Veffecto Video Effects Editor
Veffecto Video Effects Editor

Veffecto Video Effects Editor v1.5.1 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022

Vfecto Video Effects Editor – bir fotoğrafçıysanız veya sadece resim düzenleme tutkunuz varsa kaçırmamanız gereken bir uygulama. Bu uygulamada çok fazla kullanışlı özellik mevcut; özgürce yaratıcı olabilir ve sayısız benzersiz ürün yaratabilirsiniz. 

Android Android Video Oynatıcılar
4 ( 746 puan )
Fiyat: $0
İsim Veffecto Video Effects Editor
Yapımcı Enjoyment International Limited
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 81M
Versiyon 1.5.1
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Veffecto Video Effects Editor is the most famous version in the Veffecto Video Effects Editor series of publisher Enjoyment International Limited
Mod Version 1.5.1
Total installs 1,000,000+

Vfecto Video Effects Editor – bir fotoğrafçıysanız veya sadece resim düzenleme tutkunuz varsa kaçırmamanız gereken bir uygulama. Bu uygulamada çok fazla kullanışlı özellik mevcut; özgürce yaratıcı olabilir ve sayısız benzersiz ürün yaratabilirsiniz. Birçok çıkartmanın yanı sıra tonlarca neon özel efekti kullanabilirsiniz. Kullanıcılar, ürünlerine güzel animasyonlar eklemenin yanı sıra bu uygulamayı kullanabilir ve videoyu kesebilir, kırpabilir veya hızını ayarlayabilir.

Vfecto Video Efektleri Düzenleyicisi Vfecto Video Efektleri Düzenleyicisi

FLAŞ NEON ETKİSİ

Neon efektimizden oluşan hafif çizgilerle videolarınızın olması canlandırıcı. Bu uygulama sayesinde neon efektlerinden çeşitli temalarla yüksek kaliteli birçok video oluşturabilirsiniz. Ürününüzün birçok kişiye daha iyi görünmesini sağlar. Ayrıca, kullanıcılar aynı videoya birden fazla neon efekti ekleyebilir. Hepsinden iyisi, büyülü neon efektlerimiz sayesinde videoyu hayalet gibi görünecek ancak daha az çekici olmayacak şekilde düzenleyebilirsiniz.

Vfecto Video Efektleri Düzenleyicisi Vfecto Video Efektleri Düzenleyicisi

AYARLANABİLİR VİDEO HIZI

Sadece kaliteli bir video oluşturmak için birden fazla uygulama arasında geçiş yapmanız gerekmez. Yalnızca Veffecto Video Effects Editor ile, çok fazla değişiklik yapmadan hepsini yapabilirsiniz. Kullanıcılar bu uygulamadan videoları kolayca düzenleyebilir ve kırpmadan hızı ayarlamaya kadar her şeyi yapabilirsiniz. Sadece bu değil, videoya birçok neon çıkartma ekleyebilir veya herhangi bir müzik ekleyebilir ve onu birçok kez daha canlı hale getirebilirsiniz.

ÇEŞİTLİ SANAT FİLTRESİ

Her resim düzenleme meraklısının cihazında olmazsa olmaz bir uygulama olduğu söylenebilir. Bu uygulama çok fazla yardımcı programa sahip olduğunda ve bunlardan biri çeşitli sanatsal filtreler olduğunda. Bu uygulamada güncellenen her filtre özenle seçilmiştir. En sevdiğiniz renk stilini burada kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca bu özellik sayesinde renk parametrelerini her ürüne göre ayarlayabilirsiniz.

Vfecto Video Efektleri Düzenleyicisi Vfecto Video Efektleri Düzenleyicisi

ÇOKLU İLGİNÇ MÜZİK

Kullanıcıları Veffecto Video Effects Editor – yazılımını kullanmaya çeken özelliklerden biri, kullanabileceğiniz ve başka birçok benzersiz video oluşturabileceğiniz birçok çekici şarkıya sahip olmasıdır. Bu uygulamada trend olan herhangi bir şarkıyı arayabilirsiniz ve ayrıca bu yazılım en sevdiğiniz şarkıların çoğuna sahiptir. Dahası, videonuzun mükemmel görünmesi için müzik klasörünüzden şarkılar yükleyebilirsiniz.


İndir (81M)

Artık indirmeye hazırsınız Veffecto Video Effects Editor ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir