VCUT Profesyonel
VCUT Profesyonel

VCUT Pro v2.6.6 APK indir (VIP Kilidi Açık) 2022

Music Video Editor – VCUT Pro, kendileri için güzel videolar elde etmek isteyen kullanıcılar için özel bir uygulamadır. Uygulamaya gelince, kullanıcılar kendilerine özgü videolar oluşturabilmek için birçok farklı özel özelliği kullanabilecekler. Haya

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 669 puan )
Fiyat: $0
İsim VCUT Profesyonel
Yapımcı VideoShow EnjoyMobi Video Editor & Video Maker Inc
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 37M
Versiyon 2.6.6
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
VCUT Profesyonel is the most famous version in the VCUT Profesyonel series of publisher VideoShow EnjoyMobi Video Editor & Video Maker Inc
Mod Version 2.6.6
Total installs 10,000,000+

Music Video Editor – VCUT Pro, kendileri için güzel videolar elde etmek isteyen kullanıcılar için özel bir uygulamadır. Uygulamaya gelince, kullanıcılar kendilerine özgü videolar oluşturabilmek için birçok farklı özel özelliği kullanabilecekler. Hayatın güzel anlarını yakalayabilmek için video çekmeyi seven biriyseniz, bu uygulama sizin için ilginç bir destekçi olacaktır.

KENDİ VİDEOLARINIZI OLUŞTURUN

Renk sorunları yaşıyorsanız, cihazın yerel kamerasıyla çekilen videolar çok iyi performans göstermez. O zaman Music Video Editor – VCUT Pro, videolarınız için renkleri dönüştürmenize yardımcı olabileceğinizde harika bir destekçi olacaktır. Videonuzu uygulamanın profesyonel sanatsal filtrelerinden birinden geçirdiğiniz sürece, videonun rengi tamamen değişecektir.

Müzik Video Düzenleyici – VCUT Pro Müzik Video Düzenleyici – VCUT Pro

MÜZİK VE EFEKTLER VİDEOYU MUHTEŞEM YAPACAK

Görüntünün yakalanan kısmını değiştirmeye ek olarak, videonuza bazı olağanüstü efektler de ekleyebilirsiniz. Bunlardan ilki, videonun arkasındaki arka plan efektleri olacak, örneğin kıvılcım videonuz, vlog veya slayt gösteriniz gibi geçişler, efektler,… Üstelik son derece ilgi çekici popüler müzik parçaları eklenerek videonun ses efektleri de değiştirilecek.

MEVCUT VİDEO EDİTÖRÜ

Uygulama, video kaydetme özelliğinin yanı sıra, kullanıcılar için yerleşik bir profesyonel video düzenleyiciye de sahiptir. Birçok temel özellik ile videonuz, dikkatlice düzenlendikten sonra daha da iyi hale gelecektir.

KULLANIMI KOLAY VİDEO ARAYÜZÜ

Ayrıca uygulamanın yaratıcıları, uygulama arayüzünü tasarlayabilmek için kullanıcının kullanım alışkanlıklarını da incelediler. Böylece uygulama içinde yapacağınız işlemler son derece kullanıcı dostu ve sezgisel olacaktır.

Müzik Video Düzenleyici – VCUT Pro Müzik Video Düzenleyici – VCUT Pro Müzik Video Düzenleyici – VCUT Pro

KOLAY VİDEOLAR OLUŞTURMA ADIMLARI

Kendileri için eksiksiz bir video oluşturabilmek için kullanıcıların yalnızca birkaç basit adımı gerçekleştirmeleri yeterlidir. Öncelikle albümünüzden uygulamaya fotoğraf veya video ekleyin, ardından filtre ekleme, açıklayıcı metin veya efekt ekleme gibi görseli düzenleyin. Son olarak, kendinizi trend olan müziğe ekleyin ve ardından eksiksiz bir videoya sahip olun.

FARKLI PAY OLANAKLARI

Video düzenleme adımlarını tamamladıktan sonra son adımlardan biri videonuzu arkadaşlarınızla ve akrabalarınızla paylaşmak olacaktır. Music Video Editor – VCUT Pro ayrıca kullanıcıları son derece hızlı ve uygulaması basit canlı video paylaşım araçlarıyla donattı.


İndir (37M)

Artık indirmeye hazırsınız VCUT Profesyonel ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanVideoShow EnjoyMobi Video Editor & Video Maker Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir