VLLO
VLLO

VLLO v7.9.26 APK MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


VLLO – Video Editor & Maker, her kullanıcı için basit bir video düzenleyicidir. Başlangıç ​​seviyesinde olsanız bile, yine de kendiniz için mükemmel videoyu oluşturabilirsiniz. Burada, çok fazla zaman düzenlemeden sadece birkaç notla günlük vlog'

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 976 puan )
Fiyat: $0
İsim VLLO
Yapımcı vimosoft
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 89MB
Versiyon 7.9.26
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
VLLO is the most famous version in the VLLO series of publisher vimosoft
Mod Version 7.9.26
Total installs 10,000,000+

İndir (89MB)

VLLO – Video Editor & Maker, her kullanıcı için basit bir video düzenleyicidir. Başlangıç ​​seviyesinde olsanız bile, yine de kendiniz için mükemmel videoyu oluşturabilirsiniz. Burada, çok fazla zaman düzenlemeden sadece birkaç notla günlük vlog’larınızı oluşturabilirsiniz. İndirin ve size sağladığı faydaları deneyimleyin! Eminim çok sevinecek ve beğeneceksiniz.

VİDEOLARI KOLAYCA ZUMLAYIN

VLLO, sadece hafif bir dokunuşla resimlerinizi veya videolarınızı yakınlaştırmanıza ve uzaklaştırmanıza izin verdi. Ayrıca, birçok izleyicinin dikkatini çekmek için kendiniz için en güzel ve göz alıcı arka plan rengini özgürce seçebilirsiniz. Sadece bu değil, videoda çekici ve yenilik yaratmak için süper sevimli animasyon efektleri eklemelisiniz. Ayrıca, bazı romantik veya komik sahneler yapmak için, kullanıcıların mükemmel bir video oluşturmak için bazı konumlar ekleme hakları vardır.

VLLO – Video Düzenleyici ve Yapıcı VLLO – Video Düzenleyici ve Yapıcı

DOĞRU BİR VİDEO OLUŞTURMAK İÇİN KISA KLİPLERİ DÜZENLEYİN VE TANIYIN

İzleyiciler için en epik ve mükemmel videoyu oluşturmak için birçok düzenleme aşamasından geçmelisiniz. Önce kısa klipler çekeceksiniz; sonra oturacak, uygun olmayan kısımları kırpacak ve kompozisyonu ve hızı en iyi şekilde görünecek şekilde düzenleyeceksiniz. Ardından, uygulamaya yüklerken karışıklığı önlemek için içeriği özellikle hangi paragrafın ilk hangisinin sonra olduğunu düzenlersiniz. Diziyi yayınladıktan sonra, bu uygulama size güzel ve harika bir video ürünü işleyecek ve çıkaracaktır.

200’DEN FAZLA ÜCRETSİZ ARKA PLAN MÜZİĞİNE SAHİP

Diğer birçok düzenleme uygulaması gibi, müzik de video oluştururken önemli bir şeydir. Bu uygulama, kullanıcılara 200’den fazla ücretsiz fon müziği sağladı. Videonuz için kullanmak için en çok beğendiğinizi seçebilirsiniz. Dikkat çekici olan şey, en eşsiz ve yeni sesleri yaratmak için 450 farklı ses efektine güvenebilmenizdir. Ayrıca, gerçekçi ve heyecan verici bir video oluşturmak için sesinizi kaydedebilir ve video ile birleştirebilirsiniz.

VLLO – Video Düzenleyici ve Yapıcı VLLO – Video Düzenleyici ve Yapıcı VLLO – Video Düzenleyici ve Yapıcı

2200’DEN FAZLA MODERN ŞIK LİDER KEŞFETMENİZİ BEKLİYOR

Bu uygulamada, farklı içerik ve şekillerde 2200’den fazla çıkartmaya hayran olabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Hepsi yeni güncellenmiş versiyonlardır, bu yüzden çok süslü ve sevimli görünüyorlar; videolarınıza eklerseniz, izleyicilerin gözünde bir etki bırakacaklarından emin olun. Dahası, etiketlerin tümü vektör formatındadır, bu nedenle odak dışı veya bulanık olmaları konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bunları videonuzda istediğiniz yere taşıyın ve yerleştirin.

TÜM VİDEOLAR OTOMATİK OLARAK UYGULAMAYA KAYDEDİLİR

Bu uygulamanın otomatik kaydetme özelliği son derece kullanışlıdır ve videoların kaybolduğu veya kaydetmeyi unuttuğu durumlardan kaçınarak tüm videoları güvende tutmaya yardımcı olur. Ayrıca, istediğiniz zaman videoları yeniden yapabilir ve silinen videoları kurtarabilirsiniz. Ayrıca, üzerinde çalıştığınız videoları tam ekran modunda önizlemenize izin verilir. Bu, ne kadar ilerlediğinizi ve sonuçlarınızı görmeyi kolaylaştırır. Video prodüksiyon ihtiyaçlarınızı karşılamak için en etkili şekilde kullanın!


İndir (89MB)

Artık indirmeye hazırsınız VLLO ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdanvimosoft

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir