Ultimate Motorcycle Simulator
Ultimate Motorcycle Simulator

Ultimate Motorcycle Simulator v3.3 APK (Sınırsız Para) indir 2022


Ultimate Motorcycle Simulator APK , yüksek pratikliğe sahip bir motosiklet simülasyon oyunudur, ayrıca oyuncuya yeni bir deneyim getirmek için en gerçekçi fizik mekanizmasını kullanacak. Çekici görünüme sahip, çekici bir motosiklet aşığıysanız veya o

Android Android Oyun
4 ( 373 puan )
Fiyat: $0
İsim Ultimate Motorcycle Simulator
Yapımcı Sir Studios
Tür Oyun
Boyut 115MB
Versiyon 3.3
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Ultimate Motorcycle Simulator is the most famous version in the Ultimate Motorcycle Simulator series of publisher Sir Studios
Mod Version 3.3

İndir (115MB)

Ultimate Motorcycle Simulator APK , yüksek pratikliğe sahip bir motosiklet simülasyon oyunudur, ayrıca oyuncuya yeni bir deneyim getirmek için en gerçekçi fizik mekanizmasını kullanacak. Çekici görünüme sahip, çekici bir motosiklet aşığıysanız veya o canavarlarla yüksek hızın tadını çıkarmak istiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir oyun olacaktır. Ayrıca bu oyun, en sevdiğiniz motosikletleri sürerken daha iyi bir deneyim yaşamanız için en iyi özelliklerle gelecek.

OYNANIŞ

Ultimate Motorcycle Simulator APK , esas olarak oyuncuya sürüş deneyimini simüle etmeye odaklanmıştır. Böylece mükemmel aydınlatma efektleri, canlı ses ve yüksek gerçekçilik ile en gerçekçi 3D grafikleri kullanacaktır. Ayrıca, gerçek hayattan bazı motosikletlere sahip olacak veya oyuncuların bu oyunda garip ve güzel motosikletleri deneyimlemesine izin verecek. Kısacası, bu oyunda oyuncuların eğlenmesi için birçok farklı motosiklet türü olacak. Ancak bunlar oyuncuyu tatmin etmeye yetmiyor; Bu oyunun en önemli unsuru, oyuncu için birçok farklı arazi tipine sahip geniş bir açık dünyadır. Uzun ve boş bir yolda güzel bir motosikletin keyfini çıkarıp manzaranın tadını çıkarmaktan daha güzel ne olabilir?

Bu süper gerçekçi bir simülasyon oyunu olduğu için, oyuncuların kontrol mekanizmasına karar vermede birçok seçeneği olacak. Oyun, motosikletler için süper gerçekçi seviyelerde bile, birçok oyuncu türü için birçok farklı kontrol mekanizmasına sahiptir ve oyuncular bu oyuna gerçekliği uygulayacaktır. Ayrıca oyun, motosiklet deneyimi yaşamamış olanlara yardımcı olmak için bir otomatik sürüş moduna sahip olacak. Her kontrol mekanizması oyuncular için yeni bir deneyim olacak ve ayarlardan değiştirilebilir.

Kontrol mekanizmalarının çeşitliliğinin yanı sıra, oyuncuların motosikletler için diğer özellikleri özgürce kullanmalarına izin verir. Oyuncunun kullandığı aracın türüne bağlı olarak bu özellikler görünecek veya görünmeyecektir. Araçla özgürce etkileşim kurma yeteneği, oyuncuların hızla motosiklet sürmeye alışması için bir şeydir. Ayrıca oyuncu, işlevlerini uygun şekilde nasıl kontrol edeceğini ve kullanacağını da anlayacaktır. Oyunda ayrıca yeni başlayanlar için motosikleti tanımaları ve onun hakkında ne bilmeleri gerektiği konusunda ayrıntılı bir rehber olacak.

Oyun ayrıca oyuncuların beğendikleri bisikletleri satın almalarına izin veriyor ve mağaza bile oyuncular için birçok farklı motosiklet türüne ayrılacak. Oyuncular herhangi bir motosiklete sahip olduktan sonra, daha iyi bir deneyim için renkleri değiştirmek ve performanslarını yükseltmek gibi bunları özelleştirebilirler. Bu oyun aynı zamanda oyuncuları eğlendirmek için benzersiz, tuhaf ve eğlenceli tasarımlara sahip daha fazla bisiklete sahip olacak. Oyuncular ayrıca bazı görevleri üstlenmek için en sevdikleri motosikletleri kullanabilirler. Görev, oyuncunun ana gelir kaynağıdır ve çok çeşitlidir, oyuncular her zaman kendi ilgi alanlarına uygun görevleri bulacaktır.

Her hafta oyun, oyuncular için sürekli olarak yeni özellikleri veya yeni bisikletleri güncelleyecektir. Ve hatta oyun, oyuncuların diğer oyuncularla beceri alışverişinde bulunmaları ve garajlarını paylaşmaları için bir topluluğa sahip olacak. Yüksek performanslı motosikletleri deneyimlemeyi seviyorsanız, bu oyun sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Çünkü diğer oyunların boy ölçüşemeyeceği süper gerçekçi bir motosiklet simülasyon oyunudur.


İndir (115MB)

Artık indirmeye hazırsınız Ultimate Motorcycle Simulator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSir Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir