Ultimate Guitar Tuner
Ultimate Guitar Tuner

Ultimate Guitar Tuner v2.15.2 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022


Ultimate Guitar Tuner, enstrümanlarınızın kolay ve hassas şekilde akort edilmesini sağlar. Sadece birkaç saniye içinde sonuç alabilir ve ilgili sayaç aracılığıyla yanlış frekansa sahip kabloları tanımlayabilirsiniz. Aynı zamanda, uygulamanın akort ko

Android Android Araçlar
5 ( 717 puan )
Fiyat: $0
İsim Ultimate Guitar Tuner
Yapımcı Tabs4Acoustic - Ultimate Guitar Tools
Tür Araçlar
Boyut 27MB
Versiyon 2.15.2
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Ultimate Guitar Tuner is the most famous version in the Ultimate Guitar Tuner series of publisher Tabs4Acoustic - Ultimate Guitar Tools
Mod Version 2.15.2
Total installs 5,000,000+

İndir (27MB)

Ultimate Guitar Tuner, enstrümanlarınızın kolay ve hassas şekilde akort edilmesini sağlar. Sadece birkaç saniye içinde sonuç alabilir ve ilgili sayaç aracılığıyla yanlış frekansa sahip kabloları tanımlayabilirsiniz. Aynı zamanda, uygulamanın akort konusunda desteklediği enstrümanların bir listesini ve keşfedebileceğiniz diğer birçok akordu bulacaksınız.

Nihai Gitar Akordu Nihai Gitar Akordu

GİTAR DİZLERİNİZİ DOĞRU AYARLAYIN

Ultimate Guitar Tuner’da, kullanıcılar gitarlarını doğrudan akort etmenin avantajlarından kolayca yararlanabilirler. Gitarın gerçek hayattaki sonuçlarını almanızı mümkün kılacaktır ve her telin tam notasına ulaşırken azar azar ince ayar yapmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca uyum sürecinizde talihsiz sorunlarla karşılaşmadan önce tamamen kullanım şekline de bakmalısınız.

FARKLI DİZİNLERİN DOĞRU SONUÇLARINI ALIN

Ultimate Guitar Tuner’da değerin ortasında yeşil çubuklu bir metre bulacaksınız. Telleriniz ses ve frekans doğruysa saatin ibrelerinin yeşil alanı göstereceğini herkes anlar. Tersine, iğne her iki tarafı da gösterecek ve uygulamanın doğru dize türünü doğru olarak tanıyıp tanımadığına dikkat etmeniz ve düzenlemeye devam etmeniz gerekecek. Gitarı akort etmek biraz zaman alır ama teller doğru ayarlandığında farkı görmenize yardımcı olur.

Nihai Gitar Akordu Nihai Gitar Akordu

ÇEŞİTLİ TELLİ ALETLERİ DESTEKLER

Kullanıcıların Ultimate Guitar Tuner’da bulacağı heyecan verici bir şey, uygulama tarafından desteklenen farklı telli enstrümanların sayısını kolayca bulabilmeleridir. Gitarın yanı sıra keman, bas, mandolin ve daha pek çok farklı müzik aleti bulabilirsiniz. Uygulamanın özelliklerini kullanmaya başlamak için uygulamanın desteklediği müzik aletleri listesine de bakabilirsiniz. Ayrıca, birçok farklı benzersiz akordu keşfetmeniz için de uygundur.

CİHAZINIZ İÇİN ÇOKLU AYAR YAPIN

Ultimate Guitar Tuner ile enstrümanınız için standart akort yapmanın yanı sıra, kendinizi akort etmenin başka yollarına da başvurabilirsiniz. Uygulama başvurabileceğiniz birçok farklı akort sağlayacaktır ve elbette bunlar her enstrüman için tam olarak düzenlenmiştir. Başka bir ayarın sizin için uygun olduğunu düşünüyorsanız, kolay arama için favorilerinize ekleyebilirsiniz.

UYGUN AYARLAMA İÇİN DEĞİŞKEN FREKANS

Uygulamayı kullanmaya başladığınızda uygulama size varsayılan bir frekans verecektir ve tabii ki bu frekans aralığını 420Hz ile 460Hz arasında ayarlayabilirsiniz. Böylece zamanla, ayarınız için doğru frekansı da bilirsiniz.

Nihai Gitar Akordu Nihai Gitar Akordu

DİPLERİ HER ZAMAN KOLAYCA AYARLAYIN

Herhangi bir kullanıcının uygulamayı kullanırken fark ettiği etkileyici bir nokta, uygulamayı istediğiniz yere getirmenin sizin için uygun olmasıdır. Böylece, birçok farklı enstrümanı destekleyebildiğinden, enstrümanınız için telleri kolayca akort edebilirsiniz. Ayrıca akort edeceğiniz tellerin sesi ile ilgili bazı örnekleri de getirir. Böylece yavaş yavaş enstrümanın doğru sesine alışacak ve kendi başınıza aktif ayarlamalar yapacaksınız.

Uygulamanın ayar özelliği, kullanıcılara aşağıdakiler gibi birçok avantaj sağlar:

  • Ayarlama uygulamasında, doğru frekansı ayarlamak için sonuçlara hızla yanıt veren bir ölçüm cihazı bulunur.
  • Uygulamayı tanımak ve verimli bir şekilde kullanmaya başlamak için eğitim öğesini tam olarak kullanabilirsiniz.
  • Uygulamanın desteklediği enstrümanların listesi çeşitlidir ve bulabileceğiniz bir listede görünür.
  • Standart akort dışındaki akort sayısı uygulamada bulunabilir ve kolayca favori listenize ekleyebilirsiniz.
  • Uygulamayı her yerde kullanabilir ve akort edeceğiniz tellerin sesini duymak için örneklerden yararlanabilirsiniz.


İndir (27MB)

Artık indirmeye hazırsınız Ultimate Guitar Tuner ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir