Underworld Office
Underworld Office

Underworld Office v1.3.9 APK indir (Tam Oyun) 2022


Underworld Office, oyuncuların Eugene'in yolculuğunu takip edeceği hikaye odaklı bir oyundur. Çevresindekilerle konuşmakta zorlanınca iletişim sorunu yaşayan çocuk, yabancı bir yere götürüldü. Aynı zamanda, korkunç varlıklar ve önemli seçimler her za

Android Android Macera Oyunları
4 ( 660 puan )
Fiyat: $0
İsim Underworld Office
Yapımcı Buff Studio (Story Games Calm Games)
Tür Macera Oyunları
Boyut 101
Versiyon 1.3.9
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
Underworld Office is the most famous version in the Underworld Office series of publisher Buff Studio (Story Games Calm Games)
Mod Version 1.3.9
Total installs 10,000

İndir (101)

Underworld Office, oyuncuların Eugene’in yolculuğunu takip edeceği hikaye odaklı bir oyundur. Çevresindekilerle konuşmakta zorlanınca iletişim sorunu yaşayan çocuk, yabancı bir yere götürüldü. Aynı zamanda, korkunç varlıklar ve önemli seçimler her zaman gözünüzün önünde olacak ve arzu ettiğiniz yola ulaşmak için onları aşmanız gerekiyor.

Yeraltı Ofisi

EUGENE’NİN YERALTI DÜNYASI YOLCULUĞU

Hikaye, oyuncunun Yeraltı Dünyası Ofisinde Eugene’in rüyasında kaybolmasıyla ve garip sözler gördüğünde uyanmasıyla başlar. Okula devam ediyor ve oyuncu diğer insanlardan oldukça ayrı olduğunu görebiliyor. Trende hiçbir şey söylemedi, sınıfa gitmedi, kimseyle konuşamadı. Bu nedenle bazen neden yaşadığını veya hayalet olup olmadığını da kendine soruyor. Akşama kadar parkta kaldı ve geri dönmek için denizaltıyı kullanmaya devam etti.

Denizaltıyı kullanırken, istasyonunu atladı ve insan figürü olmayan oldukça garip bir istasyona geldi. Aynı anda garip bir ses duydu ve ipucu aramaya başladı. Bir yere gitti ve kapıyı açmaya başladı ama ne yazık ki bir hayalet belirmeye başladı ve koşarak bir kapı buldu. Oradan, ruhu ve bedeni ikiye bölündü ve canavarlar ona saldırmadan önce garip bir kişi onu kurtardı.

Yeraltı Ofisi Yeraltı Ofisi

ALT DÜNYAYI KEŞFEDİN VE DOĞRU SEÇİMLER YAPIN.

Underworld Office’te oyuncular, bir mesajlaşma uygulaması gibi tamamen tanıdık bir arayüzle görsel bir romanın ayrıntılarını okuyacaklar. Tüm olaylar ve eylemler burada anlatılıyor, böylece oyuncular kolayca ulaşabilir ve aşağıdaki gizemleri ortaya çıkarmak için zaman harcayabilir. Aynı zamanda, görüntüler ve animasyonlar da ortaya çıkıyor ve yolculuğunuzu daha heyecanlı hale getiriyor ve hikayenin anlamını öğreniyor.

Hikayeye odaklanan bir oyundur, bu nedenle oyunun bilgilerini okuyacak ve ona ilgi duyacaksınız. Aynı zamanda, kararlarınızı dayandırabileceğiniz ve vereceğiniz verilerdir. Bu oyunda her kararın bir anlamı var ve bu oyunun sahip olduğu aşağıdaki tamamen gizemli gelişmeleri size getirecek. Aynı zamanda, mevcut durum için hangisinin uygun olduğunu bilemezken bazı seçenekler sizi birkaç saniyeliğine merakta bırakıyor.

Bu oyunun sahip olduğu ilginç bir nokta, farklı ifadelere ve durumlara karşılık gelen karakterlerin avatarlarının değişmesidir. Eugene’in yeraltına inerken şüphesini ve kafa karışıklığını görebilirsiniz ve ruhu ortaya çıktığında ceketi de renk değiştirir.

Yeraltı Ofisi Yeraltı Ofisi

KEYİF ALACAĞINIZ ÇEŞİTLİ SONLAR

Underworld Office’de keşfetmek için zaman harcayacağınız birçok farklı son bulacaksınız. Bu farklılıklar seçimlerinizle alakalıdır ve farklı gelişmelerle birçok seçeneğiniz olacaktır. Aynı zamanda, oyundaki tüm olasılıkları bulmanız ve oyunun etkileyici olay örgüsünü yeniden deneyimlemeniz gerektiğinde hikaye odaklı türün özelliklerinden biridir.

Eugene’nin Yeraltı Dünyasını keşfetme yolculuğu, oyunculara aşağıdakiler gibi birçok heyecan verici şey getiriyor:

  • Eugene adında sıradan bir çocuğun Yeraltı Dünyası’na seyahat edip korkunç varlıklarla yüzleşmesi sürprizlerle dolu bir yolculuk.
  • Hikaye ayrıntıları, oyuncuların etkileyici çizimleri kolayca güncelleyebilecekleri mesaj arayüzü aracılığıyla gönderilir.
  • Avatar değişikliklerini gözlemleyerek karakterin psikolojik gelişimlerini de takip edebilirsiniz.
  • Bu yolculuk her zaman oyuncuların dikkatini çeker ve herhangi bir unsuru görmezden gelmelerini ve kafa karıştırıcı seçimler yapmalarını imkansız hale getirir.
  • Her seçimin kendi olanakları vardır ve bu oyunda keşfedebileceğiniz birden fazla yol yaratır.


İndir (101)

Artık indirmeye hazırsınız Underworld Office ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBuff Studio (Story Games Calm Games)

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir