VivaCut
VivaCut

VivaCut Pro Video Editor v2.13.1 APK (Son Sürüm Premium) indir 2022


Video düzenleme uygulamaları, günümüzün teknoloji geliştirme çağında birçok insan için artık bilinmeyen bir faktör değil. Bu, video birçok farklı platformda tamamen popüler hale geldiğinde kullanıcıların ihtiyaçlarını tamamen karşılar. Bu nedenle, is

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 676 puan )
Fiyat: $0
İsim VivaCut
Yapımcı VivaCut professional video editor
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 60MB
Versiyon 2.13.1
MOD Son Sürüm
Orjinal Google Play
VivaCut is the most famous version in the VivaCut series of publisher VivaCut professional video editor
Mod Version 2.13.1
  • VIP Özelliklerinin Kilidi Açıldı
  • Tüm ihracatların Kilidi Açıldı
  • İstenmeyen Düzenler ve Dosyalar Temizlendi

Video düzenleme uygulamaları, günümüzün teknoloji geliştirme çağında birçok insan için artık bilinmeyen bir faktör değil. Bu, video birçok farklı platformda tamamen popüler hale geldiğinde kullanıcıların ihtiyaçlarını tamamen karşılar. Bu nedenle, istediğiniz gibi bir video oluşturmak, kullanıcıların telefonlarında yapması için artık çok karmaşık değil. Yaratıcılığı seviyorsanız ve telefonunuzda rahatlığı yaşamak istiyorsanız VivaCut’u kaçırmamalısınız.

vivacut apk indir modkiwi com 1

TEMEL ÖZELLİKLERİ KULLANIN

VivaCut – Pro Video Editor, bir video düzenleme uygulamasını ilk kez kullanacaklarsa, giderek daha fazla kullanıcının deneyimleyip alışacağı temel özelliklere sahiptir. Kullanıcılar sırayla birleşik bir videoya video ekleyebilir. Videonun öncelikle akıllı telefonlarda saklanması tamamen zor değildir ve son derece kullanışlıdır. Yani, bu uygulamayı deneyimlemeye bayılacaksınız.

Aynı zamanda, videoları kaydetmek için kullandığınız cihaz bu olduğunda, telefonunuzdan herhangi bir öğe eklemek de tamamen uygundur. Oradan, başka bir platforma geçmek zorunda kalmadan bir kaynaktan videoları hızlı bir şekilde seçebilirsiniz. Ayrıca, topladığınız videonun hızını ihtiyaçlarınıza ve amaçlarınıza göre düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda, uygulamayı kesmek hiç olmadığı kadar basit.

Herkesin ilk izlenimine sahip olacağı bir başka özellik de, birçok ayrı zaman çizelgesinin olmasıdır. Her zaman çizelgesi için, video olarak görünebilmeleri için rastgele bir video veya resim ekleyebileceksiniz. Eşzamanlı olarak, videolar ve resimler üst üste gelmediğinde ve düzenleme sırasında rahatsız edici olduğunda, birden çok zaman çizelgesi de üstün hale gelir. Ayrıca, oradan her kullanıcıya özel yaratıcılık getirin.

vivacut apk indir modkiwi com 2

VİDEOYA EFEKTİ EKLE

VivaCut Pro APK , video için arka plan içeriği tasarlamanız için gerekli işlevleri sağlar. Aynı zamanda, bu harika bir video oluşturmanın da ilk adımıdır. Bu nedenle, videonuzu daha benzersiz kılmak için efektler eklemek isteyeceksiniz. Oradan, videoda olanları geliştirmeye yardımcı olmak için eklenen ürünleri düşünebilirsiniz.

Aynı zamanda videoya filtre eklemek de kullanıcıların aklına gelen bir etken. Her filtre ona farklı bir renk verir ve bazı durumlarda videoyu daha benzersiz kılar. Videonun içeriğine bağlı olarak filtreyi seçebilirsiniz, böylece video, kamera tarafından kaydedilen orijinal renklerden daha yeni heyecan verici şeylere sahip olur. Ayrıca, uygulama Hollywood sınıfı bir düzenleme aracı sağlar.

Bildiğiniz gibi Hollywood, kesinlikle etkileyici geçmişlere sahip izleyicilere birçok mükemmel ürün getirdiği biliniyor. Böylece ünlü yapımcıların birebir uygulaması ile videolarınızı daha benzersiz hale getirebilirsiniz. Özellikle, kendinize yeşil bir deneyim yaşatabilirsiniz. Bu arka planla, başka öğeler eklemekte özgürsünüz ve bunları birbirine uyacak şekilde ayarlamaya çalışacaksınız.

vivacut apk indir modkiwi com 3

VİDEOYA ÇEKİM ÖĞELERİ EKLEYİN

Kullanmayı unutmadığınız ilk faktör ses ile ilgili şeylerdir. Videoyu daha kullanıcı dostu yapan özelliklerden biri de, kullanıcıların izlemesini kolaylaştıran görüntü ve seslere sahip olmasıdır. Böylece resimlerinize ve videolarınıza etkileyici şarkılar ekleyebilirsiniz. Gerçekten de ses öğesi, sunulan ayrıntıları benzersiz ve izleyicilerin ilgisini çekmesi kolay hale getirecek ve getirdiği rengi iyileştirecektir.

Ayrıca bazı videolarda, ürününüzün içeriğini göstermek için kısa içerikler eklemeyi de unutamazsınız. Uygulama, videonuza farklı uzunluklarda metin ekleme olanağı sağlar. Aynı zamanda, bu aynı zamanda videonun estetiğini de etkileyen bir faktördür, bu nedenle bu içerik satırlarını izleyicilerin kolayca görebilmesi için makul bir şekilde yerleştirmeniz gerekecektir. Ayrıca, uygulama hala deneyimlemenizi bekleyen birçok gelişmiş işleve sahiptir.

vivacut apk indir modkiwi com 4

UYGULAMA DENEYİME DEĞER

VivaCut PRO APK , ürünlerinize belirli bir güzellik katmak için size efektler, filtreler verir. Aynı zamanda, etkileyici videolar oluşturmak, kullanıcıların ilgilenmesi gereken çok fazla şey olduğunda uzun zaman almalarını sağlar. Özellikle bunlar, videonun izleyicilere ulaşmasını kolaylaştıran faktörlerdir. Yani bu faktörleri kullanırken farkı görecek ve zamanla üzerinde çalışmak için çok zaman harcayacaksınız.


İndir (60MB)

Artık indirmeye hazırsınız VivaCut ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir