Universe In A Nutshell
Universe In A Nutshell

Universe in a Nutshell v1.3.0 APK indir (Ücretsiz) 2022


Sadece astronomi severler için, Özetle Evren, katılımcılara geniş evren hakkında bilgi edinmeleri için doğru bilgiler verir. Kullanıcılar kendilerini galaksiye ve yıldızlara kaptırmaktan memnun olacaklar. Yayıncı Wait Ama Why & Kurzgesagt, kullan

Android Android Eğitim
5 ( 596 puan )
Fiyat: $0
İsim Universe in a Nutshell
Yapımcı Wait But Why & Kurzgesagt
Tür Eğitim
Boyut 155MB
Versiyon 1.3.0
MOD ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
Universe in a Nutshell is the most famous version in the Universe in a Nutshell series of publisher Wait But Why & Kurzgesagt
Mod Version 1.3.0
Total installs 50,000+

İndir (155MB)

Sadece astronomi severler için, Özetle Evren, katılımcılara geniş evren hakkında bilgi edinmeleri için doğru bilgiler verir. Kullanıcılar kendilerini galaksiye ve yıldızlara kaptırmaktan memnun olacaklar. Yayıncı Wait Ama Why & Kurzgesagt, kullanıcılar için mükemmel deneyimi yaratabilmek için son derece titiz bir araştırma yaptı. Evrendeki yerinizi keşfetmek, bu uygulamanın kullanıcılara sunduğu heyecan verici ve benzersiz bir şeydir.

Özetle Evren

ASTRONOMİ SEVERLERİN DÜNYASI

Astronomiyi sevenler için hayatları sürekli evrenle ilgili soruların cevaplarını arıyor. Evrenle ilgili hangi bilgiler güncellenirse güncellenir, astronomi severler her zaman kavrar. Kullanıcıların bu ihtiyacını karşılayan yayıncı, kullanıcıların keşfetmesi için bir bilgi hazinesi içeren Özetle Evren’i yarattı.

Astronomi, bilim adamlarının, ilgilenen insanlara doğru bilgi getirmek için evrendeki her bir değişikliği her zaman öğrendiği bir alandır. Uygulamaya gelince, kullanıcılar yıldızların uçsuz bucaksız dünyasında yer alacak ve en küçük değişiklikleri bile görecekler. Katılımcılar, görkemli galaksiyi en basit şekilde keşfetme yolculuğuna kendilerini kaptıracaklar. Kullanıcılar, kolay işlemleri kullanarak uygulama aracılığıyla evrene adım atabildiler.

Özetle Evren

SON DERECE BÜYÜK VE GÜZEL GALAKSİYİ KEŞFEDİN

Çok sayıda astronomi sever ile bu uygulamanın kullanıcılar tarafından yaygın olarak aranması şaşırtıcı değil. Bunun nedeni, uzay kaşiflerinin güzel gezegenlerden oluşan bir dünyaya girme deneyimine can atacak olmalarıdır. Yayıncının gelişmişliği ile uygulamanın görüntü sistemi yüksek kalitede oluşturulmuş ve inanılmaz gerçekçi hareketler getiriyor. Özetle Evren, hoş ve hayali bir 3D arka plan üzerinde galaksilerin, gezegenlerin ve milyonlarca yıldızın görüntülerini oluşturur.

Ayrıca, görüntü oluşturulduğu için, kullanıcılar gizemli evrendeyken yaşamı hissedebilirler. Ünlü araştırmacılar tarafından evren hakkında ortaya çıkan görüntülere dayanan uygulama, gerçek hayattaki görüntülerle ilişkili gezegenlerin görüntülerini oluşturur. Kullanıcılar, evrendeki heyecan verici şeyleri görmekten ve sürekli aramaktan memnun olacaklardır.

Özetle Evren

İSTİSNAİ HAYVANLAR HAKKINDA BİLGİ SAĞLAYIN

Harika bir kullanıcı deneyimi sağlayan bir uygulama, yalnızca Özetle Evren bize soyu tükenmiş hayvanlar hakkında kullanışlı bilgiler sağlar. IUCN Kırmızı Listesinde soyu tükenmiş hayvanlar her zaman ilgilenenlerin sürekli aradığı isimler olmuştur. Bu uygulamaya katıldığınızda, kullanıcı evreni görmek ve görmek için bir karaktere dönüşecektir.

Ve kesinlikle, kullanıcılar soyu tükenmiş hayvanları gözlemleyebilecek ve öğrenebilecekler. Mamut ve dinozor gibi soyu tükenmiş hayvanlar çok canlı ve gerçekçi bir şekilde tasvir edilmiştir. Sadece resimlere bakarak bu hayvanları nasıl anlayabilirsiniz? Bu uygulamanın kullanıcılara açıklayacağı soru da bu; Uygulama, hayvanların büyüklüğü ve yaşam süresi, gelişimi ve neslinin tükenme nedeni ile ilgili en doğru bilgileri getiriyor. Nesli tükenme nedenlerinden, kullanıcılar kısmen anlayacak ve hayvanların varlığını koruma konusunda daha çevre bilincine sahip olacaklardır.

Özetle Evren

HEYECAN VERİCİ UZAY SEYAHAT YOLCULUĞU

Özetle Evren, oyunculara büyükten mikroskobik nesnelere gerçekçi bir şekilde bakmaları için zamanda yolculuk yapan bir uzay yolculuğu deneyimi sunar. GIGAPERSEC, SPACE VOID, HERCULES-CORONA BOREALIS vb. gibi kullanıcılara yeni bilgiler getirmek için uygulanan yüzlerce nesne var… Birincisi, evrenin muhteşem manzarasını deneyimleyebilmek. Kullanıcıların uygulamaya bağlanabilmeleri için oturum açma bilgileri gerekir.

Ardından, sadece basit dokunuşlarla, kullanıcılar evrendeki görmek istedikleri herhangi bir öğeye erişebilecekler. Uygulama, her ayrıntının doğru görüntülerini sağlar. Ekranda görünen yıldızların konumu da gerçeğe karşılık gelecektir. Kullanıcılar, uygulamanın hesaplamalarıyla gerçek bir gezegenden ne kadar daha minyatür insanın olacağı gibi kesin bilgileri bilecek.

Sadece çok nazik dokunuşlar ve dokunuşlarla, kullanıcılar yıldızların dünyasına dalacaklar. Kullanıcılar, evrendeki tüm benzersiz bilgileri uygulama aracılığıyla öğrenecekler. Ufak detaylarda dahi uygulama bilgileri dikkatli ve doğru bir şekilde getiriyor. Özetle Evren, kullanıcıların yaratıklar ve kara delikler hakkında inanılmaz sırları ortaya çıkarmasına olanak tanır.


İndir (155MB)

Artık indirmeye hazırsınız Universe in a Nutshell ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir