Viki
Viki

Viki v6.19.0 APK + MOD (Pass Plus’ların Kilidi Açık) indir 2022


Viki, film meraklıları için harika bir eğlence uygulamasıdır. Kullanıcılar ister dizi, ister tiyatro filmi, ister Asya dizisi olsun tüm filmleri izleyebilecekler. En sevdiğiniz filmleri benzersiz HD kalitesinde altyazılı izleyebilecek ve size sorunsu

Android Android Araçlar
5 ( 441 puan )
Fiyat: $0
İsim Viki
Yapımcı Viki Inc
Tür Araçlar
Boyut 9MB
Versiyon 6.19.0
MOD Pass Plus'ların Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Viki is the most famous version in the Viki series of publisher Viki Inc
Mod Version 6.19.0
Total installs 10,000,000+

İndir (9MB)

Viki, film meraklıları için harika bir eğlence uygulamasıdır. Kullanıcılar ister dizi, ister tiyatro filmi, ister Asya dizisi olsun tüm filmleri izleyebilecekler. En sevdiğiniz filmleri benzersiz HD kalitesinde altyazılı izleyebilecek ve size sorunsuz ve rahatlatıcı bir deneyim sunabileceksiniz. Özellikle bu, filmleri istediğiniz zaman, istediğiniz yerde ve reklamsız izlemenizi sağlayan tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

Viki: Asya Draması, Filmler ve TV Şovları Akışı Viki: Asya Draması, Filmler ve TV Şovları Akışı

BU İLGİNÇ UYGULAMA HAKKINDA GİRİŞ

Bu, benzersiz özelliklere sahip yeni bir film izleme uygulamasıdır ve kullanıcıların rahat eğlence anları yaşamalarına yardımcı olur. Asya Dramaları, Filmler ve TV Şovları’nın çeşitli koleksiyonunda Kdramalar ve Asya animasyonları ve TV dizileri gibi birçok popüler ödüllü film bulunur. Ayrıca uygulamada KPOP müzik performansları da oynatılıyor. Bu kullanışlı uygulama ile nerede olursanız olun herhangi bir eğlence programını izleyebilirsiniz.

AVUSTRALYA’NIN FİLM KOLEKSİYONU ÇEVRİMİÇİ CANLI

Çevrimdışı görüntülemeye ek olarak, kullanıcılar Kore, Çin, Tayvan, Tayland, Japonya ve daha pek çok ülkeden en sevdikleri oyunları, filmleri ve TV şovlarını çevrimiçi olarak da izleyebilirler. En ünlü Kore draması Kdramaları ve Penthouse, What’s Wrong With Ambassador Kim, Boys Over Flowers gibi diğer hit filmleri göreceksiniz.

Viki: Asya Draması, Filmler ve TV Şovları Akışı Viki: Asya Draması, Filmler ve TV Şovları Akışı

Veya Nirvana in Fire, Eternal Love, Scarlet Heart gibi Anakara Çin dramalarından keyif alacaksınız… Ayrıca, Tayvan’dan Attention, Before We Get Married gibi en son TV dizileriyle güncelleneceksiniz. Ve en iyi Japon dramalarından bazıları arasında You’re my pet, In Time with you ve Love By Chance, Present Perfect, Josee, A Werewolf Boy, The Outlaws gibi ünlü filmler yer alıyor. Özellikle BTS, BlackPink, EXO, Twice gibi idol gruplarınızı ve Kore müzik ödül törenini izleyebileceksiniz.

UYGULAMANIN BÜYÜK ÖZELLİKLERİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Asya Draması, Filmleri ve TV Şovları kullanıcılarını cezbeden ilk özellik, çok dilli altyazılardır. En sevdiğiniz dizilere kolay erişim için çevrilmiş 150’den fazla farklı dile sahip uygulamada herhangi bir dizi veya şovu izleyebilirsiniz. Aynı zamanda uygulamanın gönüllü çevirmenlerden oluşan ekibiyle dil engelini de aşabileceksiniz.

Ayrıca, favori dizilerinizi ve filmlerinizi kaydetmek ve istediğiniz zaman tekrar izlemek için kişisel izleme listenizi oluşturabilirsiniz. Filmler ve şovlardan haberdar olmak için Lee Dong Wook, Cha Eun Woo, Song Hye Kyo, Song Joong Ki, Park Min Young… gibi en sevdiğiniz ünlüleri de takip edebilirsiniz. Uygulama aynı zamanda bu filmler için yorum bırakmanıza da izin veriyor.

Viki: Asya Draması, Filmler ve TV Şovları Akışı Viki: Asya Draması, Filmler ve TV Şovları Akışı

OYLAR VE GÖRÜŞLER

Uygulamada yayınlanan canlı TV şovlarının tümü yasal olarak lisanslıdır, bu nedenle kullanıcıların telif hakkı konusunda endişelenmelerine gerek yoktur ve en sevdikleri programları rahatça izleyebilirler. Ayrıca tartışmaya katılabilir, izlenen programları 10 üzerinden puanlayabilir ve bu incelemeyi uygulamaya gönderebilirsiniz. Oradan, diğer kullanıcılar, o şovu veya filmi izleyip izlememeye karar vermek için bu incelemelere ve derecelendirmelere dayanacaktır.


İndir (9MB)

Artık indirmeye hazırsınız Viki ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir