Vodobanka Pro
Vodobanka Pro

Vodobanka Pro v1.02a 080522 APK (Tam Oyun) indir 2022


Vodobanka Pro, geniş bir alanda şüphelileri bulmak için özel silahlara sahip bir swat ekibinin kaptanı olarak oynamanıza izin veriyor. Oyuncu, istediği nesneyi bulmak için odalardan geçmelidir.

Android Android Strateji Oyunları
4 ( 616 puan )
Fiyat: $0
İsim Vodobanka Pro
Yapımcı Yiotro
Tür Strateji Oyunları
Boyut 8MB
Versiyon 1.02a 080522
MOD Tüm oyun
Orjinal Google Play
Vodobanka Pro is the most famous version in the Vodobanka Pro series of publisher Yiotro
Mod Version 1.02a 080522
Total installs 10,000+

Vodobanka Pro, liderliğindeki swat ekibi için yeni bir dizi görev sunuyor. Oyuncuların hızlı bir şekilde seviye atlamak için akıllı stratejiler bulması gerekir. Oyunda verilen kararlar, ekibin karanlık odalarda saklanan nesneleri bulmasına yardımcı oluyor. Bu kampanyanın faaliyet alanı çok büyük. Ancak minyatür bir harita her şeyi yukarıdan gözlemlemenize yardımcı olacaktır. Güncellenmiş sürümde belirli zorluklarımızı yenin ve yeni seviyeleri deneyimleyin.

Vodobanka Pro Vodobanka Pro

BENZER HARİTA TÜRLERİ

Vodobanka Pro’da odalar arasında çok fazla fark olmayacaktır. Karanlıktırlar ve tam teçhizat ve mobilya içerirler. Karanlık sayesinde birçok nesne kaçacak ve aramanızın daha uzun sürmesine neden olacaktır. Ancak, oda dokuları o kadar tanıdık ve tekrarlanabilir ki, araziyi hızla öğrenip özümseyebilirsiniz. Bir kontrol karakteri olarak oynayın ve gerisini hızlıca bulmak için özel stratejilere sahip olun.

SEVİYELER ÜZERİNDEN KAMPANYAYA KATILIN

Vodobanka Pro’nun dikkat çekici yanı, farklı seviyelerin sizi yeni şeylere götürmesidir. Oyuncular, kolaydan karmaşığa kadar birçok seviyeden geçmek zorunda kalacaklar; görevler her gün atanacak ve yenilenecektir. Sistemin belirlediği gereksinimleri yerine getirebilmek için belirli hedefler belirlemelisiniz. Kampanyada iki rakip takım yer alacak. İnisiyatif alın, kaçmaya çalışan silahlı adamları hemen bulun ve yok edin.

Vodobanka Pro Vodobanka Pro

ÜRETİM SİSTEMİNDEN ÖZEL DESTEK

Küçük ayrıntılara fazla odaklanmayan Vodobanka Pro, temel olarak sadeliği hedefleyen basit bir arayüze sahiptir. Yumuşak renkler bir araya getirilerek odalar oluşturulmuştur. Karakterler birkaç basit vuruşla oluşturulacak. Küçük şapkaları ve silahları var ve el fenerleri yeni odaları keşfetmelerine yardımcı olmak için otomatik olarak yanacak. Performanstaki önemli gelişmeler nedeniyle oyundaki hareketler oldukça hızlı gerçekleşiyor.

HEYECAN VERİCİ ARAMA HİKAYESİ DENEYİMİ

Vodobanka Pro, arazide yeni seviyeler ve özel değişiklikler yaratmaya devam edecek. Oyunda verilen görevler her gün daha fazla odaklanacak ve yenilenecektir. Hikayeyi özel bir alanda deneyimleyeceksiniz. Birçok oda yapısal olarak değiştirilecektir; Oyuncular, belirlenen görev sayısını tamamlamak için karanlık noktalar bulmaya çalışmalıdır. Keşfe katılın ve aldığınız talebi tamamlayın; birçok ödül seni bekliyor!

Vodobanka Pro Vodobanka Pro

ANA ÖZELLİKLER

  • Birçok oda içeren bir evde rakipleri bulmak ve yok etmek için kampanyanın ana karakteri olun. Oyunu çabucak bitirmek için en küçük köşelerden aramaya başlayın.
  • Oyun başladığında sistem tarafından size verilen görevleri alın ve gerçekleştirin, gerekli miktara ulaşın, ayrılıp keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Göreviniz için birçok özel ödül kazanın; Patronlarla turda ilerledikçe benzersiz avantajlar sağlanacaktır.
  • Çeşitli seviyelerden geçerek ve bulmacaların zorluğunu deneyimleyerek oyunun zorluğunu üstlenin. Oyuncunun sadece görev bittiğinde ayrılmasına izin verilir.
  • Sistem, oyun oynarken performans sorunu yaşamadan canlı görüntü ve sesleri birleştiren basit bir arayüz sağlar.


İndir (8MB)

Artık indirmeye hazırsınız Vodobanka Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir