Video Player All Format
Video Player All Format

XVideoPlayer v2.3.0.5 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Video Player All Format, bir format video oynatıcı uygulamasıdır; altyazıları destekleyen güçlü bir medya oynatıcıdır. 4K/HD videoyu yüksek kalitede oynatabilir ve gizlemek istediğiniz videoyu kilitleyebilirsiniz. Ayrıca kullanımı kolaydır ve gelişmi

Android Android Video Oynatıcılar
4 ( 592 puan )
Fiyat: $0
İsim Video Player All Format
Yapımcı Video Downloader Video Player
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 10M
Versiyon 2.3.0.5
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Video Player All Format is the most famous version in the Video Player All Format series of publisher Video Downloader Video Player
Mod Version 2.3.0.5
Total installs 1,000,000+

İndir (10M)

Video Player All Format, bir format video oynatıcı uygulamasıdır; altyazıları destekleyen güçlü bir medya oynatıcıdır. 4K/HD videoyu yüksek kalitede oynatabilir ve gizlemek istediğiniz videoyu kilitleyebilirsiniz. Ayrıca kullanımı kolaydır ve gelişmiş donanım hızlandırmasına sahiptir. Tüm formatlı video oynatıcı, filmlerinizi oynatan ve özel videolarınızı koruyan bir HD video oynatıcıdır.

FORMAT DESTEK FONKSİYONU

Neredeyse tüm mevcut videoların büyük bir kısmı için format desteği. Liste 3gp, asf, ASX, avi, DAT, DivX, F4V, Flv ve sayısız diğer video formatlarını içerir.

Video Oynatıcı Tüm Formatlar Video Oynatıcı Tüm Formatlar

BELLEKTEN VİDEOYU OTOMATİK OLARAK KEŞFEDİN

Video Oynatıcı Tüm Biçim, kullanıcıların cihazınızdaki ve SD Kartınızdaki tüm video dosyalarını otomatik olarak tanımlamasına yardımcı olmak için destekler. Ayrıca, kaldırma veya taşıma gibi bir dizi temel özelliğin desteklenmesine de yardımcı olur. Ayrıca bu yazılımda video paylaşım özelliği de bulunmaktadır. Bu, mkv oynatıcı, avi, film, HD video oynatıcı işlevlerini iyi yerine getiren bir uygulamadır.

ARAYÜZ TÜM FONKSİYONLARI AZALTIR

Kullanıcılar, filmlerin daha net bir şekilde keyfini çıkarmak için tam ekran modunda video oynatmayı kullanabilir. İleri veya geri gibi düğmelerin görüntülenmesiyle videoyu durdurun, videoyu geçici olarak sessize alın veya tercihinize bağlı olarak ekranı yatay veya dikey bırakın. Daha spesifik olarak, filmin keyfini kesintisiz olarak çıkarmanın heyecanını artırmanıza yardımcı olacak geçici bir ekran kilidi işlevi vardır.

Video Oynatıcı Tüm Formatlar Video Oynatıcı Tüm Formatlar

AKILLI EKRAN VE HIZLI ARAMA

Video düzenlemeyi tamamladıktan sonra, küçük resim, ad, zaman ve boyut görüntüsü yazılım tarafından belleğe kaydedilir. Ayrıca, kullanıcının arama süresini optimize etmek için en son düzenlediğiniz zaman da saklanır. İhtiyacınız olan herhangi bir videoyu bulmak, yukarıda bahsedilen yardımcı program yelpazesiyle her zamankinden daha kolay.

AKILLI KONTROL

Bu, günümüzün dijital neslinin tüm akıllı kontrol işlevlerine sahip bir yazılımdır. Otomatik döndürme veya en boy oranı ile deneme yapmaktan çekinmeyin. Gizemli stili seviyorsanız, keyfini çıkarmak için kilit ekranı gece modu desteğini yükleyin ve video oynatırken görme duyunuzu da koruyabilir. Beğenmezseniz, parlak modda da tutabilirsiniz.

Video Player All Format, sizin için hepsi bir arada medya oynatıcıdır. Hemen indirin ve bu mini sinema videosunu telefonunuzda izleyin!


İndir (10M)

Artık indirmeye hazırsınız Video Player All Format ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir