VFly
VFly

VFly: Video Editor & Maker v4.8.5 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


VFly, size en iyi video düzenleme işlevlerini sunan bir uygulamadır. Zevkinize ve tarzınıza uygun bir video oluşturma ve tasarlama hakkına sahip olacaksınız.

Android Android Araçlar
4 ( 283 puan )
Fiyat: $0
İsim VFly
Yapımcı Vflyteam
Tür Araçlar
Boyut 54M
Versiyon 4.8.4
MOD Profesyonel / Ücretli Özelliklerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
VFly is the most famous version in the VFly series of publisher Vflyteam
Mod Version 4.8.4
Total installs 50,000,000+

İndir (54M)

Güzel ve canlı videolar oluşturmanız gerekiyorsa, bu uygulama tüm gereksinimlerinizde size en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Bu kadar güzel ve keskin bir şekilde oluşturduğunuz ürünler sayesinde nihayetinde ünlü bir video düzenleme ustası olabilirsiniz. Ayrıca, kullanıcılara hizmet etme şekli de çok hevesli ve düşünceli, her sorgu yapıldığında özel talimatlar veriyor.

VFly: video düzenleyici ve video yapımcısı VFly: video düzenleyici ve video yapımcısı

BAZI FOTOĞRAFLARI OTOMATİK OLARAK KESİR VE ÖZEL VİDEOLAR YAPAR

Vfly’a gelince, kullanıcılar görüntüleri heyecan verici videolara yapıştırmak için özgürce ve özgürce kırpma hakkına sahiptir. Olağanüstü canlı ve akılda kalıcı bir video oluşturmak için kırptığınız fotoğrafları birleştirin. Ayrıca, güzel sihirli sanal efektler, çekimi modern ve çekici hale getirerek birçok insan üzerinde harika bir izlenim bırakıyor. Ayrıca, inanılmaz derecede mükemmel bir ürün oluşturmak için fotoğrafları bir araya getirin. Dahası, olağanüstü canlı ve gerçekçi bir video yapmak için kendinizi bu videolara dahil ediyorsunuz.

HERKESE SEVGİ GÖNDERMEK İÇİN FARKLI DURUMLARDA VİDEOLAR OLUŞTURUN

Vfly, birçok popüler konu içeren videolar oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Belki arkadaşınızın doğum gününü veya düğün videolarını kutlamak için videolar yapmak istersiniz, aşk, hatta kendinize yeni efektler seçin. Oluşturduğunuz videoların yapımı oldukça basittir ve en içten dileklerinizi iletmek için birçok video geliştireceksiniz. Ayrıca bunları farklı ağ kanallarındaki gönderiler aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşmalısınız.

GÖRÜNTÜLERİ DÜZENLE YOLUNU ÖZELLEŞTİR

Vfly’a gelince, yaratıcı ve resim düzenleme yeteneklerinizi ifade etme hakkınız var. Burada en beğendiğiniz efekti seçip düzenlemeye başlayabilirsiniz. Güzel bir videoya sahip olmak için öncelikle görüntüyü en uygun parlaklık, arka plan rengi ve doygunluk ile nasıl ayarlayacağınızı bilmelisiniz. Ayrıca, videoyu daha sevimli ve canlı hale getirmek için benzersiz ve yeni çıkartmalar ekleyebilirsiniz. Ek olarak, videoyu mükemmel hale getirmek ve kullanıcıyı daha memnun etmek için kendinize bir soft müzik parçası seçip arayabilir ve gösterdiğiniz görselleri eşleştirebilirsiniz.

VFly: video düzenleyici ve video yapımcısı VFly: video düzenleyici ve video yapımcısı VFly: video düzenleyici ve video yapımcısı

BU VİDEOLARI DÜNYA ÇAPINDA SOSYAL AĞLARDA KAYDEDİN VE PAYLAŞIN

Pek çok tatmin edici ürünü düzenleyip oluşturduktan sonra bunları en basit şekilde cihazınıza kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda sosyal paylaşım sitelerinde de paylaşabilirsiniz ki daha çok kişi izlesin ve gönlünüzden geçirsin. Başkalarına ilettiğiniz her video heyecan verici ve heyecan verici, insanlar arasında yakın ve samimi bir ilişki yaratıyor. Bir kere kendin için yaşamaya çalışmadan, kendine anlamlı ve enerjik birçok video çekmeden neyi bekliyorsun?

PROFESYONEL VLOG KAMERASI OLUN VE MV YAPIN

Vfly, ne yapmak istediğinizi kendinize kanıtlamanız için bir fırsat yarattı mı? Bir fotoğraf ve video tutkunuysanız, neden bir vlog kaydetmeyi denemekten çekinmiyorsunuz? Her gün basit sürece ve hayatınıza indirin. Elbette çabalarınız gelecekte başarılı olmanıza ve profesyonel MV yapımcıları olmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, önemli ve değerli bir video oluşturmanıza yardımcı olmak için fotoğraf düzenleme özellikleri her zaman yanınızda.

ÖZELLİKLERİ

  • Bazı görüntüleri otomatik olarak videonuza kırpın.
  • Onlara en içten dileklerini göndermek için her farklı tatilde videolar oluşturun.
  • Resmi zevkinize ve tarzınıza göre düzenleyin.
  • Bu videolardan bazılarını sosyal ağ sitelerinde paylaşın.
  • Yaptığım her günün hikayesini anlatan bazı basit videolar aracılığıyla ünlü ve profesyonel bir vlogger olma yeteneğine sahip olun.


İndir (54M)

Artık indirmeye hazırsınız VFly ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir