Vikings II
Vikings II

Vikings II v2.3 MOD APK (Sınırsız Para/Reklamsız) indir 2022


Viking II, size harika bir deneyim sunan basit ve kullanışlı oynanışa sahip oldukça eğlenceli bir okçu simülasyon oyunudur.

Android Android Aksiyon
5 ( 770 puan )
Fiyat: $0
İsim Vikings II
Yapımcı Criss Cross Games
Tür Aksiyon
Boyut 45MB
Versiyon 2.3
MOD Sınırsız Para, Reklamsız
Orjinal Google Play
Vikings II is the most famous version in the Vikings II series of publisher Criss Cross Games
Mod Version 2.3
Total installs 100,000+
  • 1. Sınırsız Pırlanta
  • 2. Sınırsız Altın
  • 3. Reklamsız
NOT: DAHA FAZLA MÜKEMMEL VE ​​ALTIN ​​KAZANMAK İÇİN GÜNLÜK ÖDÜLDEN ALIN

İndir (45MB)

Viking II, oyun ve içerik açısından önceki sürümden devam ediyor. Ancak Viking oyununun şu anki sürümü görsel kalite, öykünücüler, kontroller ve daha fazlası açısından önemli yükseltmelere sahip. Büyüleyici ancak karmaşık olmayan oyun ve önemli iyileştirmeler ile bu gerçekten indirmeye ve deneyimlemeye değer bir oyundur. Özellikle oyun, yeni oyunları sevenler için de oldukça uygun. Mighty Viking savaşçıları, Valhalla’ya ulaşmak için kendilerine dönüşmek ve tüm düşmanları yok etmek istiyor.Vikingler II

ÖNEMLİ İYİLEŞTİRMELER

Önceki sürümle karşılaştırıldığında, mevcut oyun, kontrol manipülasyonu gibi oynanışı etkileyen faktörlere, görüntüler ve ses gibi temel yönlerde dikkate değer yükseltmelerle tamamlandı. Karakter ve onunla birlikte, düşmanları ve canavarları yok etmek için birçok yeni silah size eşlik ediyor. Bir oyunun hem fantastik aksiyon unsurlarına sahip olması hem de oynanış ve görseller açısından son derece eğlenceli olmasının yanı sıra gelişmişliğini koruması harikadır, özellikle de dünya harika ve eğlencelidir. Çeşitlilik her oyun ekranında gösterilir.

YÜZLERCE EFSANEVİ CANAVAR

Güçlü ve büyük Viking savaşçılarıyla karşılaştırmak gerekirse, canavarlar kesinlikle çok çeşitli ve sağlam olacak; elinizdeki savaşçı artık bir dizi düşmana karşı yayınızla savaşacak. Canavarlar her seviyede güçlü ve sayısızdır ve bir oyun ekranında zorluğun üstesinden gelmek için yok etmeniz gereken birçok canavar olacaktır.

Vikingler II Vikingler II

Normal bir senaryo düzeni şunları içerecektir: birçok zayıf canavar – çok sayıda ama nispeten kolay yok edilebilir ve efsanevi bir canavar – genellikle yalnız görünür ancak son derece güçlüdür. Zaferi fethetme ve Valhalla’ya gelme sürecinde, güçlü canavarlarla sayısız zorluklar yaşayacaksınız, ancak güçlü bir Viking savaşçısı olduğunuzu unutmayın; hiçbir şey seni durduramaz.

ÇEŞİTLİ KARAKTER SİSTEMİ

Viking savaşçınızın nasıl görünmesini istersiniz? Viking savaşçıları sadece güçlü olmakla kalmaz, aynı zamanda oyuncunun tercihlerine ve gereksinimlerine uygun çok sayıda yüksek dirençli karaktere sahiptir. Seçeneklerden çeşitli oyunların ihtiyaçlarını anlayan oyunun güncel sürümü, tercihlerinize ve oyun gereksinimlerinize uyacak şekilde seçim yapabileceğiniz birçok karakter sunar.

Her karakter, oyunu daha çekici ve heyecanlı kılmak için farklı oynanışa sahip benzersiz bir silaha sahip olacak ve oyun çok monoton olduğunda can sıkıntısını ortadan kaldıracak. Bir noktada mevcut oyununuza olan ilginizi kaybettiğinizi düşünüyorsanız, farklı bir karakter seçin ve oyununuzu yeni yapın.

Vikingler II Vikingler II

GÜÇLÜ OLMAK İÇİN İSTATİSTİKLERİ YÜKSELTİN

Sadece elde edilmesi zor karakterler alarak daha sağlam hale gelemezsiniz, aynı zamanda karakterlerinizi yükseltmek için ödüller kullanarak da daha sağlam olabilirsiniz. Yükseltmeler ayrıca, hasar sağlığında yükseltmeler de dahil olmak üzere, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var,…

Birçok farklı seviyeden geçen oyuncular, kendilerine ve doğuştan gelen zayıflıklarına uygun bir oyun stili bulacaklar, bu nedenle daha kapsamlı olmak ve mevcut zayıflıkların üstesinden gelmek için neyi yükseltmeniz gerektiğini dikkatlice seçin. Her seviyede daha fazla güç yükseltildiğinde, Viking savaşçınız artık giderek daha güçlü canavarlarla yüzleşebilmek için her zamankinden daha hayati hale gelecek.

ANA ÖZELLİKLER

  • Kendiniz için Viking savaşçısını seçin, yükseltin ve tüm zorlukların üstesinden gelmek için daha hayati olun.
  • Güzel dünya, oyuncuların oyun için harika renkler yaratarak her seviyede keşfetmelerini bekliyor.
  • Valhalla’ya yolculuğunuzda her seviyede daha da güçlenen yüzlerce efsanevi canavarı alt edin.
  • Basit oynanışa ve bir veya iki parmakla kontrollere sahip son derece eğlenceli bir oyun.
  • Savaşçınızla üstesinden gelmeniz için yüzlerce seviye ve farklı engeller.


İndir (45MB)

Artık indirmeye hazırsınız Vikings II ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCriss Cross Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir