Video Compressor Panda
Video Compressor Panda

Video Compressor Panda v1.1.51 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Panda Video Compressor, videoları yeniden boyutlandırma sürecinde sizin için etkili bir araç olacaktır. Cihazınızın hafızasının dolu olduğu ve sakladığınız videoların izlenmesinin zor olduğu bir durumla sıklıkla karşılaşıyorsunuz. Ancak uygulamadan y

Android Android Uygulama
4 ( 67 puan )
Fiyat: $0
İsim Video Compressor Panda
Yapımcı farluner apps & games
Tür Uygulama
Boyut 55MB
Versiyon 1.1.48
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Video Compressor Panda is the most famous version in the Video Compressor Panda series of publisher farluner apps & games
Mod Version 1.1.48
Total installs 5,000,000+

İndir (55MB)

Panda Video Compressor, videoları yeniden boyutlandırma sürecinde sizin için etkili bir araç olacaktır. Cihazınızın hafızasının dolu olduğu ve sakladığınız videoların izlenmesinin zor olduğu bir durumla sıklıkla karşılaşıyorsunuz. Ancak uygulamadan yeterli destek geldiği için tüm bu endişeler hiç sorun değil; videonun boyutu önemli ölçüde kısaltılacaktır. Video kalitesi orijinaliyle aynı kalacak ve uygulama, kullanıcılara en iyi deneyimi sunmayı vaat ediyor.

GEREKLİ İHTİYAÇLARI KARŞILAYIN

Kullanıcılar, cihazın küçük kapasite, dolu bellek ve bağlantı zorluğu gibi sınırlamalarından her zaman rahatsız olurlar. Panda Video Compressor’dan bu yana tüm zorluklar çözüldü ve artık kullanıcıların herhangi bir sorunu kalmadı. Uygulama çok güçlü bir şekilde büyüyor ve bir dizi harika hizmet özelliği getirmeyi vaat ediyor.

Video Sıkıştırıcı Panda: Videoyu Yeniden Boyutlandır ve Sıkıştır Video Sıkıştırıcı Panda: Videoyu Yeniden Boyutlandır ve Sıkıştır

KAPASİTE DURUMUNUN KURTARILMASI

Uygulama sizin için kapasite durumunu hızlı bir şekilde düzeltecektir. Her videonun tüketilen belirli bir miktarı olacaktır, ancak uygulama tüketimi nasıl azaltacağını bilecektir. Cihazınızda büyük değişiklikler yapmak için orijinal kapasiteden yarıya indirilebilir.

EĞLENCE SIKIŞTIRMA MODU

Seçtiğimiz boyuta bağlı olarak birçok farklı video modu olacak, kullanıcılara hizmet etmek için olumlu değişiklikler var. Uygulamaya ne kadar sıkıştırmak istediğinizi söylediğiniz sürece uygulama elbette sizi şevkle destekleyecektir. En ilginç olanı, birçok modun olması ve her modun kullanıcıların ihtiyaçlarına hizmet etmek için her zaman bir farklılığa sahip olmasıdır.

KALİTEYİ DEĞİŞTİRMEZ

Kapasiteyi küçültmek ve videoyu sıkıştırmak görüntü kalitesinin de ciddi şekilde etkilenmesinden korkuyoruz. Ancak endişelenmeyin, Panda Video Compressor her zaman görüntü ve video kalitenize odaklanır. Keskinlik korunur, kalite yüksektir ve diğer bazı uygulamalar gibi bulanıklık olmaz. Gerçekten de uygulama, kullanıcıların ihtiyaçlarına hizmet etmek için her zaman bir fark yaratır.

HIZLI VERİ PAYLAŞIMI

Video sıkıştırıcıyı kullandıktan sonra, videonuz küçük resim veri dosyası olarak görüntülenecektir. Sadece verileri seçmemiz ve çok hızlı bir şekilde e-posta veya istediğimiz diğer sayfalar aracılığıyla paylaşmaya devam etmemiz gerekiyor. Ayrı bir dönüştürücü kullanmaya gerek yok; Panda Video Compressor aynı zamanda kendi paylaşım ihtiyaçlarınızı da karşılar.

Video Sıkıştırıcı Panda: Videoyu Yeniden Boyutlandır ve Sıkıştır Video Sıkıştırıcı Panda: Videoyu Yeniden Boyutlandır ve Sıkıştır Video Sıkıştırıcı Panda: Videoyu Yeniden Boyutlandır ve Sıkıştır

DEPOLAMA ALANI KURTARIR

Verimli kapasite kompresörü sayesinde video kısaltılmıştır. En heyecan verici şey, uygulamanın kullanımı azaltmak ve gereksiz boş dosyaları kaldırmak için daha boş bir alana sahip olmasıdır. Videoları kaydetmek, gereksiz klasörleri silmek için önceden tanımlanmış boyutu kullanın. Ek olarak, uygulamanın kötü amaçlı kod saldırılarını sınırlamak için etkilenen web sitelerini tarama modu da vardır.

KURALLARDA KOLAYLIK

Uygulama, cihazın hafıza doluluğunu sınırlamak için gereksiz verileri kullanan yerleşik bir redüktöre sahiptir. İnternete gerek yoktur, ancak uygulama, kullanıcıların kendi dönüştürücülerinin tam setinin keyfini çıkarmasına kolayca izin verebilir. Uygulama, uzun süreli veri düzenleme süresini önlemek için reklam içermez. Veriler, dış dünyaya ihraç edilmeden önce dikkatlice saklanır.


İndir (55MB)

Artık indirmeye hazırsınız Video Compressor Panda ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir