Video Downloader
Video Downloader

Downloader v1.9.1 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Video Downloader artık kullanılabilir ve Android platformu için optimize edilmiştir. Artık herhangi bir kaynaktan videoları daha hızlı indirebilirsiniz; tek bir yıldızlı bağlantı kopyala ve yapıştır ile görüntü kalitesi aynı kalır. Şu andan itibaren,

Android Android Araçlar
4 ( 791 puan )
Fiyat: $0
İsim Video Downloader
Yapımcı InShot Inc
Tür Araçlar
Boyut 12M
Versiyon 1.9.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Video Downloader is the most famous version in the Video Downloader series of publisher InShot Inc
Mod Version 1.9.1
Total installs 10,000,000+

İndir (12M)

Video Downloader artık kullanılabilir ve Android platformu için optimize edilmiştir. Artık herhangi bir kaynaktan videoları daha hızlı indirebilirsiniz; tek bir yıldızlı bağlantı kopyala ve yapıştır ile görüntü kalitesi aynı kalır. Şu andan itibaren, kararsız videolar, aralıklı kesintiler sorunu hakkında endişelenmenize gerek yok çünkü bu uygulama hepsini çözmenize yardımcı olacak. En sevdiğiniz ve heyecan verici videoları herhangi bir engel olmadan indirmek için uygulamayı indirin ve harika avantajlarını ve özelliklerini deneyimleyin.

Video İndirici, Hızlı Video İndirici Uygulaması Video İndirici, Hızlı Video İndirici Uygulaması

OTOMATİK ÖZEL TARAYICI

Bu tarayıcı, videoları bulmanızı ve kolayca indirmenizi sağlar; tek yapmanız gereken seçip indir düğmesini tıklamaktır. Uygulama sizin için işlemleri yürütecek ve indirme işlemini en kısa sürede tamamlayacaktır. Bu özel mod, zararlı herhangi bir bilgi veya geçmiş bırakmadan videoları gizli modda izlemenize ve indirmenize ve uygulamanın kullanımını güvence altına almanıza olanak tanır.

SADECE BİR LİNK İLE VEYA MEVCUTTUR

Bir videoyu indirmek ve oynatmak için kopyala bağlantısını tıklayın, uygulamaya geri dönün, bağlantıyı yapıştırın ve indirin. İsteğe bağlı olarak ihtiyaçlarınıza uygun kaliteyi seçebilirsiniz. Videolar iyi kalitede, eksiksiz ve eksiksiz olarak tutulmaktadır. Mükemmelleştirilmiş özelliklerin kullanımı kolaydır ve arayüzü özelleştirmek kolaydır. Bu uygulama size en eksiksiz ve kaliteli video indiriciyi verecek !! Ancak, uygulama yerleşik videolar içeren bir lite web tarayıcısı olduğundan, bağlantıyı kopyalamanız gerekmeyebilir ve videolarınızı başka bir yol olmadan uygulamanın kendisinden bulabilir ve indirebilirsiniz.

Video İndirici, Hızlı Video İndirici Uygulaması Video İndirici, Hızlı Video İndirici Uygulaması

GÖREVLER VE KOLAYLIK

Uygulama şu anda mp3, m4a, mp4, doc, mp4v vb. dahil olmak üzere çoğu formatı desteklemektedir. Farklı web sayfalarında birlikte gezinirken indirilebilir videoları otomatik olarak algılarken uygulamayı kullanmayı kolaylaştırır. Ayrıca, farklı web sitelerini kullanırken ve bu web sitelerine göz atarken, web’de tam otomatik olarak gezinirken indirilebilir videoları da tespit edebilirsiniz. Yukarıdaki özellikler, yalnızca Video Downloader’ın size getirebileceği en iyi rahatlığı ve özel özellikleri getirir.

SÜPER HIZLI HIZ

Gelişmiş çoklu iş parçacığı teknolojisi ile uygulama, videoları son derece hızlı indirmenize izin verir, diğer yollarla normal video indirmelerinden ortalama üç kat daha hızlıdır. Ek olarak, uygulama aynı zamanda zamandan tasarruf etmek ve video indirmeyi basitleştirmek ve kolaylaştırmak için aynı anda birden fazla dosya indirme yeteneğine de sahiptir. Geri kalan özellikler arasında indirme, ağ sorunları veya cihaz sorunları vb. nedeniyle video indirme başarısız olduğunda indirmelere devam etme yer alır. En önemlisi, büyük dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde indirme yeteneği. Yalnızca uygulamanın sahip olduğu benzersiz özellikler ve olağanüstü yükleme hızı, kullanıcılara olağanüstü ve olağanüstü bir kullanıcı deneyimi sunar.

ÖZEL FAYDALAR

Uygulamanın kullanımını iyileştirmek için reklamları tamamen engelleyebilirsiniz ve can sıkıcı reklamlar kaldırılır ve uygulamayı kullanımınıza müdahale etmez. Ayrıca, uygulama WhatsApp ile bağlantılıdır, WhatsApp’taki durumunuz hızlı ve kolay bir şekilde kaydedilir.

Video İndirici, Hızlı Video İndirici Uygulaması Video İndirici, Hızlı Video İndirici Uygulaması

ANA ÖZELLİKLER

  • Kullanımı ve alışması çok kolay olan uygulamayı kullanmanın önündeki engelleri kaldırın.
  • Uygulamadan çıkmadan videoları izleyin ve parlaklığı kolayca ayarlayın ve videoyu geri sarın.
  • Kullanıcı deneyimini optimize etmek için can sıkıcı reklamları kaldırın, denemenizi daha iyi hale getirin.
  • Geleneksel indirme yöntemlerinden farklı şekillerde yüksek kaliteli ve üstün yükleme hızına sahip videolar
  • anonimlik ve güvenlik özellikleri, daha güvenli kullanım ve gezinme için kullanıcı bilgilerinin korunmasını kolaylaştırır.


İndir (12M)

Artık indirmeye hazırsınız Video Downloader ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanInShot Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir