VidMate
VidMate

VidMate APK MOD v5.0175 (Premium Kilitsiz) indir 2022


VidMate APK indirVidMate APK , YouTube , Facebook , Instagram , TikTok Dahil 1000’den fazla web sitesini destekleyen en iyi indirici seçiminizdir. Video ve müzik indirme işlevinin yanı sıra, böylesine kullanışlı bir indirici ayrıca en yeni dizileri,

Android Android Uygulama
5 ( 376 puan )
Fiyat: $0
İsim VidMate
Yapımcı Vidmate
Tür Uygulama
Boyut 23MB
Versiyon 5.0175
MOD Premium
Orjinal Google Play
VidMate is the most famous version in the VidMate series of publisher
Mod Version 5.0175

İndir (23MB)

VidMate APK indir

VidMate APK , YouTube , Facebook , Instagram , TikTok Dahil 1000’den fazla web sitesini destekleyen en iyi indirici seçiminizdir. Video ve müzik indirme işlevinin yanı sıra, böylesine kullanışlı bir indirici ayrıca en yeni dizileri, TV şovlarını da sağlar.

Her türlü videoyu bulup çevrimdışı oynatmak üzere indirmenize yardımcı olacak, medya dosyalarınız için mükemmel indirme arkadaşı ve en iyi yöneticiyi mi arıyorsunuz? İşte sizin için doğru olan muhteşem VidMate video indiricisi!

Vidmate Mod Apk Indir

VidMate APK ’nin Özellikleri

Her şeyi ücretsiz çevrimiçi indirin ve çevrimdışı eğlenmek için yanınıza alın. Hollywood , filmlerinden kendi yaptığınız kısa blog videolarına, videolara ve filmlere dünyanın her yerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ve sınırsız indirme özelliği, ücret konusunda endişelenmenize gerek olmadığı ve en sevdiğiniz videolar için kaynakları bulamamaktan durumun önüne geçebileceğiniz anlamına gelir.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, VidMate APK ücretsiz indirmesi size çeşitli filmleri çevrimdışı izleme şansı sunuyor. Bu arada, YouTube, Facebook, Dailymotion, WhatsApp, Instagram ve TikTok gibi çevrimiçi Video paylaşım platformlarından indirme erişimi de sağlıyoruz. Şarkıları, resimleri ve videoları doğrudan ve hepsini tek bir VidMate ’de başkalarına geçmeden çevrimiçi olarak bulabilirsiniz. Uygulama içi abone sizin için başka bir sürpriz. Kişileri takip etmek ve yeni keşfet kanalındaki güncel olayları takip etmek için yeni durumun ortaya çıktığı anda size haber vereceğiz.

 

Vidmate Mod Apk Indir 1

 

 

VidMate APK Son Sürüm

Uygulamamızın en iyi yanlarından biri, Full HD tam filmlere ücretsiz erişim sunmasıdır. Tümü ücretsiz olarak indirilebilen klasik Hollywood filmleri dahil olmak üzere çeşitli sitelerden tüm filmleri toplar ve sınıflandırır. Film bölümünde daha iyi bir nimet, her filmin aynı veya benzer türden filmleri keşfetmeye yardımcı olan işlevlerdir. Bu şekilde, çevrimiçi karmaşık film listelerinde arama ve seçim yapma konusunda çok zaman kazandırır. Filmin tam olarak tercih ettiğiniz şey olup olmadığından emin değilseniz, sayfayı tıklayın ve daha ayrıntılı bilgi için kısa tanıtımlar ve fragmanlar sunuyoruz. Özellikle, herhangi bir yeni film platforma değindiğinde, kişilere tavsiyelerde bulunacak ve tavsiyelerde bulunacaktır.

Size hızlı ve sorunsuz indirme deneyimleri sağlamakla kalmayıp aynı zamanda daha sorunsuz izleme deneyimleri sağlayan VidMate ’in en son sürümünü deneyimleyin.

VidMate APK MOD

Müzik İndir ve Oynat
Müzik dinlemeyi seven kişiler için, VidMate müziği yalnızca farklı müzik uygulamaları arasında geçiş yapmaktan zaman kazanmakla kalmaz, aynı zamanda YouTube için Yüksek kaliteli (256kbps) mp3 formatında indirmeyi ve birkaç milyon albüm ve şarkıyı ücretsiz olarak destekler. İndirme hızı, sektörünün en iyilerinden biridir. Yüksek hızı ve sayısız kaynakları ile şüphesiz telefonunuzdaki en iyi müzik çalarınızdır ve hatta tercih ettiğiniz herhangi bir şarkıyı veya sesi telefonunuzun zil sesi olarak bile ayarlayabilirsiniz.

Vidmate Mod Apk Indir 3

 

Zee TV, Star World, Channel V ve Sahara Online dahil 200’den fazla kanal mevcuttur. Komediler, gerçekler ve diğer türler dahil olmak üzere farklı dillerde çok çeşitli diziler toplayan Vidmateapp.com, hiç şüphesiz dizi izlemeyi seven insanlar için bir cennet. Komedilerden belgesellere kadar tüm diziler sık ​​sık ve sorunsuz bir şekilde güncelleniyor. Otobüs durağında otobüse beklerken veya eve trenle geri dönerken olduğu gibi istediğiniz zaman çevrimiçi veya çevrimdışı olarak izleyebilirsiniz.

Tercih ettiğiniz yeri ve dili seçin ve etkili öneri sistemi sayesinde özel öneriler alabilirsiniz. VidMate APK 2022 , profilinize veya geçmiş davranışlarınıza göre ilgi alanlarınızı ve hobilerinizi daha iyi bilir ve ardından kendi çalma listenizi kişiselleştirin. Bu sayede uygulamayı her açtığınızda istediğinizi elde ediyor ve ilginizi çekecek şeyi buluyorsunuz.

VidMate APK MOD Son Sürüm 2022

Herhangi bir cihazdan ana sunucuya bağlantı iyileştirilmesine ve indirme hızının 10 kat artmasına neden olan özel teknoloji yüksek frekanstadır. Açıkçası, bu teknoloji sadece ekibimiz tarafından işgal edilmiyor, çünkü diğer uygulamalar da aynı şeyi yapıyor. Ancak daha gelişmiş ve olağanüstü bir bağlantı kullanıyoruz ve VidMate ’in eski sürümlerindeki hızdan bahsediyorduk. Son sürümdeki harcamayı neden kendiniz deneyimlemiyorsunuz?

Video aramak ve indirmek için bir web sitesi bulamıyorken mevcut durumunuzu ifade edecek bir yaratıcı resim veya duvar kağıdınız olarak kullanmak için güzel bir fotoğraf mı bulmak istiyorsunuz? VidMate ’in en son sürümü, çeşitli resim kaynakları içeren resimlere özel bir sekme sunar. Yüksek kalitede farklı türde resimler elde edin.


İndir (23MB)

Artık indirmeye hazırsınız VidMate ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir