Video Editor Square Video
Video Editor Square Video

Square Video v3.6 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Video düzenleme ve kesmeye ihtiyacınız varsa, bu sizin için mükemmel bir seçimdir. Burada, en sevdiğiniz video ürünlerini oluşturmak için yaratıcılığınızı serbest bırakabilirsiniz. Her videoyu beğeninize göre yeniden boyutlandırmak için bu oyundaki t

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 799 puan )
Fiyat: $0
İsim Video Editor Square Video
Yapımcı Momentic Apps
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 23M
Versiyon 3.6
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Video Editor Square Video is the most famous version in the Video Editor Square Video series of publisher Momentic Apps
Mod Version 3.6
Total installs 1,000,000+

İndir (23M)

Video düzenleme ve kesmeye ihtiyacınız varsa, bu sizin için mükemmel bir seçimdir. Burada, en sevdiğiniz video ürünlerini oluşturmak için yaratıcılığınızı serbest bırakabilirsiniz. Her videoyu beğeninize göre yeniden boyutlandırmak için bu oyundaki tüm özelliklerden yararlanın.

Video Düzenleyici: Kare Video ve Fotoğraf Slayt Gösterisi Video Düzenleyici: Kare Video ve Fotoğraf Slayt Gösterisi

VİDEOYU KOLAYCA YENİDEN BOYUTLANDIRMAK VEYA KIRMAK İÇİN ÜCRETSİZ

Square Video’ya gelince, kullanıcılar videoyu isteklerine göre özgürce değiştirme ve yeniden boyutlandırma fırsatına sahip olacaklar. Yalnızca birkaç temel işlemle videoları hiç olmadığı kadar basit bir şekilde kırpabilirsiniz. Her kişi, amacına bağlı olarak farklı bir boyut seçimine sahip olacaktır. Videoları yatay dikdörtgenler, dikey dikdörtgenler, kareler vb. ve diğer birçok yeni boyutta kırpabilirsiniz. Video düzenleme sırasında zamandan ve emekten tasarruf etmek için bu özellikleri denemekten çekinmeyin.

VİDEOLARI HER YÖNDE ÇEVİRİN VE DÖNDÜRÜN

Square Video, videoları en kolay ve rahat şekilde çevirme ve döndürme hakkını size verecektir. Videoyu doğru yöne ayarlamak ve çevirmek için herhangi bir yönü seçmenize izin verilir. Videonuzun eğri olduğu birçok durumda, çerçeveyi dengelemek üzere uyarlamak için bu yöntemi kullanmalısınız. Ayrıca, her videodaki renk efektini en güzel ve canlı olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli benzersiz renkler var. Bir renk seçin ve parlaklığı ve yıldız doygunluğunu beğeninize göre kolayca ayarlayın.

Video Düzenleyici: Kare Video ve Fotoğraf Slayt Gösterisi Video Düzenleyici: Kare Video ve Fotoğraf Slayt Gösterisi

SİZİN İÇİN DAHA FAZLA FOTOĞRAF KOLAJI FONKSİYONU VAR

Bu uygulama aynı zamanda fotoğrafları uygun bir şekilde birleştirmenize ve zamandan tasarruf etmenize olanak tanıyan bir fotoğraf kolajı işlevini de destekler. Fotoğraf albümünüzdeki görüntüleri veya videoları seçersiniz, ardından mükemmel ürünü oluşturmak için fotoğrafları ve videoları bir araya getirme işini yaparsınız. Her fotoğraf, inanılmaz derecede canlı videolar üretmek ve insanların dikkatini çekmek için birleşiyor.

VİDEOLARINIZA MÜZİK EKLEYİN

Videolarınızı daha canlı ve benzersiz kılmak için Square Video size en ünlü ve anlamlı müzik melodilerini eklemeniz için gerekli koşulları sağlayacaktır. Çekici bir video oluşturmak için düzenlediğiniz videolarda birleştirmek için en sevdiğiniz şarkıyı kendiniz seçme hakkına sahipsiniz, bu modern özellik birçok kullanıcıyı heyecanlandırıyor ve etkiliyor. Zekanız ve yaratıcılığınızla, herkesin övgüsünü kazanmak için çeşitli ve heyecan verici içeriklerle en destansı videoyu oluşturun.

FOTOĞRAFLARINIZI ÜCRETSİZ GÖSTERİN

Square Video size herhangi bir resmi özgürce gösterme hakkını verecektir. Dilediğiniz aranjman ve dekorasyon ile fotoğraflarınızı rahatlıkla sunabilirsiniz. Özellikle bu uygulamanın sadece maksimum 100 resim göstermenize izin verdiğini unutmamalısınız. Bu sayının aşılması durumunda uygulama sunum gereksinimlerinizi karşılayamaz. Ayrıca bu, çocuklar ve yetişkinler de dahil olmak üzere tüm izleyiciler için ücretsiz bir uygulamadır. Bazı kritik anıları kurtarmak için en harika videoları yaratmaya ihtiyaç duydukları ve arzu ettikleri sürece, nihayetinde bu uygulamayı deneyimlemek ve keşfetmek için indirmelerine izin verilir.

Video Düzenleyici: Kare Video ve Fotoğraf Slayt Gösterisi Video Düzenleyici: Kare Video ve Fotoğraf Slayt Gösterisi

PROFESYONEL VİDEO DÜZENLEME BECERİLERİNİZİ GÖSTERİN

Uzun süredir biriktirdiğiniz video ve resimleri düzenleme deneyimi ile bu uygulamada profesyonel seviyenizi gösterin. Videolarınızı, günümüzün modern yaşamında son derece anlamlı olan benzersiz sanat ürünlerine veya kısa vlog’lara dönüştürmek için çekin. Video oluşturma fikirleriniz çok zekice ve birçok insanı heyecanlandırıyor.

BAZI ÖZELLİKLER

  • Sadece basit bir adımla rahatça istediğiniz gibi video boyutunu yükleme ve kırpma hakkına sahip olun.
  • Her kişinin gereksinimlerine bağlı olarak videonuzu istediğiniz yöne çevirmekten çekinmeyin.
  • Videolarınızın canlılığını ve heyecanını artırmak için videolarınıza en güzel ve anlamlı müziği ekleyin.
  • Kullanıcıların en basit şekilde videolara görsel göstermelerine izin verilir; Seçebileceğiniz maksimum fotoğraf sayısının 100 olduğunu unutmayın.
  • Bu uygulamada yer alan modern özellikler sayesinde başarılı oldunuz ve kendiniz için en tatmin edici video ürünlerini oluşturdunuz.
  • Son derece mükemmel video versiyonlarında birleştirmek için albümünüzdeki videoları ve fotoğrafları seçin.


İndir (23M)

Artık indirmeye hazırsınız Video Editor Square Video ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMomentic Apps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir