VivaVideo Pro
VivaVideo Pro

VivaVideo Pro v9.3.6 APK (Premium) indir 2022


Dünya sanatı, boyalar, filmler, doğa ve hatta videolar veya fotoğraflar gibi birçok farklı şeye sınıflandırılır. Pek çok farklı formda kullanıcıların karşısına çıkarak hayatlarını daha etkileyici ve zengin hale getiriyorlar. Özellikle videolar yüzler

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 318 puan )
Fiyat: $0
İsim VivaVideo Pro
Yapımcı QuVideo Inc. Video Editor & Video Maker App
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 100MB
Versiyon 9.3.6
MOD Premium
Orjinal Google Play
VivaVideo Pro is the most famous version in the VivaVideo Pro series of publisher QuVideo Inc. Video Editor & Video Maker App
Mod Version 9.3.6
  • Kilidi Açılmış VIP/Premium

Dünya sanatı, boyalar, filmler, doğa ve hatta videolar veya fotoğraflar gibi birçok farklı şeye sınıflandırılır. Pek çok farklı formda kullanıcıların karşısına çıkarak hayatlarını daha etkileyici ve zengin hale getiriyorlar. Özellikle videolar yüzlerce olasılık içerdiğinden ve insanların yaratıcılığına herhangi bir kısıtlama getirmediğinden. Bu nedenle, bugün size en güvenilir ve güçlü video düzenleyici olan VivaVideo APK‘yı sunacağım. Şimdiye kadar, uygulama dünya çapında 100 milyondan fazla indirildi  bu, ne kadar etkili olduğunu gösteriyor. Ayrıca, kullanıcılara sınırsız olanaklarla birçok özelliği tanıtacak, böylece rahat video düzenlemenin keyfini çıkaracaklar.

vivavideo pro apk indir modkiwi com 1

PROFESYONEL HİSLERLE ERİŞİLEBİLİR BİR ARAYÜZ

VivaVideo, mobil platformlar için bir video düzenleyicidir, bu nedenle işlevselliği diğer platformlardan daha düşük olabilir. Bununla birlikte, güzel ve kullanıcı dostu bir tasarım ve düzen ile mükemmel bir arayüze sahiptir. HBatta kullanıcılar için profesyonel bir deneyim sağlar , özellikleri çoktur. Ancak hepsi ana kategoride gösterilseydi dağınık olurdu. Böylece arayüz, tüm özellikleri birçok farklı kategoride düzenler ve kullanıcı ekranın alt kısmındaki kaydırma çubuğu ile kolayca gezinebilir. Kullanıcıların tüm videoları veya fotoğrafları ana sayfada gösterilecek ve sadece birkaç basit adımla kullanıcılar ayrı bir arayüz ile bir video düzenleme işlemi gerçekleştirebilecekler. Tabii ki, uygulama aynı zamanda arayüzü kişiselleştirme işlevine de sahip olacak. Kullanıcıların mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini yaratmalarına yardımcı olacak.

vivavideo pro apk indir modkiwi com 2

SAYISIZ ÖZELLİKLE ÜCRETSİZ GÜÇLÜ VİDEO EDİTÖRÜ

VivaVideo’nun ana işlevi, kullanıcıların videoları kolayca düzenlemesine ve en etkileyici videoları oluşturmasına yardımcı olmaktır. Böylece uygulama, kullanıcılara videoları düzenlemeleri için bir sürü ücretsiz özellik içeren güçlü bir video düzenleme aracı tanıtacak. Kullanıcının video kitaplığında, herhangi bir video üzerinde parmaklarını tutarak, uygulama otomatik olarak video düzenleme arayüzüne geçecektir. Düzenleyicideyken, kullanıcılar, araçlar ve efekt kitaplıkları dahil olmak üzere çeşitli özellik setlerine erişmek için ekranın üstünde ve altında bulunan iki araç çubuğunu kullanmak zorunda kalacaklar. Ayrıca, kullanıcılar sahneleri birleştirmek veya küçük ayrıntıları düzenlemek için aynı anda birden fazla videoyla etkileşime girebilir. Düzenleme araç seti ayrıca akıllı bir AI ile desteklenecek ve kullanıcıların basit ayrıntıları kaldırmasını kolaylaştıracak. Hatta işi bir mobil platform için daha da kolaylaştıracak.

vivavideo pro apk indir modkiwi com 3

MUHTEŞEM BİR ETKİLER VE FİLTRELER KÜTÜPHANESİ

Neredeyse tüm video düzenleyicilerin ayrı bir efekt ve filtre kitaplığı vardır, bu da kullanıcıların videolarını daha etkileyici kılar. Efektler veya filtreler eklemek bile, yalnızca birkaç basit kullanıcı adımıyla basit olacaktır. Efekt kitaplığını genişletin, ihtiyacınız olanı bulun ve doğrudan videonuza ekleyin. Video düzenlemeye benzer şekilde, efektler birçok farklı katmana bölünür. Bu da kullanıcıların onu seçmesini ve etkileşime girmesini kolaylaştırır. Efekt kitaplığı, uygulamanın tüm efektlerini ve filtrelerini birden çok kategoride düzenler. Kullanıcıların yalnızca birkaç basit anahtar kelimeye ihtiyacı vardır ve ilgili tüm sonuçlara sahip olurlar. Filtreler, videonun ana rengini değiştirecekleri için efektlerden farklıdır; birden fazla filtre bile önemli bir etki yaratmak için üst üste gelebilir. Tabii ki, piyasada hakim olan aksaklık etkileri de bu uygulamada ele alınacaktır.

vivavideo pro apk indir modkiwi com 4

VİDEOLARINIZA ŞIK METİNLER VE ÇIKARTMALAR EKLEYİN

Kullanıcılar herhangi bir içeriği aktarmak veya videolarını daha güzel hale getirmek isterse. Şık Yazı Tipleri ve Çıkartmalar hazır olacaktır. Birçok farklı form ve stilde gelirler ve hatta kullanıcılar için ayrı bir kategoriye sahiptirler. Efektler ve filtreler eklemeye benzer şekilde, metinler ve çıkartmalar, kullanıcıların kolayca düzenlemesi için ayrı bir katmana sahip olacaktır. Uygulama ayrıca metin ve çıkartmalara ayrılmış bir dizi düzenleme aracına sahip olacak. Böylece kullanıcılar videolarını olabildiğince etkileyici hale getirecekler.

vivavideo pro apk indir modkiwi com 5

VİDEO ARKA PLANINIZ İÇİN ÜCRETSİZ MÜZİK

Bir Müzik Videosu yapmayı planlıyor musunuz? Ardından uygulama ücretsiz bir müzik kitaplığı ile birlikte gelir ve hatta şarkılarınızı içe aktarabilirsiniz. Ancak, uygulama yalnızca belirli ses dosyası biçimlerini destekleyecektir. Kullanıcılar video düzenlemeden önce müzik ekleyebilir; bu şekilde, kullanıcıların videoyu sesle daha kolay senkronize etmesine yardımcı olacaktır. Uygulamanın müzik kitaplığının tamamı ücretsizdir. Çeşitli türlerde gelirler ve hatta dünyanın en trend şarkıları bile mevcut olacaktır.

vivavideo pro apk indir modkiwi com 6

VİDEOLARINIZI KOLAYCA KAYDEDİN VE Tıraş Edin

Kullanıcıların çalışmalarının tamamlanması uzun zaman alabilir ve kullanıcılar tüm çalışmalarını kaydetme arayüzü üzerinden kaydedebilirler. Bununla, kullanıcılar kaydettikleri herhangi bir videoya kolayca devam edebilirler. Küçük ayrıntıların kolayca düzenlenmesi için katmanlar bozulmadan kalır. Ayrıca uygulamanın paylaşım özelliği de çok yönlü ve kullanışlıdır ve kullanıcılar e-posta ve sosyal ağ platformları gibi istedikleri yerde paylaşabilirler.

Size tüm özellikleri sunan ve size profesyonel bir his veren bir video düzenleme uygulaması arıyorsanız, VivaVideo doğru seçim olacaktır. Elbette uygulama, kullanıcıları eğlendirmek için görsel efektler, filtreler, renkler, araçlar, işlevler ve daha fazlası gibi yeni şeyleri sürekli olarak güncelleyecektir. VivaVideo’nun sahip olduğu her şey, onu diğer platformlardaki profesyonel editörlerden daha aşağı yapmaz.


İndir (100MB)

Artık indirmeye hazırsınız VivaVideo Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir