VALORANT Mobile
 VALORANT Mobile

VALORANT Mobile APK ( Tam Sürüm ) indir 2022

Riot Games tarafından piyasaya sürülen oyun, çekici oynanışıyla artık akıllı telefon platformunda VALORANT Mobile APK 'da mevcut . Oyuncular farklı silahlarla etkileyici seviyelerde yer alacak. Aynı zamanda, her karakterin oyunda farklı rollere sahip

Android Android Oyun
4 ( 979 puan )
Fiyat: $0
İsim VALORANT Mobile
Yapımcı RiotGames
Tür Oyun
Boyut BETA
Versiyon 1.0.0
MOD Tam Sürüm
Orjinal Google Play
VALORANT Mobile is the most famous version in the VALORANT Mobile series of publisher
Mod Version 1.0.0

Riot Games tarafından piyasaya sürülen oyun, çekici oynanışıyla artık akıllı telefon platformunda VALORANT Mobile APK ‘da mevcut . Oyuncular farklı silahlarla etkileyici seviyelerde yer alacak. Aynı zamanda, her karakterin oyunda farklı rollere sahip olduğu bu oyunun oynanışında bazı ilginç noktalar bulacaksınız. Yani bu, oyuncuların taktiklerini takım arkadaşlarına göstermeleri için bir fırsat.

valorant apk indir modkiwi com 1

GERÇEKÇİ BİR 3D ORTAM DENEYİMİ

Oyuncular, pek çok oyuncu arasında birçok silah savaşının gerçekleştiği, biraz fütüristik bir yönde tasarlanmış bir dünyaya girecekler. Oyunun daha önce ortaya koyduğu ve başlangıçta tanıttığı hedefi gerçekleştirmeye çalışacaklar. Aynı zamanda, oyun, birçok oyuncu için çekici bir oyuna ve çeşitli sayıda silaha sahiptir. Elbette herhangi bir oyuncu, oyundaki dünyayı deneyimlemek ve zaman içinde atış becerilerini geliştirmek için zaman ayıracaktır.

Oyuncular, karakteri birinci şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve kendilerini VALORANT Mobile’ın fütüristik dünyasına kaptıracaklar. Diğer birçok FPS oyununda olduğu gibi, oyuncular bu oyunun kontrolünü kavramak için kontrol düğmelerinin farklılaşması nedeniyle zaman alacaktır. CS: GO ve Overwatch’ın bazı unsurlarını birleştiren oynanışla oyuncular, her karakterin temel ateşleme düğmelerini ve benzersiz becerilerini bulacaklar. Bu nedenle oyunda refleks eğitimi bir zorunluluktur.

valorant apk indir modkiwi com 2

ETKİLEYİCİ ATIŞ SAVAŞLARI

Oyun tamamen anlaşılabilir, ancak tamamlamak için zaman ayıracaksınız. VALORANT Mobile’da oyuncular diğer oyunculara karşı 5vs.5 maçlara katılacak. Her iki tarafın da bu oyunda gerçekleştirmesi gereken bir görevi vardır ve genellikle patlayan bombayı koruma ve önleme etrafında döner. Aynı zamanda oyunun başında, oyununuz sırasında gerekli olduğunu düşündüğünüz bazı silahları veya eşyaları satın almak için belirli bir miktar paranız olacak.

Bu özellik, zaman içinde silahlarınızı kendiniz optimize edebileceğiniz CS:GO’ya benzeyebilir ve başka bir deyişle, istediğiniz diğer silahları deneyimlemekte özgürsünüz. Oradan, etkilendiğiniz bir silaha sahip olacaksınız ve onunla birçok farklı zorluğun üstesinden geleceksiniz. Ama sonunda, bir şey satın almak istiyorsanız, çok para kazanmanız gerekecek. Çok para kazanmanın yollarından biri de düşmanlarınızı alt etmeniz gerekecek.

Düşmanı öldürmenin birçok faydası olacak ve oyuncuların oyun sırasında gerçekleştirmesi gereken hedeflerden biri olarak görülebilir. Para kazanmanıza ve karakterin üç becerisinden birinin kilidini açmanıza yardımcı olmak için oyuncuların dikkat etmesi gereken iki ana avantaj olacak. Spesifik olarak, oyuncular paralarını karakterler için aksesuarlar ve satın alabileceğiniz erken oyun tabancasından daha yüksek stabiliteye sahip yeni silahlar satın almak için kullanacaklarında para kazanmak tamamen basit ve anlaşılırdır.

valorant apk indir modkiwi com 3

KARAKTERİN BECERİLERİNDEN FAYDALANIN

Oyuncuların VALORANT Mobile’da bulacağı unsurlardan biri, oynanışa ve yeteneklerine uygun olduğunu düşündüğünüz karakteri seçmektir. Deneyimleyeceğiniz birçok farklı karakter bulacaksınız ve her birinin savaşta kullanmanız için benzersiz bir özelliği var. Çoğu karakter, oyunun başında kullanılabilecek üç beceriden ikisine sahiptir ve zamanla oyundaki karakter için bazı beceriler satın alabileceksiniz.

Kalan yetenek kullanılamaz olacak ve sadece diğer oyuncuları öldürerek açılabilir. Bir karakteri öldürdüğünüzde, dış kenarı aydınlanır ve becerinin kilidini açmak için arka arkaya birçok oyuncuyu öldürmeniz yeterlidir. Ancak herkesin dikkate alması gereken bir şey, bu becerilerin doğru kullanımıdır. Bu becerileri yalnızca belirli bir süre için kullanabilir ve dükkanda bir sonraki yükseltmenize kadar bekleyebilirsiniz.

DENEYİM İÇİN ÇEŞİTLİ SİLAHLAR

Yukarıda bahsedildiği gibi, dükkanda bulmak ve deneyimlemek için birçok farklı silah türü bulacaksınız. Diğer FPS oyunlarına benzer şekilde tüfekler, keskin nişancılar ve daha birçok silah gibi birçok türde silah bulabilirsiniz. Bu silahların bir özelliği de daha etkileyici ve cilalı bir görünüme sahip olmalarıdır. Bu yüzden oyunun bağlamına mükemmel bir şekilde uyacak ve oyuna yeni bir deneyim getirecek.

valorant apk indir modkiwi com 4

Bir düşmanı öldürdüğünüzde silahının düşeceğini göreceksiniz ve onu alıp almama hakkınız var. Oynanış tamamen birbirinizi vurmakla kalmıyor, düşmanları yenmek için karakter becerilerinizi ve atış becerilerinizi birleştirmek için belirli avantajlar yaratacaksınız. Oradan, takım arkadaşlarını koordine edebilen ve destekleyebilen karakter seçimi de tamamen etkileyici hale geliyor. Böylece oyun, oyuncuların keşfedeceği tamamen çeşitli olacak.


İndir (BETA)

Artık indirmeye hazırsınız VALORANT Mobile ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir