Video Show Lite
Video Show Lite

VideoShow Lite v9.5.0 APK + MOD (VIP Kilitsiz) indir 2022


Kullanıcılar tarafından seçilen ve güvenilen en iyi video ve görüntü düzenleyici – VideoShow Lite. Kullanıcılar, harika ürünler yaratmak için çeşitli benzersiz efektler ve filtreler kullanarak uygulamamızdan kolayca çeşitli görüntüler oluşturacaklar.

Android Android Uygulama
4 ( 154 puan )
Fiyat: $0
İsim Video Show Lite
Yapımcı VideoShow EnjoyMobi Video Editor & Video Maker Inc
Tür Uygulama
Boyut 45M
Versiyon 9.5.0 lite
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Video Show Lite is the most famous version in the Video Show Lite series of publisher VideoShow EnjoyMobi Video Editor & Video Maker Inc
Mod Version 9.5.0 lite
Total installs 10,000,000+

İndir (45M)

Kullanıcılar tarafından seçilen ve güvenilen en iyi video ve görüntü düzenleyici – VideoShow Lite. Kullanıcılar, harika ürünler yaratmak için çeşitli benzersiz efektler ve filtreler kullanarak uygulamamızdan kolayca çeşitli görüntüler oluşturacaklar. Ayrıca, videoları düzenlemenize ve film yapımcılarına sunum yapmanıza izin verilmesi harika. İster deneyimli bir fotoğrafçı olun, ister yeni başlayan biri olun, kişisel tarzınızla kolayca çeşitli videolar oluşturabilirsiniz.

VideoShowLite: Müzikli Fotoğrafların Video Düzenleyicisi VideoShowLite: Müzikli Fotoğrafların Video Düzenleyicisi

BİRÇOK YENİ ÖZELLİK GÜNCELLENDİ

VideoShowLite, olağanüstü özellikleri sayesinde tartışmasız en iyi video ve resim düzenleme uygulamasıdır. Daha harika kullanıcı deneyimleri sunmak için sürekli güncellenen, en son sürümde ayrıcalıklı özelliklerimizin keyfini ilk çıkaran siz olabilirsiniz. Video dublaj özelliği ile kullanıcılar kendi seslerini veya seslerini kolaylıkla kaydedebilirler. Video düzenleme işlemi ne kadar kolay olursa, istediğiniz sesleri ekleyin ve videonun canlanmasını sağlayın.

Ayrıca, eğlence için bir iş gibi düzenleme sürecinin tadını çıkarmak için ne istersen yapabilirsin. Videoyu karalamak bile kötü bir fikir değil. Videonuzu benzersiz yapın ve başka hiçbir ürün sizinle aynı fikre sahip değil, trend olması kolay ve herkese ulaşıyor. Daha da iyisi, kullanıcılar isteğe bağlı olarak istediğiniz kadar ayrıntıyı yakınlaştırıp uzaklaştırarak videonun boyutunu özelleştirebilir. Veya sadece hedef kitlenizin en çok görmesini istediğiniz alana odaklanın.

GÜÇLÜ VİDEO EDİTÖRÜ

Bu uygulama, düzenleme sürecimiz aracılığıyla videolarınızı en iyi hale getirmek için oluşturuldu. VideoShowLite, piyasadaki benzersiz, “benzersiz” özellikleriyle kullanıcıları kendine çeker. Başka herhangi bir video düzenleyiciyi kolayca bulabilirsiniz, ancak hiçbiri kullanıcı memnuniyetini bu şekilde sağlayamaz. Bu uygulama ile videoları düzenleyebilir, görüntüleri kırpabilir veya müzikleri birleştirebilir, dosyaları dönüştürebilir veya istediğinizi yapabilirsiniz.

VideoShowLite: Müzikli Fotoğrafların Video Düzenleyicisi VideoShowLite: Müzikli Fotoğrafların Video Düzenleyicisi VideoShowLite: Müzikli Fotoğrafların Video Düzenleyicisi

KESİM GÖRÜNTÜLERİ, DETAYLAR

Sizi tatmin eden ürünler yaratabilmek, müşterilerinize memnuniyet getirebilmek. Bu uygulamanın özelliklerinden yola çıkarak titiz bir fotoğrafçının ihtiyaçlarını karşılamak tamamen mümkündür. Uygulama birçok üstün özellik getiriyor; en etkileyici video kesici, bu özellik ile videonuzdaki gereksiz öğeleri kolayca kaldırır. Videodaki tüm önemsiz öğeleri kesin ve yalnızca odaklandığınız görüntülere odaklanın.

VideoShowLite’ın video ve resim düzenleme hızının gerçekten harika olduğu söylenmelidir. Alakasız görselleri kısa sürede kaldırabilir ve benzersiz bir ürün oluşturmak için farklı görselleri kırpabilir ve birleştirebilirsiniz. Her video, görüntüden sese yüksek kalite getirir. Kullanıcılar, videolarını kolayca farklı dosyalara dönüştürür ve her bir klasörü adlandırır. Video sıkıştırma – dışa aktarırken videonun boyutunu küçültün ve kitaplığınızda saklayın.

FARKLI ETKİLER EKLE

Görüntü/video filtrelerinden renkleri düzenlemenin yanı sıra tatmin edici bir ürüne sahip olmak. Çeşitli efektler eklemeli, yazı tipi, animasyon gibi özelliklerle ürününüzü benzersiz kılmalısınız. Her metin veya alt başlık için farklı yazı tipi stilleri tam olarak sağlanır ve düzenli olarak güncellenir. Kitaplığınızdan herhangi bir çıkartma, resim veya ses ekleyin. Ve VideoShowLite, kitaplığa kaydederken veya arkadaşlarınızla paylaşırken video kalitesinin her zaman en yüksek, en iyi olmasını sağlar.


İndir (45M)

Artık indirmeye hazırsınız Video Show Lite ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanVideoShow EnjoyMobi Video Editor & Video Maker Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir