VCUT Pro
VCUT Pro

VCUT Pro v2.6.6 APK (VIP Kilidi Açık) indir

VCUT Pro MOD APK, tamamen ücretsiz ve profesyonel bir film düzenleme uygulamasıdır. Birçok farklı video düzenleme etkisi, çeşitli renk stillerine sahip filtreler, altyazı oluşturma ve metin ekleme ve ayar içeriği ile VCUT Pro MOD APK, filmleri düzenl

Android Android Uygulama
5 ( 637 puan )
Fiyat: $0
İsim VCUT Pro
Yapımcı VIDEOSHOW Video Editor & Video Maker LTD.
Tür Uygulama
Boyut 79.12 M
Versiyon 2.6.6
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
VCUT Pro is the most famous version in the VCUT Pro series of publisher VIDEOSHOW Video Editor & Video Maker LTD.
Mod Version 2.6.6

VCUT Pro MOD APK, tamamen ücretsiz ve profesyonel bir film düzenleme uygulamasıdır. Birçok farklı video düzenleme etkisi, çeşitli renk stillerine sahip filtreler, altyazı oluşturma ve metin ekleme ve ayar içeriği ile VCUT Pro MOD APK, filmleri düzenlemenize yardımcı olan birkaç harika video değiştirme uygulamasından biri olmalıdır. En güzel anları saklarsın.

Basit editör prosedürü

Uygulamayı kullanmak isteyen birkaç kişi için basit bir uygulama programı tasarlayın. Seyirciler için harika bir film yaratmak için düzenlemek istediğiniz video klibi kesinlikle yüklemeniz ve araç setini değiştirmeyle ilgili tüm işlevleri kullanmanız yeterlidir. Program, ürettiğiniz video kliplerdeki düzenleme özelliklerinin sayısını azaltmaz ve bu, filme yönelik herhangi bir işlevi kullanmakta özgür olduğunuz anlamına gelir.

music video editor vcut pro 1 music video editor vcut pro 2

Birçok gölge stiline sahip filtreler

Resim veya film düzenleme konusunda uzman olmasanız bile, uygulama, birçok farklı renk türüyle iyi bir video oluşturmayı mümkün kılar. Tipik filtre, en iyi video rengini elde etmek için sola sürüklemek veya parametre kulübünü uygun hale getirmek için kolayca parametrelere göre ayarlanır. Filtrede ondan fazla farklı video rengi vardır, örneğin klasik renkler, genç renkler veya doğanın renkleri, çevre… Bantladığınız video klip içeriğine bağlı olarak, aşk tarzı renklere sahip filtrelerden yararlanabilirsiniz. Oluşturduğunuz video klibi beğenin ve eşleştirin.

Filmler için altyazı oluşturun

Uygulamanın özel işlevi, altyazılı video klipler oluşturmanıza yardımcı olur. Uygulama tamamen videonun ses dosyalarına veya bu içeriği yazarak oluşturduğunuz alt yazılara uygun olarak alt yazı üretmektedir. Video klibinizin her yerden daha fazla kişi tarafından izlenmesini istemesi durumunda altyazı dilini değiştirebilirsiniz.

music video editor vcut pro 3 music video editor vcut pro 4

Ses, metin içeriği ekleyin ve çıkartmaları keşfedin

Ses deposu, günümüzün sosyal medya sistemlerinde son derece popüler birçok parça içerir, film ses dosyalarınızı oluşturmak için herhangi bir müzik veya ses videosu seçin. Ek olarak, filmi düzenlediğiniz işleve göre metin içeriği eklemek, kariyeri taşımak ve yakınlaştırmak veya uzaklaştırmak için işlevi kullanmak mümkündür. Komik mizahı arttırırken film için daha da fazla izlenim üretmek için, birkaç simge içeren çıkartma seti, gif, video klibin izlenimini artırır.

Filmin her dakikası inanılmaz derecede keskin HD yüksek kalitede tutulur, VCUT Pro MOD APK uygulamasıyla ilgili tüm etkili değiştirme özelliklerini görmek için VCUT Pro MOD APK’yı hızla indirin.


İndir (79.12 M)

Artık indirmeye hazırsınız VCUT Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanVIDEOSHOW Video Editor & Video Maker LTD.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir