Ultra Volume Control Styles
Ultra Volume Control Styles

Ultra Volume Control Styles v3.6.8 APK + MOD (Pro Kilitsiz) indir 2022


Ultra Ses Kontrol Stilleri, cihazınızdaki sesin daha hızlı, daha kolay ve daha düzgün kontrolü için çok işlevli bir ses kontrol paneli içerir. Size tazelik ve canlılık getirecek önemli bir fark olan çeşitli güzel ve benzersiz ses paneli stilleriyle g

Android Android Araçlar
5 ( 909 puan )
Fiyat: $0
İsim Ultra Volume Control Styles
Yapımcı ZipoApps
Tür Araçlar
Boyut 7M
Versiyon 3.6.8
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Ultra Volume Control Styles is the most famous version in the Ultra Volume Control Styles series of publisher ZipoApps
Mod Version 3.6.8
Total installs 5,000,000

İndir (7M)

Ultra Ses Kontrol Stilleri, cihazınızdaki sesin daha hızlı, daha kolay ve daha düzgün kontrolü için çok işlevli bir ses kontrol paneli içerir. Size tazelik ve canlılık getirecek önemli bir fark olan çeşitli güzel ve benzersiz ses paneli stilleriyle görünümünüzü kişiselleştirin.

YENİ BENZERSİZ KOD OLUŞTUR

Eski arayüz sizi sıkıcı ve fazla tek renkli yapıyor; güzel ve kaliteli bir ses kontrol paneli ile cihazınızı yeni bir şeye dönüştürün. Kolaylıkla ve akıcılıkla tasarlanmış birçok heyecan verici arayüzle, kullanıcılar hem benzersizliğinin keyfini çıkarabilir hem de bu uygulamanın harika faydalarının keyfini çıkarabilirler.

Ultra Ses Kontrol Stilleri Ultra Ses Kontrol Stilleri Ultra Ses Kontrol Stilleri

TAM SÜRGÜ BARLAR

Dokuz farklı kaydırıcı içerir; bunları istediğiniz görünüme göre özelleştirebilirsiniz. Normal ses ayarlarında karmaşık ve hantal olmak yerine, Ultra Ses Kontrol Stilleri ile sesinizi düzeltmek için parmağınızla sadece birkaç kaydırma yapılabilir.

DÜZENİ ÖZELLEŞTİR

Yalnızca arayüz seçilmekle kalmaz, aynı zamanda kullanıcılar kontrol çubuklarının boyutunu ve konumunu da özelleştirebilir. Yer kazanmak için yalnızca bazı temel çubukları görüntülemeyi de seçebilirsiniz. Bu, en makul ve güzel olmaları için her santimetreyi ölçme ve ölçme konusundaki tasarım yeteneğinizi göstermenin zamanıdır.

MEDYA ÇIKIŞINI SEÇ

Sesi ayarlamaktan çok, bağlı konumlardan nerede müzik çalacağınızı da seçebilirsiniz. Kullanılabilirler ve istediğiniz bağlı cihazı seçmek için yalnızca birkaç dokunuşa ihtiyacınız var.

Ultra Ses Kontrol Stilleri Ultra Ses Kontrol Stilleri Ultra Ses Kontrol Stilleri

SES KONTROL

Muhtemelen zaten bildiğiniz gibi, aşırı kulaklık sesi insan kulağının işitme işlevini önemli ölçüde etkileyebilir. Ses seviyesi izin verilen sınıra ulaştığında alarm modunu ayarlayabilmeniz için, sizi uyarmak için titreşeceklerdir.

SWIFT KAYDIRMA

Düğmeli ses kontrolleri ile zaman kaybetmeye veya cihazda sesi nereden kontrol edeceğinizi bulmaya gerek yok. Ultra yumuşak kaydırma ve kaydırma, sizi bir sonraki seviyeye taşır, anlamlı şeyler yaparak zaman kazanmanızı sağlar.

Ultra Ses Kontrol Stilleri, güzel, pürüzsüz ve eksiksiz bir ses kontrol paneli ile ses kontrolünü daha hızlı, daha kolay ve daha taze hale getirir.


İndir (7M)

Artık indirmeye hazırsınız Ultra Volume Control Styles ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZipoApps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir