Vizmato
Vizmato

Vizmato v2.4.1 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Vizmato, eğlence veya öğrenme gibi çeşitli amaçlar için talep üzerine video oluşturulmasını destekler. Bununla birlikte, filmleri daha hızlı oluşturmayı amaçlayan iyi bir uygulama olarak, montajı daha kolay olarak hala mükemmel özelliklere sahiptir:

Android Android Uygulama
4 ( 246 puan )
Fiyat: $0
İsim Vizmato
Yapımcı Global Delight Technologies Pvt Ltd
Tür Uygulama
Boyut 51M
Versiyon 2.3.6
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Vizmato is the most famous version in the Vizmato series of publisher Global Delight Technologies Pvt Ltd
Mod Version 2.3.6
Total installs 1,000,000+

İndir (51M)

Vizmato, eğlence veya öğrenme gibi çeşitli amaçlar için talep üzerine video oluşturulmasını destekler. Bununla birlikte, filmleri daha hızlı oluşturmayı amaçlayan iyi bir uygulama olarak, montajı daha kolay olarak hala mükemmel özelliklere sahiptir: hata düzeltmeleri ve daha yüksek işletim sistemleri çalıştıran cihazlar için ekstra destek veya halihazırda kurulmuş daha hızlı faturalandırma güncellemeleri. Bu sefer dünyanın en iyi düzenleme araçlarıyla geri dönüş bekleyin!

Vizmato – Video Düzenleyici ve Slayt Gösterisi oluşturucu! Vizmato – Video Düzenleyici ve Slayt Gösterisi oluşturucu!

PROFESYONEL ARAÇLARLA ÖĞRENİN

Çeşitli cihazlar için ücretsiz bir başlatıcı olan Vizmato, kısa videolarla yeteneklerini sergileyerek daha profesyonel olmak isteyenler için en iyisidir. Orijinal bir videoyla başlamanız gerektiğinde bunları oluşturmak son derece basittir. Elinizde yoksa, film özelliğimizle bir deneyin. Videoyu içe aktarın ve yükleme işlemi sırasında biraz bekleyin; farklı araçlar görünecektir.

Tüm çerçevenin rengini değiştirmek için şimdi renk filtresini deneyin; bununla birlikte, kırpma, düzenleme uzunluğu ve işlemin zamanlama ayrıntıları için araç takımı da Vizmato tarafından odaklanmıştır. FX portföyündeki görüntüleri düzenlemenin benzersiz yollarını keşfettiniz mi? Olağanüstü çünkü her şeyi tablolara dönüştürebilir veya mat bir kaplama ekleyebilirsiniz.

Vizmato – Video Düzenleyici ve Slayt Gösterisi oluşturucu! Vizmato – Video Düzenleyici ve Slayt Gösterisi oluşturucu! Vizmato – Video Düzenleyici ve Slayt Gösterisi oluşturucu!

HER ŞEY KENDİ İÇİN

Profesyonel düzenleme desteği nedeniyle Vizmato, diğer ses hizmetleriyle birlikte gelir. Trendi takip etmek için favori bir şarkı ekleyin veya daha fazla trend olan ses parçaları arayın. Ayrıca, piyasaya sürdüğümüz bir ses değiştirici sizi patlatacak! Sesleri mikrofon aracılığıyla girerken, orijinal sesler çıkmaz, ancak onları bozar ve heyecan verici seslere dönüştürür.

Sevimli çıkartmaların ve simgelerin bolluğu hakkında daha fazlasını keşfedin ve sevimliliğin peşinden gidenler için mükemmel olacaktır. Ayrıca efekt eklemeyi de destekliyoruz; trendler her zaman yüklenir ve hızlı bir şekilde daha fazla varyasyon oluşturur ve sizin için işe yarayacaktır!

DÜZENLEME ADIMLARINA BAŞLAYIN

Vizmato her zaman en zamanında yeniliklere ve kreasyonlara sahipti; profesyonel video düzenleme araçları sistemine sahiptir ve olağanüstü hızlı çalışır. En iyi güncellenmiş sürümleri geliştirmeye ve yayınlamaya devam edeceğiz, değerli incelemelerinizi takip edeceğiz ve tüm sorunları çözeceğiz! Çeşitli stiller, filtreler, FX ve simge destekleri sizi tatmin edecek.


İndir (51M)

Artık indirmeye hazırsınız Vizmato ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGlobal Delight Technologies Pvt Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir