Unknown HERO
Unknown HERO

Unknown HERO v3.0.298 APK (Beceri Yok CD’si/Yüksek Hasar/Tanrı modu) indir


Unknown HERO Mod APK, tehlikeli canavarlarla doğrudan yüzleşmede süper keskin savaşlara sahip bir rol yapma oyunudur. Senin görevin onları yakalamak ve evcilleştirmek.

Android Android Oyun
4 ( 882 puan )
Fiyat: $0
İsim Unknown HERO
Yapımcı ImPlayer
Tür Oyun
Boyut 73.78 M
Versiyon 3.0.298
MOD Beceri Yok CD'si, Yüksek HSR, Tanrı modu
Orjinal Google Play
Unknown HERO is the most famous version in the Unknown HERO series of publisher ImPlayer
Mod Version 3.0.298
  • MENÜ MODU
  • Hasar çarpanı
  • Tanrı modu


İndir (73.78 M)

Sanatsal tasarımdan oyun tasarımına kadar insanlara zaten çok tanıdık gelen eğlenceli bir oyun hareketi ile Unknown HERO Mod APK. İnsanlara, oyuncuların güçlü hareket dizileri oluşturmak için operasyonları koordine etmelerini sağlayan basit bir operatörle ilişkili kapsamlı bir eğlence oyunu getiriyor. Video oyununa gelen insanlar, hedeflerine ulaşmak için maceraya atılan yeni bir şövalye rolünü oynayacaklar. Ancak, yolunuza çıkan tüm vahşi canavarlarla birçok engele göğüs germek için şövalye rolünü oynayacağınız için, aksiyon muhtemelen bugün daha zorlu olacak. En iyi şövalye olmak için tüm canavarları yok edin ve tüm engelleri aşın.

Bilinmeyen KAHRAMAN – Öğe tarım RPG'si.

PİKSEL GRAFİKLER

Etkili bir aktivite oyunu olup olmadığı, çevrimiçi oyunun oyuncular için yapabileceği hedef tarafından belirlenir. Genel olarak, insanlar, yüksek kalite açısından inanılmaz derecede etkili bir oyun deneyimi sağlayan pratik parlak resimlere sahip oyunlar tarafından çekilir. Yine de 2D piksel görüntüler, bu çevrimiçi oyunun getirdiği gerçeküstü gerçekçilik nedeniyle keskinliği nedeniyle insanlara yaklaşıyor. Spesifik olarak, pikselli görüntüler, son derece cihaz dostu olurken ve sürükleyici video oyun deneyimleri üretirken sorunsuz genel performans artışı sağlayarak ürününüzü optimize edebilir. Sanal dünya içinde cesur sanatsal eğlence ile gerçek zeka. Oyunun tamamında yer alan oyuncular, bunun gibi geleneksel görsellere sahip yarışmaları kazanmanın ilginç hissini yavaş yavaş deneyimleyecekler. Çevrimiçi oyunla eğlenirken size sağlayabileceği birçok avantajdan yararlanarak oyunun keyfini çıkarın. Bugünlerde maceraya ve bilgiye katılın.

Bilinmeyen KAHRAMAN – Öğe tarım RPG'si.

İLGİNÇ HİKAYE

Hikaye, oyunu şekillendirmeye ve oyuncu için belirli hedefler oluşturmaya yardımcı olduğu için oyunun temel bir parçasıdır. Hikaye anlatımı sayesinde, oyuncu çok sayıda farklı bölüme gidebilir ve ilginç yeni yerler bulabilir. Oyun, öncelikle ana kişilik olan şövalye ve yolculukları boyunca masallar arasında dönen bir olay örgüsüne sahiptir. Oyuna girin, hikayenin sizi amacı tamamlamak için çevrimiçi oyuna bağlı bırakmasına izin verin. Daha kolay harcayın ve masalı takip edin, oyun kararlılığını kendiniz keşfedin.

Bilinmeyen KAHRAMAN – Öğe tarım RPG'si.

BASİT OYUNCU KULLANIMI

Görüntü ve oynanış kadar basit olan video oyunu, yalnızca bazı hareket düğmelerinde ve saldırı düğmelerinde aşırı derecede hızlı bir oynanışa sahiptir. İnsanların genel oyuna uyum sağlamasına izin verir, belirli karakterlerini kolayca kontrol eder. Basit bir operatöre sahip olmak, aynı zamanda insanların güçlü yetenek kombinasyonları oluşturmasını kolaylaştırır, büyük estetik ve karışık beceriler nedeniyle önemli zararlar üretir. Eylemleri tanıyın, ardından kendinize sağlam bir yetenek dizisi geliştirin.

Bilinmeyen KAHRAMAN – Öğe tarım RPG'si.

ÇEŞİTLİ YETENEKLER

Video oyunu, özel yetenekler ve uygulamaların yanı sıra çeşitli yeteneklerle oyunculara güçlü bir motivasyon sağlar. Zorlukları tamamladığınızda ve savaş canavarlarını ziyaret etmekten korkanları seçtiğinizde bu yetenekleri kolayca yavaş yavaş elde edebilirsiniz. Yetenek seçimi, oyunu şekillendirdikleri ve savaş etkinliğini artırmak için birleştirilebildikleri için de önemli olabilir. Uygun becerileri seçin ve bugün canavarların üstesinden gelin.

Bilinmeyen KAHRAMAN – Öğe tarım RPG'si.

ARAZİ ZORLUKLARI

Sadece canavarlara karşı savaşmakla kalmıyor, aynı zamanda insanların birçok engele neden olabilecek farklı yüzey dizilerini de fethetmesi gerekiyor. Meydan okumanızda çok sayıda engel ve tuzak belirir ve zorluk derecesi sürekli olarak yükselir. Oyuncular, reflekslerini ve dövüş becerilerini artırmak için kendilerini canlandırmalıdır. Dövüş yeteneğinizi geliştirmenin yanı sıra, zorlu engelleri aşmak için tepkilerinizi eğitmeyi unutmayın çünkü bunlar aynı zamanda yolculuğunuzu fethetmede önemli bir faktördür.

ANAHTAR ÖZELLİKLER:

  • Minimalist denetleyici, oyuncuların düzenli olarak daha hızlı çalışmasını sağlayarak çevrimiçi oyunda enerji üretmek için daha iyi beceri geliştirmeye yardımcı olur.
  • Çarpıcı çevrimiçi oyun etkileri, her saldırı, beceri manipülasyonu ve oyun sırasındaki etkilere göre açık bir şekilde ayrılma eğilimindedir.
  • Enerjinizi yükseltin ve daha güçlü canavarlarla ileriye doğru savaşmanızı sağlayacak daha iyi ekipmanı keşfedin.
  • Savaş gücünü artırmak için bir dizi güçlü hareket oluşturun ve kendi yaptığınız güzel yeteneklerle canavarları alt edin.
  • Koşullara ve koşullara, harika seçeneklere ve çeşitli yeteneklere göre canavarlara karşı savaşmak için çeşitli yetenek birimleri seçilebilir.


İndir (73.78 M)

Artık indirmeye hazırsınız Unknown HERO ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir