USB Media Explorer
USB Media Explorer

USB Media Explorer v11.2.3 APK indir (Ücretsiz) 2022

USB Media Explorer, kullanıcılarına mükemmel kolaylık ve memnuniyet sağlayabilen bir uygulamadır. Doğrudan fotoğrafçılıkla ilgili bir işiniz varsa ve en iyi yardımcı programlara ihtiyacınız varsa, bu sizin için tamamen uygun bir uygulama olacaktır. B

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 162 puan )
Fiyat: $0
İsim USB Media Explorer
Yapımcı Homesoft LLC
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 4MB
Versiyon 11.2.3
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
USB Media Explorer is the most famous version in the USB Media Explorer series of publisher Homesoft LLC
Mod Version 11.2.3
Total installs 500,000+

USB Media Explorer, kullanıcılarına mükemmel kolaylık ve memnuniyet sağlayabilen bir uygulamadır. Doğrudan fotoğrafçılıkla ilgili bir işiniz varsa ve en iyi yardımcı programlara ihtiyacınız varsa, bu sizin için tamamen uygun bir uygulama olacaktır. Bu uygulamaya gelen kullanıcılar, çalışmalarını telefonlarında rahat ve hızlı bir şekilde ön izleme imkanı ile erişebilecek ve kullanabilecekler.

FOTOĞRAFLARI HIZLI GÖRÜNTÜLE

Fotoğrafçılar için fotoğraflar, sahip oldukları en değerli varlık olarak kabul edilebilir ve bu nedenle sanat eserlerini önemli bir ihtiyaç olarak görebilirler. Bu uygulama, bir telefon cihazına doğrudan USB veya kamera bağlantısına yalnızca birkaç dokunuşla işlerini önemli ölçüde daha hızlı yapmalarına yardımcı olacaktır.

USB Medya Gezgini USB Medya Gezgini

BİR VİDEO YAYINLAYIN

Resimlerin yanı sıra videolar da birçok kişinin beğendiği ürünler veya eserlerdir. Ve eğer kullanıcılar kendilerinin bir videosunu yayınlama olanağına sahip olacaklarsa, bu harika bir özellik olacaktır. Ardından, USB Media Explorer’ın son derece uygun bağlantı özelliği ile bu temel özellikleri olağanüstü hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmasına izin verin.

BELGELERİ GÖRÜNTÜLEME VE MÜZİK DİNLEME DESTEK

Belgeleri görüntüleyebileceğinizi veya doğrudan USB’den mobil cihazınıza müzik dinleyebileceğinizi hiç düşündünüz mü? Genellikle bu işlemlerin bilgisayara iletilmesi gerekir ve oradan verileri telefona aktarmanız gerekir. Ancak şimdi, teknolojik araştırmalar sayesinde, kullanıcılar bunu sadece birkaç adımda olağanüstü optimal ve basit bir şekilde yapabilirler.

USB Medya Gezgini

BİRÇOK DESTEK CİHAZI

Uygulamanın kullanıcılarına sunabileceği birçok harika özelliğin yanı sıra cihazı desteklemek de oldukça önemli olacaktır. Kullanıcıların uygulama indirme ihtiyaçları çok sayıda ve çok çeşitli olduğundan, uyumluluk oldukça endişe verici olacaktır. Böylece uygulama, Kart Okuyucular, Flash/Kalem Sürücüler, Kameralar3, Sabit Sürücüler2, MTP/UMS ses oynatıcıları5, Diğer Android cihazları4, Bazı DVD sürücüleri6 gibi birçok cihazı desteklediğinde de kullanıcılara yardımcı olacaktır.

BAĞLANTI İLE İLGİLİ SORULAR

Ancak uygulama üreticilerinin kullanıcılarına hatırlatmak istedikleri oldukça önemli bir şey. Bu doğrudan bir bağlantı uygulamasıdır ve bu nedenle uygulamanın en iyi şekilde kullanılabilmesi için gereksinimlerin karşılanması gerekir. Bu uygulama, çoğu cihazı bağlamak için bir MicroUSB OTG kablosu veya uygun bir USB C – USB adaptörü gerektirir.

USB Medya Gezgini

GÜZEL TASARLANMIŞ UYGULAMA ARAYÜZÜ

Kullanıcılarının en iyi kullanılabilirliğe sahip olması için ana özelliklerin yanı sıra arayüz de olacak. Güzel bir arayüze sahip, gözlemlenmesi, manipüle edilmesi ve hızlı erişime sahip uygulamalar ile çok önemli olacaktır. Bu, USB Media Explorer geliştiricilerinin, ürünleri için kullanmak üzere basit bir kullanıcı arabirimi, ancak çok yüksek işlevsellik tasarlamalarına yol açmıştır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulamayı kullanarak USB veya kameradaki fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde görüntüleme yeteneği.
  • Uygulamanın getirdiği benzersiz özellik, kullanıcıların doğrudan cihaza video akışı yapmasına yardımcı olabilir.
  • Uygulama aynı zamanda belgeleri kolayca görüntüleme veya müzik dinleme özelliği ile kullanıcılara destek olacak.
  • Uygulamanın kullanılabilirliğini en üst düzeye çıkarmak için diğer birçok cihaz da iyi bir şekilde desteklenecektir.
  • Kullanıcı arayüzü basit bir tarzda tasarlanmıştır ve kullanımı kolaydır.


İndir (4MB)

Artık indirmeye hazırsınız USB Media Explorer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir