Uphill Rush Water
Uphill Rush Water

Uphill Rush Water Park Racing v4.3.926 APK MOD (Sınırsız Para) indir 2022

Uphill Rush Su Parkı Yarışı, hızı gösteren ama yolda olmayan bir oyun mu? Harika, değil mi? Bu, şimdiye kadar oynayacağınız en çılgın oyun olabilir ve bir su parkında yarışmayı simüle eder. Gerçek hayatta deneyimlemiş olabileceğiniz birçok kural ve o

Android Android Yarış
5 ( 443 puan )
Fiyat: $0
İsim Uphill Rush Water
Yapımcı Spil Games
Tür Yarış
Boyut 97MB
Versiyon 4.3.926
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Uphill Rush Water is the most famous version in the Uphill Rush Water series of publisher Spil Games
Mod Version 4.3.926
Total installs 100,000,000+

Uphill Rush Su Parkı Yarışı, hızı gösteren ama yolda olmayan bir oyun mu? Harika, değil mi? Bu, şimdiye kadar oynayacağınız en çılgın oyun olabilir ve bir su parkında yarışmayı simüle eder. Gerçek hayatta deneyimlemiş olabileceğiniz birçok kural ve oynanış var ama bu oyunda çok daha zevkli. Diğer oyuncuların su arabalarını pist dışına çarparak bonus puanlarınız olacak; ne kadar çok araba çarparsa, geri alacağınız bonus puanları o kadar yüksek olur.

Uphill Rush Su Parkı Yarışı

EĞLENCE ÇOK OYUNCULU MOD

O tehlikeli su yolunda en uzun süre dayanacağından emin misin? Çılgın kurallar ve benzersiz su arabası çevirmeleriyle, kurallarda ustalaşmalı ve alanlar arasında konumları transfer etmeli, pistten düşmemek için hepsinde ustalaşmalı ve mümkün olduğunca çok puan kazanmalısın. Çılgın yarış arabanızda ustalık becerilerinizi gösterin ve pistlerin tadını çıkarın – güneşli bir günde su parkında ne unutulmaz bir deneyim.

Uphill Rush Su Parkı Yarışı

ÇOK SEVİYEYİ DENEYİM

Gerçek hayatta asla yaşamaya cesaret edemediğiniz çılgın anlarınızın tadını çıkarın, ancak Uphill Rush Su Parkı Yarışında en iyi oyuncu olabilirsiniz. Oyunda, kolay seviyelerden oyuncuları zorluk konusunda çıldırtan seviyelere kadar birçok seviye güncellendi. Her seviyede, her seviyedeki zorlukların üstesinden gelmeye çalışın; kendi kurallarını ve puanlama yöntemlerini alacaksınız.

Uphill Rush Su Parkı Yarışı

PROFESYONEL SÖRFÇÜ OLUN

Oyuncular, katılmak için çeşitli modlardan birini seçebilirler; özellikle çok oyunculu modda arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Ve harika, birçok seviyeden geçtiğinizde ve Uphill Rush Su Parkı Yarışı’ndaki zorluklara aşina olduğunuzda, sörf alanında usta olacaksınız. Sen kendin birçok beceri gösterecek ve diğer oyuncuları o çılgın su yolunda süpüreceksin. Birçok yarış yaratabilir, skor tabloları açabilir ve diğer birçok oyuncuyu yenebilirsiniz.

Uphill Rush Su Parkı Yarışı

YÜKSELTME BECERİLERİ

Uphill Rush Su Parkı Yarışına gelirken tüm yeteneklerinizi gösterin. Sörf alanında gerçek bir yarışçı olacaksınız. Mümkün olduğu kadar çok puan almaya çalışın ve çeşitli harika premium seviyelerin kilidini açın. Ne kadar yükseğe çıkarsanız, zorluk o kadar ilginç ve görevi tamamlama gereksinimi o kadar büyük olur. Ve kazanmak istiyorsanız, becerilerinizi geliştirmeli ve onları rakiplerinizi yenmek için kullanmalısınız.


İndir (97MB)

Artık indirmeye hazırsınız Uphill Rush Water ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSpil Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir