Video Editor & Camli
Video Editor & Camli

Video Editor & Camli HD Camera v4.1.9 APK + MOD (VIP Kilitsiz) indir 2022

Videolarınızı daha benzersiz hale getirecek profesyonel video düzenleme araç seti. Video Editor & Camli HD Camera kaliteli bir video düzenleyicidir ve akıllı cihazınızda bulunması gereken bir araçtır. Bir vlogger iseniz veya halka sunmak için kal

Android Android Uygulama
5 ( 661 puan )
Fiyat: $0
İsim Video Editor & Camli
Yapımcı Video Editor & Video Maker & video creator Dev
Tür Uygulama
Boyut 58MB
Versiyon 4.1.9
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Video Editor & Camli is the most famous version in the Video Editor & Camli series of publisher Video Editor & Video Maker & video creator Dev
Mod Version 4.1.9
Total installs 5,000,000+

Videolarınızı daha benzersiz hale getirecek profesyonel video düzenleme araç seti. Video Editor & Camli HD Camera kaliteli bir video düzenleyicidir ve akıllı cihazınızda bulunması gereken bir araçtır. Bir vlogger iseniz veya halka sunmak için kaliteli video ürünleri üretmek istiyorsanız, bu mükemmel bir uygulamadır.

PROFESYONEL EDİTÖR

Uygulama, profesyonel bir video düzenleyicinin ihtiyaç duyduğu, kesme, yapıştırma, tekrarlama, sıkıştırma vb. gibi çekici özelliklerle doludur. Profesyonel videolar oluşturabilir ve bunları çeşitli biçimlerde dışa aktarabilirsiniz.

Video Düzenleyici & Çamlı HD Kamera

Video Düzenleyici & Çamlı HD Kamera

VİDEO ETKİLERİ

Efektler bir video düzenleyicide olmazsa olmazdır ve bu araç setinin sağladığı efektlerle harika videolar oluşturabilirsiniz. Eşsiz ve yeni efektler deposuyla videolarınız için kişilik ve benzersizlik yaratalım. İşte aradığınız şey, gerçek bir görüntü yönetmeni gibi fantastik bir video oluşturabilirsiniz.

MÜZİK FARKLI

Müzik önemli bir şeydir; duyguları aktarır ve ruhu videonuza getirir. Tüm zamanların en popüler yüzlerce parçasıyla, ürününüzü öne çıkarmak için videonuz için doğru müziği seçebilirsiniz. Veya videolarınızı izleyiciler için daha erişilebilir hale getirmek için mevcut popüler şarkıları seçebilirsiniz.

HERHANGİ BİR ŞEY YAZ

Videonuzun üstüne herhangi bir şey yazabilirsiniz ve uygulama tüm muhteşem ve göz alıcı yazı tiplerini sağlar. İster minimalizmi ister fanteziyi seviyor olun, yazı tipi kitaplığı sizi kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayacaktır. En sevdiğiniz yazı tipini seçin ve notları, anıları veya düşünceleri ya da ne isterseniz onu yazın.

Ayrıca videolarınız için altyazı da yazabilirsiniz. Gözü yormayan ancak yine de modern ve benzersiz görünen yazı tiplerini seçebilirsiniz.

Video Düzenleyici & Çamlı HD Kamera

Video Düzenleyici & Çamlı HD Kamera

Video Düzenleyici & Çamlı HD Kamera

ÇOKLU FORMAT DESTEĞİ

Uygulama, videoları çeşitli isteğe bağlı çözünürlüklerde dışa aktarmanıza ve yansıtmanıza olanak tanır. Bunları çeşitli biçimlerde saklayabilir ve ayrıca videoları mp3 dosyalarına dönüştürebilirsiniz.

Sadece Çamlı ile cihazınızda başka bir video düzenleyiciye ihtiyacınız yok. Bu basit uygulama ile sadece birkaç adımda kendi kalite ve kişilik videolarınızı oluşturun.


İndir (58MB)

Artık indirmeye hazırsınız Video Editor & Camli ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir