VMOS PRO
VMOS PRO

VMOS PRO v2.0.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


VMOS PRO, cihazla birlikte bazı standart web sitelerine erişirken virüs girişini veya veri hırsızlığını önlemek için cihazınızda sanal bir sistem oluşturan bir uygulamadır.

Android Android Araçlar
4 ( 912 puan )
Fiyat: $0
İsim VMOS PRO
Yapımcı VMOS | App Cloner
Tür Araçlar
Boyut 37M
Versiyon 1.1.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
VMOS PRO is the most famous version in the VMOS PRO series of publisher VMOS | App Cloner
Mod Version 1.1.0
Total installs 1,000,000+

İndir (37M)

VMOS PRO, herkese tek bir monitörde yan yana çalışan iki bağımsız pencereyi çalıştırmanın kullanışlı ve kullanışlı potansiyelini sunar. Ayrıca birçok program, uygulama ve oyun için kapsamlı bir desteğe sahiptir, böylece kullanıcılar çoklu görev yaparken daha üretken olmak için her zaman en üst düzeye çıkarabilir. Tabii ki, aynı anda birden fazla program çalıştırırken bile herkesin en iyi kullanıcı deneyimine sahip olması için rahat ve anlaşılır etkileşim ile birlikte gelir.

VMOS PRO VMOS PRO

HIZLI KURULUM İÇİN BASİT ARAYÜZ

Kullanıcıların paralel çalışmayı başlatmak için gerekli süreçleri ve uygulamaları hızlı bir şekilde başlatması veya hazırlaması için uygulamanın ilk avantajı kullanıcı dostu arayüzdür. Kullanıcı etkileşimi de akıcı ve rahattır, bu da pencereler arasında çok fazla dikkat dağılmadan gezinmeyi kolaylaştırır.

ÇOKLU GÖREV İÇİN ÇİFT PENCERE OPERASYONU

Uygulamanın ana özelliği, kullanıcının iki bağımsız program seçmesine ve bunları çeşitli modlarda paralel olarak çalıştırmasına izin vermektir. Pencerelerin önceliğine bağlı olarak, etkileşim kolaylığı için uygulamalardaki oyunlar gibi ve tam tersi gibi onları ilk sıraya koyabilirler.

WINDOWS İÇİN GENİŞ ÖZELLEŞTİRME ARALIĞI

Kullanıcıların iki programı bağımsız olarak çalıştırmasına yardımcı olmanın yanı sıra, her pencere kapsamlı ve derinlemesine özelleştirme ile birlikte gelir. Esas olarak, kullandıkları programlara bağlı olarak farklı kişilerin kullanım deneyimine uyacak şekilde etkileşim veya görüntü değişikliğine önemli ölçüde yardımcı olurlar.

HIZLI ERİŞİM İÇİN KISAYOLLARI KİŞİSELLEŞTİRİN

Kullanıcılar, diğer önemli uygulamalara veya programlara öncelik vermek de dahil olmak üzere, paralel çalışmayla ilgili herhangi bir sistemi kişiselleştirebilir. İnsanlar ayrıca mutlak esnekliği temsil eden ekranın kenarındaki küçük bir balon aracılığıyla her pencereyi doğrudan değiştirebilir.

OYUNLARI KESİNTİSİZ OYNAYIN

Gerçek zamanlı paralel çalışma sayesinde, kullanıcı bir pencereyi simge durumuna küçültse bile sistem her şeyi çalışır durumda tutabilir. Bu, tüm ilerlemenin devam etmesine yardımcı olur, her zamanki gibi, kullanıcılar zamanlarını verimli bir şekilde en üst düzeye çıkarmak için çalışırken oynamak istiyorlarsa, etkili bir seçimdir.

VMOS PRO VMOS PRO

OLAĞANÜSTÜ YERLEŞİK SİSTEM OPTİMİZASYONU

Sistem optimizasyon işlevi, tüm programları paralel olarak sürekli çalıştırdıktan sonra cihazı sabit tutmak için uygulamadan bir eklentidir. Bu, arka planda çalışan uygulamalardan kurtulmayı, cihazı olabildiğince konforlu hale getirmeyi ve senkronizasyonu normalden daha hızlı yapmayı içerir.

VMOS PRO, insanların aynı anda birden fazla programı çalıştırmaları için yeni olanaklar açacak ve her şeyi yapabilmeleri için çalışmalarını veya oyun performanslarını en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olacak.

ANA ÖZELLİKLER

  • Kullanıcıların iki programı ayrı ayrı çeşitli pencerelerde kesintisiz olarak çalıştırmasına yardımcı olurken olağanüstü performans optimizasyonu.
  • Pürüzsüz etkileşim için modern özelliklerle dolu sezgisel arayüz veya kullanıcılar için hızlı bir set en iyi hislere sahiptir.
  • Her durumda kullanıcıların kapasitesini en üst düzeye çıkarmak için her pencere için birden fazla seçenekle tüm programları gerçek zamanlı olarak aynı anda çalıştırın.
  • Kullanıcıların favori programlarına hızlı erişim için pencere ayarları veya kısayol kişiselleştirmeleriyle ilgili çok çeşitli özelleştirmeler.
  • Performansı mutlak bir şekilde korurken sistemi stabil hale getirmek veya cihazı soğutmak için uygulama içi sistem optimizasyonu.


İndir (37M)

Artık indirmeye hazırsınız VMOS PRO ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanVMOS | App Cloner

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir