Very Little Nightmares
Very Little Nightmares

Very Little Nightmares v1.2.2 APK (Tam Ücretli/Yamalı) indir 2022


Very Little Nightmares, sürükleyici bir ortam yaratmak için benzersiz bir konsept kullanan ve oyuncuya zaman içinde bir sürü korkutucu duygu veren bir korku oyunudur. Aynı zamanda sayısız gergin ve nefes kesici durum yaratarak oyuncuların en iyi dene

Android Android Macera Oyunları
5 ( 135 puan )
Fiyat: $0
İsim Very Little Nightmares
Yapımcı BANDAI NAMCO Entertainment Europe
Tür Macera Oyunları
Boyut 46M
Versiyon 1.2.2
MOD Tam Ücretli Sürüm / Yamalı
Orjinal Google Play
Very Little Nightmares is the most famous version in the Very Little Nightmares series of publisher BANDAI NAMCO Entertainment Europe
Mod Version 1.2.2
Total installs 100,000

İndir (46M)

Very Little Nightmares, sürükleyici bir ortam yaratmak için benzersiz bir konsept kullanan ve oyuncuya zaman içinde bir sürü korkutucu duygu veren bir korku oyunudur. Aynı zamanda sayısız gergin ve nefes kesici durum yaratarak oyuncuların en iyi deneyimi yaşamaları için korku faktörünü artırıyor. Ayrıca, oyuncunun dünyasının tüm korkunç sırlarını ortaya çıkarması veya kilidini açması için destandaki birçok ünlü olayı içeren özel bir hikaye ile birlikte gelir.

SÜREKLİ DENEYİM İÇİN BENZERSİZ ÇEVRE TASARIMI

Very Little Nightmares ile ilgili göze çarpan ilk şey, korkunç ortamlar tasarlama ve oyuncuları içine çekme yeteneğidir. Efsanedeki diğer oyunlarla karşılaştırıldığında, bu seferki tarz farklıdır, karmaşık bir ortamda gerçekleşir, ancak oyunculara hareket ederken veya saklanırken mutlak hassasiyet verir. Ayrıca, çevredeki oyuncular için daha fazla sürprizi var ve onların bulmacaları çözmek için yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlıyor.

Çok Küçük Kabuslar Çok Küçük Kabuslar

Ayrıca ortamdaki her detay canlıdır; her oyuncunun hareketi onları etkiler, hatta birçok durumda konumlarını ortaya çıkarır. Oyuncunun birçok durumla başa çıkması ve hayatta kalmak veya her seviyede ilerlemek için her olasılığı kullanması gereken bu oyunda benzersiz bir yetenektir. Bunun da ötesinde, oyundaki her seviye, seviyeye derinlik kazandırmak için birkaç ayrıntı da dahil olmak üzere ayrıntılarla inşa edilmiştir.

MÜKEMMEL KONSEPTLİ BENZERSİZ BULMACALAR

Oyundaki mekanikler, oyuncuların yaratıcılığını yeni zirvelere çıkaran karmaşık ve benzersiz bir şekilde tasarlanmış çevre bulmacalarıdır. Her bulmaca aynı zamanda çevreden gelen veya gölgede gizlenen kötü adamların peşinde koşmayı birleştirerek birçok heyecan verici anı birleştirir. Ayrıca, birkaç özel durum, öğeleri arama, saklambaç ve oyun değerini artıran diğer birçok aktivite gibi her bulmacayı daha çekici hale getirecektir.

Bulmaca unsuru, oyuncuyu daha yaratıcı hale getirdiği ve aynı zamanda harita veya radar olmadığında yollarını bulması gerektiği için bu oyun için en önemli unsurdur. Bazı istisnai durumlar da rastgele ortaya çıkacak ve atmosferi daha yoğun hale getirecek veya oyunculara güçlü duygular verecek. Oyuncunun mevcut seviyesine veya alanına bağlı olarak, bazı bulmacalar oyuncuyu ve diğer birçok dış faktörü teşvik etmek için daha esnek hale gelecektir.

Çok Küçük Kabuslar Çok Küçük Kabuslar Çok Küçük Kabuslar

DEĞİŞKEN KARAKTER ÖZELLEŞTİRME

Very Little Nightmares, dinamik ve ilgi çekici bir karakter özelleştirme sistemi sunar ve oyuncuların yenilerinin kilidini açmak için birkaç koşulu veya başarıyı tamamlaması gerekir. Karakterlerin kostümlerinin tümü karanlık ve korkutucu bir tarzda tasarlanarak ortamı daha sürükleyici hale getiriyor. Bazı özel kıyafetler, oyunculara tüm gizemleri sürekli olarak ortaya çıkardıkları için oyunun derinliklerine gizlenmiş birçok anlamlı hikaye de verecek.

AYRINTILI VE KORKUNÇ HİKAYE

Very Little Nightmares birçok bulmaca içermesine rağmen, hikayesi korku dolu ancak oyuncuların her şeyden zevk alması için dokunaklı bir kısmı var. Ayrıca her karakterin kombinasyonu ve diğer küçük yaratıkların görünümü, oyunculara oyundaki dünya hakkında birçok etkileyici düşünce verecektir. Egzotik hikayesi sayesinde oyuncular kahramanın geçmişini veya geleceğini keşfedecek veya ara sahneler aracılığıyla yeni başarıların kilidini açacak.

Çok sayıda prestijli ödül almış olan Very Little Nightmares, korku türünün değerli oyunlarından biri olmayı hak ediyor. Oynanışı boyunca, birçok öze sahip, oyunculara seyahat ederken veya bulmacalara dalmışken sayısız etkileyici keşif vaat ediyor.


İndir (46M)

Artık indirmeye hazırsınız Very Little Nightmares ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir