Videoshop
Videoshop

Videoshop v2.9.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz)indir 2022


Videoshop, herhangi bir kullanıcının kolayca erişebileceği çeşitli özelliklere sahip bir video düzenleme uygulamasıdır. Tek katmanlı bir mekanizma üzerinde çalışır ve özellikleri videonun birçok yönünü etkiler. Aynı zamanda, birkaç temel hususa dikka

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 669 puan )
Fiyat: $0
İsim Videoshop
Yapımcı Jajijujejo Inc
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 177M
Versiyon 2.9.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Videoshop is the most famous version in the Videoshop series of publisher Jajijujejo Inc
Mod Version 2.9.0
Total installs 10,000,000+

İndir (177M)

Videoshop, herhangi bir kullanıcının kolayca erişebileceği çeşitli özelliklere sahip bir video düzenleme uygulamasıdır. Tek katmanlı bir mekanizma üzerinde çalışır ve özellikleri videonun birçok yönünü etkiler. Aynı zamanda, birkaç temel hususa dikkat ederseniz, sosyal ağlarda trend olan bir video oluşturmak tamamen yapılabilir. Elbette bu, göz ardı etmemeniz gereken bir araç olacaktır.

VİDEOLARI KOLAYCA İTHALAT

Videoshop’u ziyaret ettiğinizde iki düğme bulacaksınız: kaydet ve içe aktar; bu düğmelerin ilgili işlevini tam olarak tanıyabilirsiniz. Çoğu durumda, kullanıcılar düzenlemeden önce içerik ve kaynakları hazırlamak için zaman harcayacakları için içe aktarmayı seçer. Bundan sonra, videonun renklerini düzenlemeye başlayacak ve gerekli olduğunu düşündüğünüz bazı öğeleri ekleyeceksiniz. Aynı zamanda diğer uygulamalar gibi çoklu katman kullanmayarak her bir özelliğe göre katman görünecektir.

Videoshop – Video Düzenleyici Videoshop – Video Düzenleyici

ÇOKLU PLATFORMLARA UYGUN BİR VİDEO EDİTÖRÜ

Videoları seçmeyi bitirdikten sonra, Videoshop size videoları yeniden boyutlandıran bir özellik sağlayacaktır. Bu, ürünlerini Tiktok, Youtube ve diğerleri gibi video platformlarına uygun hale getirmek için videonun en boy oranına müdahale edecektir. Ayrıca videonuz gerekli en-boy oranına kadar değilse, farklı renklere sahip arka planlarla siyah boşlukları ayarlayabilirsiniz.

KOLAYCA KESİM VE DÜZENLEME HIZI

Videoshop’ta yeniden boyutlandırma işlemini tamamladıktan sonra, bir sonraki uygun adım, videoları önemli olduğunu düşündüğünüz kısımlara bölmek olacaktır. Bu kesme, sonuçta videonun önemli kısımlarını kolayca ayırmanızı ve uygulama çok fazla katman kullanmadığından diğer bazı öğeleri eklemenizi kolaylaştırır. Aynı zamanda, malzeme için bir seri kullanıyorsanız, videonun hızını ve görüntülerin süresini de tam olarak ayarlayabilirsiniz.

Videoshop – Video Düzenleyici Videoshop – Video Düzenleyici

VİDEOLARINIZIN RENK DÜZELTME

Renk düzeltme, ürününüze yeni bir renk verdiği için video düzenleme uygulamalarında asla gereksiz bir özellik değildir. Tam olarak parlaklık, kontrast ve diğerleri gibi bazı öğelerin düzeyini ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda, filtre özelliği de desteklenir ve videonuz için uygun bir renk seçmenize yardımcı olmak için yukarıdaki düzenleme özelliği ile mükemmel bir şekilde birleştirilir. Video kaydı sırasında bazı sorunları iyileştirebilirsiniz.

SES ETKİLERİNİ AYARLA

Videoshop’ta videolarınıza ses efektleri eklediğinizde, temanıza uyan kesinlikle çarpıcı şarkılar bulabilmeniz güzel bir şey. Videonun anlamını geliştirmeye ve izleyicileri çekmeye yardımcı olacaktır. Aynı zamanda, sesinizi kolayca kaydedebileceğiniz ve isterseniz videoya ekleyebileceğiniz bazı belgesel videolar da oluşturulabilir. Oradan, videoyu daha canlı yapan unsur bu olacak.

Videoshop – Video Düzenleyici Videoshop – Video Düzenleyici

ETKİLEYİCİ METİN VE ÇIKARTMALAR AYARLAYIN

Herhangi bir video düzenleme uygulamasında, videoya başka öğeler eklemek kolaydır ve en sık kullanılan iki bileşen, metin ve çıkartma ekleyebilmenizdir. Video dekorasyonu söz konusu olduğunda bu iki özelliğin her ikisi de benzer unsurlara sahiptir. Aynı zamanda metnin rengini ve biçimini ayarlamanın yanı sıra içeriğin beklenmedik bir şekilde görünmesi için hareketleri de göz ardı etmemelisiniz. Oradan, kullanıcılar iletmek istediğiniz içerikten sıkılmazlar.


İndir (177M)

Artık indirmeye hazırsınız Videoshop ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir