Vatsunn
Vatsunn

Vatsunn v1.1 APK MOD (Premium) indir 2022


Vatsun APK , kullanıcılar istedikleri zaman herhangi bir yerde birden fazla WhatsApp numarasını izleme şansına sahip olacaklar. Kullanıcıların bu uygulamayı kullanmak için herhangi bir özel bilgiye veya beceriye ihtiyacı yoktur. Telefon numarası ekle

Android Android İletişim
5 ( 780 puan )
Fiyat: $0
İsim Vatsunn
Yapımcı Learydark Soft
Tür İletişim
Boyut 3MB
Versiyon 1.1
MOD Premium
Orjinal Google Play
Vatsunn is the most famous version in the Vatsunn series of publisher
Mod Version 1.1

İndir (3MB)

Vatsun APK , kullanıcılar istedikleri zaman herhangi bir yerde birden fazla WhatsApp numarasını izleme şansına sahip olacaklar. Kullanıcıların bu uygulamayı kullanmak için herhangi bir özel bilgiye veya beceriye ihtiyacı yoktur. Telefon numarası ekleme seçeneklerinde sadece izlemek istedikleri WhatsApp numarasını girmeleri yeterlidir. Sevdiklerinizi toplumsal medyanın kötü yanlarından korur. Özellikle aileler için çocuklar üzerinde tam bir emniyet denetimi kurmayı sağlar.

Vattsun Apk 2

Vatsunn APK Son Sürüm

Bu uygulamayı kullanırken aklınızda kalan bir şey, bu yazıda kısaca bahsettiğimiz farklı paketleri satın almanız veya abone olmanız gereken ücretli bir uygulama olmasıdır. Premium abonelik olmadan hiçbir numarayı izleyemezsiniz.

Vattsun Apk 3

Vatsunn APK Hile

Vatsunn listenize eklediğiniz kişilerin en son ne zaman görüldüğünü öğrenebilir ve çocuklarınızı sosyal medyanın olumsuz etkilerinden korumak için adımlar atabilirsiniz. Whatsapp için tasarlanmış kullanışlı bir anne baba kontrol uygulamasıdır. Çevrimiçi ve çevrimdışı durumlarda size ileti bildirimi gönderir. Anne baba testi yardımıyla çocuklarınızın çevrimiçi hareketlerini raporlama olanağı sağlar. Sadece son görülme değil içinde bir çok Premium özelliği barındırır.


İndir (3MB)

Artık indirmeye hazırsınız Vatsunn ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir