Unified Remote Full
Unified Remote Full

Unified Remote Full v3.20.0 APK + MOD (Yamalı) indir 2022


Unified Remote, bilgisayarınızı uzaktan kontrol edebilen modern bir uygulamadır. Kullanıcıları, kullanımı kolaylaştırmak için 90'dan fazla özel programla destekler.

Android Android Araçlar
5 ( 329 puan )
Fiyat: $0
İsim Unified Remote Full
Yapımcı Unified Intents
Tür Araçlar
Boyut 8M
Versiyon 3.20.0
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Unified Remote Full is the most famous version in the Unified Remote Full series of publisher Unified Intents
Mod Version 3.20.0
Total installs 500,000+
 • Kök veya Lucky Patcher veya Google Play Modded gerekmez;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafik kaynakları;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;


İndir (8M)

Bilgisayarınız için uzaktan kumanda arıyorsanız, bu sizin için mükemmel bir seçimdir. Bu sayede film izlemek veya müzik dinlemek istediğiniz durumlarda zamandan ve emekten büyük ölçüde tasarruf edeceksiniz. Özellikle, tüm dosyaları yakından verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olacaktır.

Birleşik Uzaktan Kumanda

SUNUCU KURULUMU KOLAY VE UYGULAMA ÇALIŞIYOR

Unified Remote’a sahip olduğunuzda tembel olma hakkınız vardır. Tek bir yerde oturmanız gerekiyor ve sunucuyu gereksinimlerinize göre olabildiğince hızlı çalışacak şekilde kolayca kontrol edebilir ve ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, sunucuları son derece etkili bir şekilde otomatik olarak algılayarak ağınızdaki sunucuları bulmayı kolaylaştırır. Bu, özellikle bu uygulama yalnızca Windows, Mac ve Linux için mevcut olduğundan. Bu nedenle kullanmadan önce bu notları dikkate almalı ve dikkatlice gözden geçirmelisiniz.

SUNUCU ŞİFRESİNİ KORUMA VE ŞİFRELEME İŞLEVİNE SAHİPTİR

Unified Remote size eksiksiz sunucu koruması ve gizliliği sağlar. Senden başka kimse erişemez. Sunucunuzun güvenliğini artırmak için kendinize gizli bir şifre belirleyin. Bunun gibi güvenli bir koruma sistemi ile çok fazla endişelenmenize gerek yok; bunun yerine, tüm önemli verileri ve dosyaları burada koruyacağımızdan emin olun ve rahatlayın.

Birleşik Uzaktan Kumanda

NET, SEZGİSEL VE ​​BASİT ARAYÜZ

Unified Remote’un grafik tasarımcısı, kullanıcılara basit ve hafif bir arayüz sağladı. Tüm bilgi ve içerik, en basit ve görülmesi kolay bir şekilde görüntülenerek, kullanıcıların bu sadelikten oldukça etkilenmesini sağlar. Ayrıca, bu onların temel adımlardan yetkin bir şekilde kullanmalarını kolaylaştırdı. Herhangi bir uygulamayı amaçlarınıza ve tercihlerinize göre uzaktan kontrol edin.

SİZE 90’DAN FAZLA UZAKTAN KUMANDA VERİR

Bu uygulama, 90’dan fazla uzaktan kumanda programını keşfetmenize izin verdi. Buna fare ve klavye, sunumlar, medya oynatıcılar ve keşfetmenizi bekleyen daha birçok heyecan verici program dahildir. Her kullanıcının amacına bağlı olarak müzik, çevrimiçi TV veya sosyal paylaşım siteleri gibi favori uygulamalarını en doğal ve erişilebilir şekilde uzaktan kontrol edebilirler.

Birleşik Uzaktan Kumanda

BLUETOOTH CİHAZLARLA EŞLEŞTİRMEK BASİTTİR

Unified Remote, Bluetooth ile sunucu arasında en basit ve en iyi bağlantıyı oluşturmak için otomatik olarak Bluetooth’unuza bağlanma yeteneğine sahip olacaktır. Ek olarak, ağlara yapılan referansların sıkı ve güvenli bir şekilde bağlandıklarına dikkat etmeli ve kontrol etmelisiniz. Ayrıca titreşim kontrol modunu isteklerinize göre seçme hakkına da sahipsiniz. Yetkili bir kullanıcı olun ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için modern özellikleri nasıl kullanacağınızı bilin.

HAYATTA BİRÇOK FAYDA SAĞLAR

Bu uygulamada Spotify, iTunes veya Google Music gibi bazı ünlü uygulamalar aracılığıyla ilgi çekici müzik kaynaklarına sahip olma hakkına sahipsiniz. Buraya gelin ve keyfini çıkarın ve yavaş yavaş büyüklüğünü hissedin. En sevdiğiniz şarkıları dinlemekte özgürsünüz. Ayrıca, filmleri kaydetmek ve en güzel ve benzersiz video kasetlerini oluşturmak için BSPlayer, Windows Media Player vb.’yi de kullanabilirsiniz. Ayrıca bir film tutkunuysanız Youtube, Netflix,… ve daha birçok seçkin uygulamaya gelin.

Birleşik Uzaktan Kumanda

ANA ÖZELLİKLER

 • Unified Remote’ta bulunan sunucuyu ve yüzlerce uygulamayı birkaç temel adımda kolay ve hızlı bir şekilde kurmanıza izin verilir.
 • Birçok kullanıcının güvendiği yüksek güvenlik işlevi ve itibarı ve başkalarının sunucunuza erişememesi için kendinize gizli bir şifre belirlemelisiniz.
 • Bu uygulama yalnızca Windows, Mac veya Linux gibi önde gelen işletim sistemleri için mevcuttur, bu nedenle kullanmadan önce tüm bilgileri dikkatlice okumanız gerekir.
 • Her zamankinden daha eğlenceli ve rahat bir şekilde keşfetmenize ve deneyimlemenize olanak tanıyan 90’dan fazla yeni ve modern uzaktan kumanda programı sunar.
 • Basit, sezgisel bir arayüzün keyfini çıkarın ve tüm içerik ve bilgiler en hassas şekilde görüntülenerek kullanıcıların kullanımını kolaylaştırır.
 • Uzaktan işlemlerle tüm cihazları hızlı bir şekilde kontrol edebildiklerinde, sizin için çok zaman kazanın ve kullanıcıların kendilerini çok mutlu ve rahat hissetmelerini sağlayın.


İndir (8M)

Artık indirmeye hazırsınız Unified Remote Full ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir