Unciv
Unciv

Unciv v4.1.3 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Unciv, oyuncuların diğer ırklarla savaşmak veya zorlu ortamlarda hayatta kalmak için en güçlü ve etkili insan medeniyetini genişletmeleri ve geliştirmeleri için karmaşık bir medeniyet inşa etme simülatörüdür.

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 895 puan )
Fiyat: $0
İsim Unciv
Yapımcı Yair Morgenstern
Tür Strateji Oyunları
Boyut 11MB
Versiyon 4.1.3
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Unciv is the most famous version in the Unciv series of publisher Yair Morgenstern
Mod Version 4.1.3
Total installs 500,000+

İndir (11MB)

Unciv, herkesin yeni bir insan uygarlığı araştırması ve yaratması için en karmaşık ve derinlemesine ekonomik strateji oyununu sunar. Ayrıca, sürükleyici deneyimler için etkileyici genişlemeye sahip bir dünya inşa eden simülasyon unsuruna sahiptir. Grafik kalitesi basit ve kullanıcı dostu olmasına rağmen oynanışı ve gerçek zamanlı gelişimi her şeyin merkezinde yer alıyor.

Unciv

GERÇEK ZAMANLI EKONOMİK STRATEJİ OYUNU

Unciv’deki oyuncunun görevi, sıfırdan yeni bir medeniyet yaratmak ve onu en müreffeh ve modern olmak için yavaş yavaş geliştirmektir. Bu arada, hala çevresel faktörlerden hayatta kalmak veya insanlık için yeni başlangıçlar yaratmak zorundalar. Bu nedenle, her süreç karmaşıktır ve en karmaşık ama derin taktiksel oyunun tadını çıkarmaları için çok fazla eğlence vardır.

DOSTU VE DETAYLI ARAYÜZ

Akışkan zengini oyun oynamanın yanı sıra, oyunun arayüzü, oyuncuların oyunun hızına hızla yetişmeleri için iyileştirildi ve düzenli hale getirildi. Ayrıca, yönetimi daha rahat ve verimli hale getirmek için bilgileri görüntüleme veya işleri düzgün bir şekilde düzenleme konusunda esnektir. Oyuncular, işlevlerini veya istatistiklerini ayrıntılı olarak etkinleştirmek için arayüzdeki belirli konumlara doğrudan dokunabilir.

Unciv

BAŞLANGIÇ İÇİN BİRÇOK ÜLKE VE BÖLGE

Yeni bir medeniyete başlamadan önce Unciv, oyuncunun başlaması için birçok ırk, ülke ve bölge tanıtacak. Her ülkeyle ilgili heyecan verici olan şey, çevresel koşullarla ilgili birçok dezavantajı veya faydasının olması ve oyuncunun başlamak için herhangi bir ülkeyi seçebilmesidir. Getirdikleri performansa veya istatistiklere bağlı olarak, yönetim tarzı veya medeniyet gelişimi önemli ölçüde değişecektir.

GELİŞTİRME İÇİN KUSURSUZ KONTROLLER

Tek tek ülkelerdeki bölgeleri veya önemli pozisyonları yönetmenin karmaşıklığı, çeşitli gözlem becerileri gerektirir. Bu nedenle oyun, her şeyi kontrol altında tutmaya çalışırken her şeye rahatça göz kulak olmak için akıcı ve pürüzsüz bir kontrol mekanizmasına sahip olacak. Ayrıca belirli bir alana odaklanmak yerine krallıkların genişlemesine yardımcı olur ve medeniyetin gelişimin gerisinde kalmasına neden olur.

Unciv

KAPSAMLI YÜKSELTME SİSTEMLERİ VE ARAŞTIRMA AĞACI

Yükseltme sistemi, oyuncuların medeniyetlerini en üst seviyeye çıkarmaları için her şeyin anahtarı ve kalbidir. Unciv, oyuncuların zaman içinde yükseltmeleri veya uyum sağlamaları için din, eğitim, sağlık ve daha fazlası gibi bir krallığın ihtiyaç duyduğu birçok alanı ve önemli unsurları kapsar. Sadece bu değil, aynı zamanda krallığı her zaman müreffeh kılmak için birçok sürekli değişiklikle birlikte her şeyi mükemmel ve eksiksiz bir şekilde dengelemeye çalışmak zorundalar.

BAŞKA KRALLIKLARLA SAVAŞ SAVAŞI

Oyuncu tüm platformları iyi belirledikten sonra, birçok yöntemle bölgesel genişleme yapabilir: savaş, diplomasi ve üstünlük. Savaş sistemi, her şeyin önemli olduğu ve oyuncunun her özellikten en iyi şekilde faydalanması gereken gerçek zamanlı bir strateji oyunundan tamamen farklıdır. Savaş daha uzun sürecek olsa da, zafer diplomatik konuşlandırma yöntemlerine dayanmaktadır.

Unciv

Unciv, oyuncuların sürekli olarak daha iyi şeyler için bir şeyler değiştirmesine rağmen, yeni kavramlar aracılığıyla en müreffeh uygarlığı yaratabilecekleri en karmaşık ama eğlenceli strateji oyunlarından biridir.

  • Oyuncuların ilkel çağdan derin ve güçlü bir medeniyet geliştirmeleri için en karmaşık ama büyüleyici ekonomik strateji oyunu.
  • Oyuncular için olağanüstü ve bileşik faktörlere sahip geniş araştırma sistemi, iyi gelişmiş bir krallık için çeşitli yollar tasarlar.
  • Kapsamlı bir kişiselleştirme ile pürüzsüz bir his verirken en iyi deneyim için düzgün ve muhteşem bir şekilde tasarlanmış arayüz.
  • Güçlü bir birleşik krallık veya imparatorluk kazanmak için tüm kaynaklarını, parasını ve gücünü elde etmek için diğer ülkelerle çeşitli yöntemlerle savaşlar yapın.
  • En ufak bir fırsat veya avantajla bile gelişmeye başlamak için farklı özelliklere, avantajlara ve tekliflere sahip birden fazla acemi krallığı.


İndir (11MB)

Artık indirmeye hazırsınız Unciv ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir