VivaVideo
VivaVideo

VivaVideo Pro v9.3.6 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

VivaVideo Mod APK ile video klipleri müzikle kesme ve birleştirme, filmleri yaratıcı geçiş efektleriyle düzenleme, filmlere çıkartma ekleme, videolara metin ekleme ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm video düzenleme görevlerinizi yapabilirsiniz.

Android Android Video Oynatıcılar
4 ( 137 puan )
Fiyat: $0
İsim VivaVideo
Yapımcı QuVideo Inc Video Editor & Video Maker App
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 110MB
Versiyon 9.3.6
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
VivaVideo is the most famous version in the VivaVideo series of publisher QuVideo Inc Video Editor & Video Maker App
Mod Version 9.3.6
Total installs 100,000,000+

VivaVideo, farklı platformlarda yayınlamak için videolar oluşturmanıza ve çeşitli araçlarla maksimum kalitede 4K elde etmenize olanak sağlayan bir uygulamadır. Videonun içeriğini kolayca düzenleyebilir ve izleyicilerin ilgisini çekeceğini düşündüğünüz öğeler ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda, uygulamada özgürce kullanabileceğiniz görsel-işitsel öğeler bulunur ve ana kareler gibi gelişmiş düzenleme özellikleri, sizin için etkileyici videolar sunmanın anahtarı olacaktır.

vivavideo 7 vivavideo 6

ÇOK YÖNLÜ VİDEO EDİTÖRÜ

Etkileyici bir video oluşturmak istediğinizde, yaratıcılığınızı serbest bırakmanıza yardımcı olduğu için VivaVideo’daki çeşitli özelliklerden yararlanmak çok önemlidir. Kullanılabilir birçok kaynakla video içeriğini düzenleyebilir ve içeriğine daha belirgin ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda, kişiye özel efektler, herhangi bir kullanıcının kaçırmayı göze alamayacağı bir ayrıntı düzeyine ulaşır. Dolayısıyla bu, kullanmayı denemeniz gereken harika bir araç olarak kabul edilebilir. Bu nedenle, yüksek kaliteli videolar elde etmek için kullanmayı denemeniz gereken harika bir araç olarak görülebilir.

TEMEL VİDEO İÇERİĞİ DÜZENLEME

VivaVideo da dahil olmak üzere herhangi bir video düzenleme uygulamasının sahip olduğu ilk özellik, videoları tamamen makul bir şekilde kesip birleştirebilmenizdir. Uygulamanın özelliği farklı katmanlarda çalıştırılır ve videonun zaman çizelgesinde kırpılacak konumu özgürce seçebilirsiniz. Aynı zamanda videonun hızı veya oranı gibi bazı faktörleri de ayarlamanız gerektiğini düşünüyorsanız bunu yapabilirsiniz. İçerik tamamlandıktan sonra videoya heyecan verici öğeler eklemeye geleceksiniz.

vivavideo 5 vivavideo 4

EKLEYEBİLECEĞİNİZ BİRÇOK ELEMAN

VivaVideo’nun birçok insanın seveceği bir sonraki özelliği, videolara tamamen kolaylıkla benzersiz öğeler eklemektir. Videonuzun rengini farklı filtrelerle kolayca değiştirebilirsiniz. Ayrıca alıntılar veya başlıklar yazı tipleri, renkler, biçimler ve daha fazlasıyla kolayca eklenebilir ve özelleştirilebilir. Videonun içeriğini benzersiz kılmak ve izleyicileri etkilemek için çeşitli çıkartmalar kullanılabilir.

VİDEOLARINIZA MUHTEŞEM ŞARKILAR EKLEYİN

Editörler ve izleyiciler için her zaman ilgi çekici olan bir sonraki özellik, VivaVideo tarafından oluşturulan videolara şarkı eklemektir. Uygulama, kullanmanız için birçok katmanı desteklediğinden, düzenleme faktörü hakkında endişelenmenize gerek yok. Katman ayrımı nedeniyle, özelliklerini koruyacaklar ve videonun bir yönü ile ilgili olacaklar. Böylece, parçanın uzunluğunu, videonun sahip olduğu önemli ve etkileyici ana uyacak şekilde kolayca ayarlayacaksınız.

ETKİLEYİCİ BİR VİDEO İÇİN ETKİLEYİCİ GEÇİŞLER VE ETKİLER

Videodaki içeriğin genellikle görünmesine izin veremeyeceğinizi göreceksiniz, ancak videoları daha kolay tanıtmak ve geçiş yapmak için efektler, geçişler ve temalar kullanacaksınız. Tabii ki, izleyiciyi rahatsız eden çok canlı değişikliklerden kaçınmak için bu öğeleri kullanmak çok önemlidir. Bu nedenle, bu öğeleri eklemek de özelleştirmek için çok zaman gerektirir ve bunlar videoyla en iyi şekilde eşleşir.

vivavideo 3 vivavideo 2 vivavideo 1

FARK YARATMAK İÇİN ANAHTAR KARELERİ KOLAYCA AYARLAYIN

Video düzenleme uygulamalarında kullanılan iyi şeylerden biri, ana kareleri herhangi bir öğenin farklı konumlarına yerleştirmektir. Anahtar kareler, aynı bileşende farklı aralıklarla değişiklik yapma özelliğine sahiptir. Böylece aynı türden birden fazla özellik eklemeniz gerekmeyecek; Ana karelerden yararlanın ve herhangi bir öğenin fark yaratması için boyutu, konumu, opaklığı ve daha fazlasını ayarlayın. Bu özelliğin öğrenebileceğiniz birçok ilginç kullanımı olacaktır.

ANA ÖZELLİKLERİN ÖZETİ

 • Youtube Upload için kalitesiz video kırpın. Videoyu kırpın, müzik ve fotoğraf ekleyin ve geçişler ekleyin. Videoları klipler halinde kesin, birleştirin veya çoklu bölün.
 • Video segmentlerini birleştirin, bölün, kopyalayın, yapıştırın ve silin. Geçişleri, müziği kullanarak videoları düzenleyin ve klipleri birleştirin. 0,1-10x video hızı. Videoyu istediğiniz gibi kırpın ve döndürün: müzik ve çıkartmalar…
 • Fotoğrafları ve en güncel müzikleri içeren güçlü bir film yaratıcısı.
 • Müzik ve şarkı sözleri içeren ücretsiz bir Tik Tok film yaratıcısı. VivaVideo’yu kullanarak modaya uygun kısa filmler yapın.
 • Geçişler ve efektler bu profesyonel müzik video oluşturucusuna dahildir. Fotoğraflardan filmler yapın ve bunlara hızlı ve zahmetsizce yüksek kaliteli müzik ekleyin.
 • Videolara ve ses efektlerine ses efektleri ve ücretsiz özellikli müzik eklenebilir.
 • Bir videoya seslendirme ekleyin, kendi sesinizi kaydedin ve sonuçları kişiselleştirilmiş filmlerinizi oluşturmak için kullanın.
 • Arka planda bulanık video ve resim yapın—Tik Tok video arka planı düzenleme uygulaması. Bulanıklaştırma videosunda ücretsiz olarak bir bokeh efekti kullanarak izleyicinin dikkatini dağıtın.
 • Birkaç yazı tipi kullanarak video altyazısı, video ve fotoğraflara metin ekleme ve toplu düzenleme efektleri uygulama.
 • Video/film 720p, Full HD 1080p ve 4K çözünürlüklerde dışa aktarılabilir. Videoları telefonunuza kaydedin veya YouTube, Instagram ve TikTok’a yükleyin.


İndir (110MB)

Artık indirmeye hazırsınız VivaVideo ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir