİ DAHİL 40’TAN FAZLA GÜZEL SES DEĞİŞTİRİCİ EFEKTİ

Efektli Ses değiştirici ile, uygulama size sesi değiştirebilecek çok fazla ilginç efekt verdiğinde, kullanıcılar seslerini farklı sevimli veya ciddi versiyonlara dönüştürebilir. Robot efektleri, helyum ve daha fazlasını içeren 40’tan fazla farklı efektle… Hepsinin kendine has özellikleri vardır ve sesinizin farklı versiyonlarını verecektir. Kullanıcılar seslendirmeleri kaydedebilir, düzenleyebilir ve onları kızdırmak için arkadaşlarına gönderebilir.

ARKADAŞLARLA UYGULANAN ETKİLERLE SES KAYITLARINI KOLAYCA PAYLAŞIN

Efektli Ses değiştirici belirli talimatlarla basit bir kullanıma sahip olduğunda herkes bu uygulamayı kullanabilir. Bu uygulama ile sadece sesinizi kolayca kaydedip farklı versiyonlar halinde düzenleyemezsiniz. Kullanıcılar ayrıca WhatsApp veya e-posta gibi sosyal ağ uygulamaları aracılığıyla arkadaşlarıyla kolayca paylaşabilir ve düzenleyebilirler… Paylaşım çok basit bir şekilde yapılır; sadece dinlediğiniz ses kliplerine tutunmanız yeterli. Göndermek istiyorsunuz ve bu sizi hemen bir sonraki adıma yönlendirecek.

UYGULAMANIZI BİR PİYANOYA DÖNÜŞTÜRÜN VE SESİNİZİ HAVA MÜZİK OLARAK DÜZENLEYİN

Rastgele cümlenizin aynı zamanda heyecan verici bir müzik parçası olabileceğini hiç düşündünüz mü? Bu benzersiz uygulamayı kullandığınızda tamamen mümkündür. Kullanıcıların istedikleri kadar cümle kaydetmelerine izin verilir; sayısı sınırsızdır. Ardından, az önce kaydettiğiniz sese dokunun, efektleri değiştirmeye devam edin ve piyanoyu seçin. Daha sonra çalma becerilerinizi sergileyecek ve bu diyaloğu benzersiz müzik parçalarına dönüştüreceksiniz.

Efektli ses değiştirici Efektli ses değiştirici

GÖRÜNTÜLERDEN SES OLUŞTURABİLİR VE BAŞKA BİRÇOK UYGULAMAYLA PAYLAŞABİLİR

Kullanıcılar çeşitli resim düzenleme efektleriyle resimlerini kolayca değiştirip yenileyebildiklerinde daha harika olan nedir? Şimdi, efektli bir Ses değiştirici, kullanıcılara mükemmel bir özellik sunacak. Yani, farklı konuşmaları kaydedebilir ve favori resimlerinizde birleştirebilirsiniz. Ardından bu görüntüyü benzersiz bir videoya dönüştürün ve farklı sosyal ağ sitelerinde paylaşın.

KULLANICILAR ÖNCEDEN KAYDEDİLEN KAYITLARDAN DİYALOG OLUŞTURABİLİR

Bu uygulama ile farklı diyalogları önceden kaydetmek ve arkadaşlarınızla paylaşmak için de kullanabilirsiniz. Kullanıcının sesini hızla farklı efektlere dönüştürebileceği varsayılabilir. Ardından o sesi içe aktarın ve arkadaşlarınıza gönderin. O zaman, mesajlaşmanın nasıl olacağını düşünmek için zaman harcamanıza gerek yok. Bu uygulama ile harika metinleri bile kopyalayabilir ve onları benzersiz seslere dönüştürebilirsiniz.

DAHA İYİ OLAN KAYDI ZİL SESİ OLARAK KOLAYCA AYARLAYABİLMENİZDİR

Bu uygulamadan çıkardığınız heyecan verici sesleri birçok farklı amaç için kullanabilirsiniz. Arkadaşlarıyla paylaşabilir… daha da iyisi; cihazınız için farklı bildirim sesleri ayarlamak için bunları kullanabilirsiniz. Kullanıcılar, Ses değiştiriciden üretilen sesleri efektlerle birlikte zil sesi olarak ayarlamak veya gelen mesajlar için bildirim sesine dönüştürmek için kullanabilirler…

Efektli ses değiştirici Efektli ses değiştirici

ANA ÖZELLİKLER

  • Bu ses değiştirici uygulaması, sesi robot efektleri de dahil olmak üzere sevimli veya komik seslere dönüştürmek için size 40’tan fazla efekt getirecek.
  • Kullanıcılar, kendi seslerini değiştirme kayıtlarını sosyal ağ uygulamaları veya diğer diyaloglar aracılığıyla arkadaşlarıyla kolayca paylaşabilirler.
  • Uygulamayı bir piyanoya dönüştürün, ses kayıtlarını yalnızca bu ses düzenleme uygulamasında bulunan heyecan verici müziğe dönüştürebilirsiniz.
  • Ses ekleyebilir, ses veya herhangi bir ritmi kaydedebilir, görüntüyü dikebilir ve ardından arkadaşlarınızla veya diğer sosyal ağ siteleriyle paylaşabilirsiniz.
  • Daha da iyisi, önceden kaydedilmiş kayıtlarla mesaj gönderebilmeniz ve son olarak, bu garip sesleri kolayca zil sesi olarak ayarlayabilmenizdir.


İndir (10M)

Artık indirmeye hazırsınız Voice changer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir