Ultraman
Ultraman

Ultraman: Fighting Heroes v4.0.0 APK indir (Hasar/Savunma Çarpanı) 2022

Birbirinden özgün ve yeni çizgi film karakterleri ile yoğun savaşlara katılmayı seven biriyseniz bu oyunu kaçırmamalısınız. Burada canlandırıcı ve yakıcı eğlence anlarının tadını çıkaracaksınız. Parlak bir kahraman ol, evrenin barışını koru ve karanl

Android Android Aksiyon
4 ( 167 puan )
Fiyat: $0
İsim Ultraman
Yapımcı JoyMore Inc
Tür Aksiyon
Boyut 1.1GB
Versiyon 4.0.0
MOD Hasar/Savunma Çarpanı
Orjinal Google Play
Ultraman is the most famous version in the Ultraman series of publisher JoyMore Inc
Mod Version 4.0.0
Total installs 100,000+

Birbirinden özgün ve yeni çizgi film karakterleri ile yoğun savaşlara katılmayı seven biriyseniz bu oyunu kaçırmamalısınız. Burada canlandırıcı ve yakıcı eğlence anlarının tadını çıkaracaksınız. Parlak bir kahraman ol, evrenin barışını koru ve karanlığın güçlerini alt et.

Ultraman: Savaşan Kahramanlar

PVP SAVAŞLARINI EĞLENCELİ BİR ŞEKİLDE DENEYİM

Ultraman’e gelen oyuncular, gerçek zamanlı savaşlara en eğlenceli şekilde katılma ve deneyimleme fırsatına sahip olacaklar. Tüm düşmanlarınız her zaman etrafta gizlenecek ve her an size saldırabilir, bu nedenle her durumda her zaman tetikte ve tetikte olmanız gerekir. Çok öznel olmayın, bunun yerine proaktif olun ve ani tehlikeli durumlarda iyi tepki verin. Yaratıcılığınız ile kuvvetlerinizi düzenleyin ve düşmana doğru zamanda saldırın. Düşmanın bu noktalara ulaşmada ihmal ettiği ve tam bir zafer elde ettiği delikleri ve boşlukları bulun.

Ultraman: Savaşan Kahramanlar

CESUR VE SAĞLAM BİR ULTRAMAN EKİP OLUŞTURUN

Savaşı daha etkili hale getirmek için ekibinizi tüm tehlikeli durumlarda birbirinize destek olacak ve destekleyecek şekilde oluşturmalısınız. Bu ekipte sağlam vücutlara sahip ünlü kahramanları tanıma ve tanışma fırsatı bulacaksınız. Ayrıca güçleri son derece saygındır ve hafif bir darbe bile tüm rakipleri korkutur. Ayrıca, düşmanı yenmek için onları daha yenilikçi ve işlevsel hale getirmek için kahramanları düzenli olarak yükseltmeli ve yenilemelisin.

Ultraman: Savaşan Kahramanlar

CANLI GRAFİKLERİN KEYFİNİ ÇIKARIN VE ÇEŞİTLİ KAHRAMAN KARAKTERLERİNİ KEŞFEDİN

Bu oyun yapımcısı, oyunculara stresli çalışma saatlerinden sonra zihinlerini rahatlatmak için neşe ve rahatlık veren olağanüstü taze ve canlı bir grafik yarattı. Etraftaki her sahnenin çok görkemli ve göz alıcı göründüğü gösterilmiştir. Ayrıca kahraman karakterler de güçlü bir vücuda sahiptir ve güzel zırhlarla donatılmıştır. Bu zırh katmanı sayesinde oyuncular her şiddetli savaşta hasarı azaltacak. Ayrıca her kahramanın farklı kişilikler ve özellikler taşıyacağını da bilmelisiniz. İnsanlarını daha iyi anlamak için daha derine inelim.

Ultraman: Savaşan Kahramanlar

SESLENDİRME SİSTEMİ İLE DESTEKLENMİŞTİR

Ultraman, oyuncuları bir dizi animasyonlu modelle bir savaş alanı deneyimine getirecek. Bu oyunda seslendirme sistemi de olduğu için çok memnun kalacaksınız. Karakterler birbirleriyle arkadaşça konuşur ve oyuncuların her hikayedeki içeriği daha iyi anlamalarına yardımcı olur. İçinizdeki karanlık gizemleri keşfedin ve bu dünyada özgürlüğü ve huzuru yeniden kazanın.

YARATICI OLUN VE OYNAMAK İÇİN YENİ YOLLAR BULUN

Birçok düşmandan gelen birçok farklı zorluk ve zorlukla karşılaştığınızda, akıllı bir oyun tarzı bulmanız ve bu oyunu fethetmek için en keskin planı geliştirmeniz gerekir. Her insanın, aynı amaca sahip olduğu sürece, farklı oynama biçimleri yaratma ve ortaya koyma hakkı vardır: insanlık için barışı korumak. Yaratıcı olmaktan çekinmeyin ve fikirlerinizi temellendirin ve doğru çözümleri bulun.

Ultraman: Savaşan Kahramanlar

BAZI TEMEL ÖZELLİKLER

  • Dünyayı geri kazanmak için birçok yetenekli kahramanla güçlü bir savaş alanını deneyimleyin.
  • Aynı anda birçok karmaşık zorlukla karşı karşıya kalırken, bunları en rahat ve nazikçe aşmanın bir yolunu bulmanız gerekir.
  • Yetenekli ve enerjik süper kahramanların çarpıcı grafiklerinin keyfini çıkarın, birçok oyuncunun dikkatini çeken bir vurgu yaratın.
  • Oyunculara her hikayenin içeriğini daha iyi anlamalarını sağlayan net ve düşünceli bir seslendirme sistemi var.
  • Tüm düşmanları en kısa sürede yenmek için birlikte çalışacak güçlü bir kahraman ekibi oluşturun ve kendiniz oluşturun.


İndir (1.1GB)

Artık indirmeye hazırsınız Ultraman ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJoyMore Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir