Vimu Media Player
Vimu Media Player

Vimu Media Player for TV v9.30 APK indir (Ücretsiz) 2022

Günümüzde modern teknolojinin gelişmesiyle birlikte akıllı TV'ler için önemli sayıda uygulama ortaya çıkmıştır. Kullanıcıların ihtiyaçlarına hizmet etmek için Vimu Media Player for TV, kullanıcıların TV'de müzik dinlemek ve video izlemek için kullanm

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 133 puan )
Fiyat: $0
İsim Vimu Media Player
Yapımcı Alexander Kolychev
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 53MB
Versiyon 9.30
MOD ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
Vimu Media Player is the most famous version in the Vimu Media Player series of publisher Alexander Kolychev
Mod Version 9.30
Total installs 50,000+

Günümüzde modern teknolojinin gelişmesiyle birlikte akıllı TV’ler için önemli sayıda uygulama ortaya çıkmıştır. Kullanıcıların ihtiyaçlarına hizmet etmek için Vimu Media Player for TV, kullanıcıların TV’de müzik dinlemek ve video izlemek için kullanmalarına izin veren akıllı özelliklerle piyasaya sürüldü. Bu uygulama, tüm ses medya formatlarını destekler, böylece kullanıcılar neyi sevdiklerini özgürce seçebilirler.

TV için Vimu Medya Oynatıcı

SES ÇOK OYUNCULU

Her şeyden önce, Vimu Media Player for TV, TV’de sesli medya akışı yapmak için bir uygulamadır. Özünde, bu uygulama, uzaktan ses akışı uygulamasında değil, TV’nizin işletim sisteminde mevcut olacaktır. Ancak uygulamanın benzersiz özelliği, diğer el cihazlarını değil, yalnızca Android TV ve Google TV cihazlarını desteklemesidir. Bu uygulamada, kullanıcılar sevdikleri ses görüntü formatına sahip herhangi bir içeriği seçmekte özgür olacaklar.

TV için Vimu Medya Oynatıcı

HER TV ETKİNLİĞİNİN OPTİMİZE EDİLMESİ

Bu uygulama, kullanıcıları MKV, AVI, MP4, MOV ve diğer bazı tipik formatlar gibi bazı popüler formatlarla destekleyecektir. Bu uygulama aracılığıyla TV’niz en iyi performans için tamamen optimize edilecektir. Kullanım sırasında, kullanıcıların cihazlarında bazı ayarları düzenlemesine ve değiştirmesine izin verilir. Uygulama en akıllı olanıdır çünkü SD karttan ve dahili bellekten tüm resimleri ve sesleri kurtarabilir.

TV için Vimu Medya Oynatıcı

KONTROLÜ KOLAY

Bu uygulamanın, içindeki her navigasyonun kontrol edilmesinin kolay olması nedeniyle kullanıcıların daha fazla ilgilenmesine yardımcı olduğu söylenebilir. Kullanıcılar, uyumlu cihazlar için 4K’ya kadar tüm donanımların kodunu çözebilir. Ayrıca, diğer birçok akıllı mod ile kullanıcıları da ekler ve destekler.

Kullanıcılar, bu uygulama üzerinden benzersiz ve kullanımı kolay ses kanalları aracılığıyla mola zamanlarını dinlenerek geçirebilirler.

TV için Vimu Medya Oynatıcı

ANA ÖZELLİKLER

– Cihazınızı destekleyen uygulama, çok sayıda farklı formatla uyumludur.
– Kullanıcılar her türlü kanal ile kısıtlama olmaksızın rahatlıkla müzik dinleyebilir ve film izleyebilirler.
– Kullanıcıların altyazı panelinde gri tonlama kullanmasına ve birden çok ses formatı eklemesine olanak tanır.
– Kullanıcıların öğrenmeye çok fazla zaman harcamaması için esnek kontrol düğmelerine sahip, kullanımı kolay minimalist arayüz.
– Uygulama tablet cihazları, telefonları desteklemeyecek, ancak yalnızca TV kutuları ve TV’lerle uyumludur.


İndir (53MB)

Artık indirmeye hazırsınız Vimu Media Player ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir