Video Downloader
Video Downloader

Video indirici v1.8.8 APK indir (Premium Kilidi Açıldı) 2022


Video indirici Son SürümVideo indirici, Android telefonunuzdan video indirmenizi sağlayan başarılı bir uygulamadır. Kolay kullanımı ve otomatik video tespiti özellikleri ile istediğiniz videoyu Video İndirici uygulamasıyla indirebilirsiniz.Tamamen üc

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 383 puan )
Fiyat: $0
İsim Video Downloader
Yapımcı InShot Inc
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 13M
Versiyon 1.8.8
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Video Downloader is the most famous version in the Video Downloader series of publisher InShot Inc
Mod Version 1.8.8
Total installs 100,000,000+

İndir (13M)

Video indirici Son Sürüm

Video indirici, Android telefonunuzdan video indirmenizi sağlayan başarılı bir uygulamadır. Kolay kullanımı ve otomatik video tespiti özellikleri ile istediğiniz videoyu Video İndirici uygulamasıyla indirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan Video indirici uygulamasıyla video indirmek için dahili internet tarayıcısını kullanmanız gerekiyor. İndireceğiniz sayfaya girdiğiniz zaman uygulama otomatik olarak videoyu tespit ediyor ve indirip indirmeyeceğinizi soruyor. İndirme işleminin kolay ve güçlü olmasının arkasında dahili indirme yöneticisinin olduğunu belirtelim. Bu indirme yöneticisi üzerinden video indirme işlemini duraklatma, iptal etme ve videoyu indirirken dönüştürme gibi birçok özelliği kullanabilirsiniz.

Android video indirme uygulaması olan Video İndirici videoları indirmeden önce hangi formatta kaydedeceğinizi soruyor, ancak isterseniz ayarlardan istediğiniz bir formatı belirlemeniz de mümkün. Uygulamanın desteklediği tam format listesi şöyle: mp3, m4a, mp4, m4v, mov, avi, wmv, doc, xls, pdf, txt. Bunun yanında ayarlardan videoları indireceğiniz hafızayı, yani telefon ve SD kart seçeneklerini belirleyebilirsiniz.

Uygulamanın indirilen videolar için güvenli klasör özelliğini sunması da oldukça cazip. Bu özellik sayesinde indirdiğiniz videoların tutulduğu klasörü şifreleyerek sadece kendiniz görecek şekilde özelleştirebilirsiniz.

Video indirici uygulamasının videoları sadece dahili internet tarayıcısı üzerinden indirdiğini tekrar hatırlatalım. Video indirici APK dosyasını indirerek Android telefonunuzdan video indirmeye başlayın.

nstagram video indirici apk video indirici uygulama youtube video downloader apk

Video indirici Nedir?

İnternette bulunan video ve müzik içerikleri ilginizi çekiyor mu? Peki bu içerikleri indirmek için bir uygulama mı arıyorsunuz? Video İndirme Programı APK ile istediğiniz video ve müzik içeriğini cihazınıza indirebilirsiniz.

Uygulama “Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler” isimli kategoride listelenmektedir. “InShot Inc.” isimli uygulama geliştiricisi tarafından sunulmuştur.

İnternet üzerinde bulunan video ve müzik içerikleri, farklı formatlarda yayınlanmaktadır. Video İndirici aracılığı ile farklı formatlardaki içerikleri kolayca indirebilirsiniz.

Örneğin, Instagram Video İndirici APK ile Instagram’da gördüğünüz videoları indirebilirsiniz. Youtube Video Downloader APK uygulaması ile Youtube videolarını indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz videolarınızı internet bağlantınız olmadan izleyebilirsiniz. Uygulamanın kullanımı oldukça basittir. Android cihazınıza uygulama kurulumunu yaptıktan sonra, video içeriklerinin yanında “İndir” butonu çıkmaktadır.

İzlemek istediğiniz içerikleri bu buton ile cihazınıza indirebilirsiniz. İndirdiğiniz içerikleri şifreleyebilirsiniz. Ayrıca birden fazla içeriği aynı anda da indirmeniz mümkündür.

Video İndirici APK aracılığı ile indirdiğiniz içerikler arka planda indirilmektedir. İndirme işlemi devam ederken, cihazınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

video indirici apk youtube video indirme apk


İndir (13M)

Artık indirmeye hazırsınız Video Downloader ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanInShot Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir