UNKILLED
UNKILLED

UNKILLED v2.1.21 APK (Menü/Hasar, Tanrı Modu) indir


Bir zombi kıyametinden daha iyi ne olabilir? UNKILLED Mod APK - kendi hayatta kalan grubunuzu yönetebileceğiniz ve ölümsüz ordularıyla savaşabileceğiniz yer. Tamamlanacak çok sayıda görev ve zorlukla, oyundan asla sıkılmayacaksınız.

Android Android Aksiyon
5 ( 878 puan )
Fiyat: $0
İsim UNKILLED
Yapımcı MADFINGER Games
Tür Aksiyon
Boyut 404.87 M
Versiyon 2.1.21
MOD MEGA GEÇ
Orjinal Google Play
UNKILLED is the most famous version in the UNKILLED series of publisher MADFINGER Games
Mod Version 2.1.21
  • Maksimum gadget
  • Maksimum cephane


İndir (404.87 M)

UNKILLED MOD APK, hücresel platformla ilgili ünlü atış eylemi tarzı için bir oyundur. Yazar MADFINGER Games için bir ürün. Bu oyun yayınlanmadan önce. MADFINGER Games’i tüm ünlü çevrimiçi oyun Dead Trigger ile anlıyoruz. Bu oyun geliştirici unvanını aldı. Selefine kıyasla daha aşağı değil. UNKILLED, kurulduğunda hızla milyonlarca yükleme topladı. Çok sayıda 5* olumlu eleştiri topladı. Seleflerine kıyasla belki de daha aşağı olmadığını teyit ederek. Olağanüstü, klasik ateşli silah savaşlarıyla insanları baştan çıkarın. Oyun modunu açın. Oyuncular arkadaşlarına meydan okuyabilir. Uluslararası diğer oyuncularla değiş tokuş yapın. Gerçekten harika bir deneyim sunmak. CH play’e veya belki de App shop’a erişmek için oyun oynamak ücretsizdir. İndirin ve bizimle savaşın.

UNKILLED MOD APK İndir – Monster Extermination Task Energy

UNKILLED Moduna katılarak man joe’yu oynayabilirsiniz. Suçtan kaçınma, satın alma bakımı ve ülke çapında güvenlik için bu özel görevin kaptanına güç verildi. Aynı kategorideki diğer birçok oyundan daha zor olarak kabul edilen bir oynanış var. Atıcılık oyunları kategorisinde. Birçok oyunda oyuncu, zombileri öldürmek gibi kilit görevi yapabilir. Ancak bu oyunda sorun birkaç kat artıyor. Bu aşamada ölümsüz çok daha büyük gelişmiştir. Normal zombilere kıyasla. 5 kat daha büyük ve belki de 10 kat daha büyük olabilirler. Daha fazla saldırı enerjisi ve muhalefet. Sonuç olarak, UNKILLED‘da kazanmak zahmetsiz değildir. Kendi görev gücünüzü oluşturun. Her gün arkadaşlarla eğitim becerileri ve stratejileri. Personelinizi modern, ileri düzey silahlarla donatın.

Alet sistemi

UNKILLED MOD‘daki silah sistemi oldukça çeşitlidir. Karşılaşılacak çeşitli türler. Kavgaya katılan kişiler için birincil silah tabancadır. Bu araç kesinlikle çok ağır değil. Size son derece kolay bir şekilde yapmak mümkündür. Yüksek hareketlilik, düşman saldırılarından kaçmayı kolaylaştırır. Ak ateşli silah, hafif makineli ateşli silah, 6 kalp, M4A1, tanga, av tüfeği vb… birçok kişi tarafından kullanılan tipik ateşli silahlardır. Bu çok fazla yıkıcı güce sahip değil. Ancak başlangıç seviyesindeki her canavarı yakalamak için yeterlidir. Artan bir miktara ulaştığınızda. Daha güçlü, çok daha dirençli canavarlarla karşılaşmayı bekleyebilirsiniz. Şimdi her maç topunu, AWM, Kart98, vb… oluşturun. Ek olarak, başka silahlar da teslim etmelisiniz. Cephanenizin bitmesi veya felaket durumlarında kullanmanız gerekir. Bıçaklar, yaylar, el bombaları, vb… tam olarak seçeceğiniz şeydir. Savaşlarda taşımak için sırt çantanıza koyun.

Oynanış

Diğer aksiyon oyunlarıyla aynı standart oynanışa sahip olur. Yine de yazar, bu oynanış nedeniyle önemli bir fark yaratacağını belirtiyor. Ve MADFINGER Games bunu yapıyor. Ne zaman savaşırsanız, ateş seçeneğine basmanız gerekmez. Silah kullanıyorsanız, hepsini hedefin içine alın. Anında silahınız otomatik olarak alır, düşmana saldırır. Bu, oyuncuların manipülasyonu azaltmasına, çok daha iyi nişan almaya dikkat etmesine yardımcı olur. Manevra yapmak için karakterinizin kontrolünü elinize alın, Kuytu köşelerin arkasına saklanın. Düşmanın geçmesini bekleyin ve onları yok edin. Rakipler tür olarak çeşitlidir. Kişiliğinizi zırh birimleri ile donatın. Canavarın sorunlarını sizin için en aza indirmek için.

Çarpıcı fotoğraflar

Oyunu oynarken kişisel olarak kilit karakter olduğumu düşünüyorum. Gerçek silah savaşlarına katılın. 3B görsel arka plan, çevrimiçi oyunda artırılmış gerçekçilik düzeyi oluşturur. Size gerçek bir oyunun içine dalmak gibi kişisel bir deneyim sunar. Devasa gelişmiş zombi estetik tasarımı. Yepyeni bir deneyim, diğer birçok çekim aksiyon markasından daha çekici. Çok sayıda oyuncu ayrıca oyunun ses kalitesini öven yanıtlar bıraktı. Birinci sınıf 8D ses. Silah seslerinin, çığlık atan zombilerin, düşen yuvarlak mermilerin vb. etkileri… İnsanları çok daha şiddetli bir şekilde savaşmaya teşvik edin. Eğer söylediğim şeye inanmıyorsan. Ardından genel oyunu indirin ve test sürüşü yapın. Dikkatli olun yoksa bağımlı olabilirsiniz.

UNKILLED, aksiyon oyunları çekmeyi sevenleriniz için oldukça uygundur. Canavarları yok etmek için bir silahlı mücadelede arkadaşlarınıza katılın. Virüs durumu her yere dağılıyor. Savaşmanız ve hastalığı düzgün bir şekilde ele almanız gerekecek. Dövüş silahlarını kullanmak, canavarların erkeklere ve kadınlara zarar vermemesini sağladı. UNKILLED MOD savaşını son havaya doğru kurun.


İndir (404.87 M)

Artık indirmeye hazırsınız UNKILLED ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMADFINGER Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir