VIMAGE
VIMAGE

VIMAGE v3.2.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


VIMAGE, dünya çapında ünlü bir animasyon aracıdır ve birçok farklı ülkede insanlar tarafından sevilir. Bu uygulamanın birçok yerleşik efektiyle standart bir görüntüden animasyonlu bir savaşa geçebilirsiniz. Sadece birkaç basit adımda GIF resimleri ol

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 340 puan )
Fiyat: $0
İsim VIMAGE
Yapımcı vimage
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 99MB
Versiyon 3.2.0.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
VIMAGE is the most famous version in the VIMAGE series of publisher vimage
Mod Version 3.2.0.0
Total installs 5,000,000+

İndir (99MB)

VIMAGE, dünya çapında ünlü bir animasyon aracıdır ve birçok farklı ülkede insanlar tarafından sevilir. Bu uygulamanın birçok yerleşik efektiyle standart bir görüntüden animasyonlu bir savaşa geçebilirsiniz. Sadece birkaç basit adımda GIF resimleri oluşturmakta özgürsünüz. Ne için bekliyorsun? Profesyonel bir fotoğrafçı olmanıza yardımcı olmak için şimdi katılın?

VIMAGE: Cinemagraph & Motion Picture Animasyon Uygulaması

KULLANICILARA MÜKEMMEL VE ​​TEŞVİK EDİLEN FOTOĞRAFLAR GETİRMEKTEDİR

VIMAGE sayesinde kullanıcılar, sıradan fotoğrafları güzel, çekici, renkli 3D hareketli görüntülere dönüştürmek ve değiştirmek için sağladığı modern araçlardan yararlanabilir. Renkli ve çekici. Ayrıca birçok modern ve yeni mekanizma ile canlı bir görüntü oluşturmak için çok fazla zaman harcamazsınız. Profesyonel bir fotoğraf editörü olmasanız bile, istediğiniz resimleri geliştirmek ve tasarlamak kolaydır.

VIMAGE: Cinemagraph & Motion Picture Animasyon Uygulaması VIMAGE: Cinemagraph & Motion Picture Animasyon Uygulaması

DAHA FAZLA YENİ AI-SKY ÖZELLİKLERİNE VE CHARM KULLANICILARINA SAHİP ÇIKIN

Açık havada çektiğiniz fotoğraflar, minicik bulutlar ve bulutlu bir gün olmayabilir. Sağladığı Ai-sky özelliği sayesinde fotoğraflarınızın çirkinleşmesinden korkmayın. Gökyüzünün arka planını beğeninize göre değiştirmenize yardımcı olacaktır. Burada uygulama size birçok farklı seçenekle onlarca gökyüzü efekti verecek. Öğleden sonra gökyüzünü seviyorsanız, doğru rengi seçin veya atmosferin açık, bulutlu ve güneşli olmasını istiyorsanız, gökyüzünüz için benzersiz animasyonlar oluşturma ve değiştirme şansı var.

KÜÇÜK FOTOĞRAFLARDA DAHA FAZLA GÜRÜLTÜ VE SES SEÇİN

Fotoğraflarınıza çekicilik katmak için istediğiniz sesleri resimlere özgürce eklediniz. Canlı ses efektleri veya müzik seçme hakkına sahipsiniz. Bu tamamen kişinin tercihine bağlıdır. Gerçekten de her insanın farklı bir ihtiyacı ve estetik zevki olacaktır, bu nedenle fotoğrafların tasarımı ve oluşturulması da olağanüstüdür ve kendine has özellikleri vardır.

VIMAGE: Cinemagraph & Motion Picture Animasyon Uygulaması VIMAGE: Cinemagraph & Motion Picture Animasyon Uygulaması VIMAGE: Cinemagraph & Motion Picture Animasyon Uygulaması

KÜÇÜK FOTOĞRAFLARA METİN EKLE

Hikayeleri sesli olarak not etmek veya anlatmak için bu metin ekleme aracını kullanabilirsiniz. İnsanlara iletmek istediğiniz içeriği en spesifik ve şeffaf şekilde yazmanıza izin verilir, bu da izleyicilerin o fotoğrafta ne olduğunu anlamalarını sağlar. Ayrıca, en yenilikçi fikirler ve girişimlerle kendi süper muhteşem canlı duvar kağıtlarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca, görüntü kırpma ve renk ayarı da her zamanki gibi profesyonelce yapılır.

GÖRÜNTÜLERİ EN YÜKSEK KALİTELİ İHRACAT

Tüm adımları tamamlayıp istediğiniz ürünü oluşturduktan sonra görüntüyü en iyi kalitede dışa aktarma imkanına sahip oluyorsunuz ve vizyon bulanık veya ters değil. Oradan, birçok fotoğraf düzenleme deneyimi öğrenecek ve kazanacak ve fotoğrafçılık becerilerinizi geliştireceksiniz. Ayrıca lütfen çekinmeyin, bu pratik uygulamayı arkadaşlarınıza da tavsiye edin ki onlar da özel GIF’ler ve animasyonlar oluşturabilsinler. Bilmeniz gereken en akılda kalıcı şey, bu uygulamanın tamamen ücretsiz ve tüm nesiller için olmasıdır.


İndir (99MB)

Artık indirmeye hazırsınız VIMAGE ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir